O nas

Neo-dent jest gabinetem stomatologicznym działającym w centrum Lublin od 2003 roku. Naszym nadrzędnym celem jest najwyższa jakość świadczonych usług oraz zadowolenie wszystkich pacjentów, dlatego wśród naszych pracowników znajdziecie Państwo doświadczonych stomatologów z wieloletnim stażem pracy.

Dzięki stosowaniu nowoczesnych metod, materiałów oraz renomowanego sprzętu zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną. W ciągu X lat działalności udało nam się zgromadzić doświadczonych dentystów z rożnych dziedzin stomatologii, tak aby zakres usług stomatologicznych świadczonych przez nas był jak najszerszy.

W celu usprawnienia pracy naszych dentystów zatrudniamy również dyplomowane asystentki stomatologiczne. Staramy się także udowodnić, iż wizyta u stomatologa nie musi kojarzyć się z bólem lecz może być bezstresowym spotkaniem z zaufanym dentystą, który dołoży wszelkich starań w rozwiązaniu kłopotliwych problemów.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszego gabinetu
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Wertel - Bandyra odbudowa zębów

  Od dawna wraz z mężem jesteśmy pacjentami Pani dr. Zęby są leczone bardzo sprawnie, wizyty odbywają się punktualnie. Tylko u Pani dr leczę zęby bez znieczulenia, co wcześniej było dla mnie nie do pomyślenia. Bardzo polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Olga Kwiatoń odbudowa zębów

  Leczyłem u niej sporo zembów, było nawet leczenie kanałowe, oraz miałem dorabiane jedynki gdyż w części były pokruszone. Bardzo jestm zadowolony.

  Przyjazne nastawienie i można dowiedzieć się było wszystkiego, w moim życiu to pierwszy taki dentysta.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Monika Wertel - Bandyra wypełnienie kompozytowe

  Byłam u Pani doktor Wertel i byłam bardzo zadowolona i do tej pory przyjeżdżam leczyć zęby. według mnie Pani doktor jest Profesjonalistką i koniec kropka


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Królewska 8/2, 20-109 Lublin Pokaż w Google Maps
NFZ
Marii Skłodowskiej-Curie 44/1, 20-029 Lublin Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania