Na Ligonia - Przychodnia Lekarska

(14 opinii)

Przychodnia Lekarska Na Ligonia to nowoczesny obiekt, w którym wybitni specjaliści prowadzą konsultacje medyczne. Nasza przychodnia to miejsce nastawione na nową jakość obsługi pacjenta. U nas pacjent... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Na Ligonia - Przychodnia Lekarska

Ligonia 2

48-250 , Głogówek , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia Lekarska Na Ligonia to nowoczesny obiekt, w którym wybitni specjaliści prowadzą konsultacje medyczne. Nasza przychodnia to miejsce nastawione na nową jakość obsługi pacjenta. U nas pacjent i jego problemy zawsze są na pierwszym miejscu!!
Współpracują z nami lekarze różnych specjalności tj. chirurg, dentysta, dietetyk,dermatolog, kardiolog, neurolog, pediatra, psycholog, pulmonolog.

Cały obiekt jest świetnie wyposażony i w pełni dostosowany do obsługi osób niepełnosprawnych.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrea Jazłowiecka-Kroczak

  Pediatra,

  • P
   Lokalizacja: Optima Medycyna w Prudniku

   Oprócz tego, że dr Kroczak jest wspaniałym, doświadczonym fachowcem, jest również człowiekiem z sercem na dłoni. Świetnie nawiązuje kontakt z dzieckiem, stawia trafną diagnozę, zwraca uwagę na szczegóły, które każdy inny by przeoczył. Do tego nie zasypuje rodziców małego pacjenta zbędnymi lekami i komercjalnymi specyfikami. Polecam panią doktor.

  • A

   No cóż,mogę tylko współczuć osobom które tu wyraziły swoje opinie ,że nie spotkały naprawdę dobrego lekarza.W przypadku mojego dziecka intuicja panią doktor raczej zawiodła,zlekceważyła objawy,w ciągu 2 dni infekcja tak dalece się posunęła że leczenie jest długotrwałe i ciężkie dla dziecka!!! Dniagnoza nie powinna opierać się na intuicji i obecnej chwilowej modzie na tzw.zdrowy styl życia, lecz na doświadczeniu,współpracy z rodzicem i wiedzy lekarskiej.Trochę więcej pokory i umiejętności logicznego łączenia faktów i objawów....oraz umiejętności słuchania także rodzica,który najlepiej zna swoje dziecko..życzę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Ilona Kura

  Dermatolog,

  • P
   Lokalizacja: Centrum medyczno - rehabilitacyjne SolutarisUsługa: zmiany skórne

   Nie polecam pani doktor. Wizyta trwała 2minuty, pani doktor na moje zmiany skórne spojrzała z daleka i przepisała maść po której mam jeszcze więcej zmian. Spodziewałam się czegoś więcej po wizycie za 130zł.


 • ADAM ANGERMAN

  Ortodonta, lek. dent.

  • D
   Lokalizacja: STOMATOLOGIA PAŁYGAUsługa: Inny

   Bardzo dobrze wykonany aparat ortodontyczny. Świetne efekty i nadzór lekarza w każdej chwili leczenia. Brak problemu z umówieniem wizyty, świetnie poprowadzone leczenie. Całym sercem polecam tego lekarza!


 • Marzena Augustyn-Łyskaniuk

  Psycholog, Psychoterapeuta,

  • T
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny/ PsychoonkologicznyUsługa: Inny

   Polecam, bardzo profesjonalne podejście, konsultacja w miłej i przyjemnej atmosferze, bez stresu z pomocnymi wskazówkami. Terapia bardzo pomocna i przyniosła oczekiwany rezultat.

  • K
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Psychologiczny/ PsychoonkologicznyUsługa: Inny

   Polecam serdecznie, bardzo miła Pani psycholog która wie jak pomóc i wie jak wysłuchać. Z każdą kolejną wizyta czułem się lepiej.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Irena Zięba-Małachowska

  Pulmonolog, lek.

  • Ż
   Lokalizacja: Na Ligonia - Przychodnia LekarskaUsługa: Opisy badań radiologicznych klatki piersiowej

   Lekarz godny polecenia! Uważnie słucha pacjenta, wnikliwie analizuje wyniki badań, rzeczowo i starannie odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Wykracza poza zakres swojej dziedziny. Szczerze polecam panią doktor

  • S

   Wspaniały lekarz. Zawsze zainteresowana stanem zdrowia pacjenta a jej zdiagnozowanie chorego jest zawsze trafne a podjęty sposób leczenia jest właściwy sądząc po efektach.Pacjentem Pani Doktor jestem od kilkunastu lat /po operacji/ i wracam do Krakowa w pełni zadowolony z leczenia. Polecam każdemu być pacjentem tej Pani.
   St.W.