Przychodnia stomatologiczno-implantologiczna NZOZ Miladent jest nowoczesną siecią klinik spełniającą najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. Zapewnia fachową opiekę specjalistów z różnych dzie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MILADENT

Rajska 1/5 CD

80-850 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MILADENT

Garncarska 10/16

80-894 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

MILADENT

ul. Matemblewska 1A/18,19

80-283 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia stomatologiczno-implantologiczna NZOZ Miladent jest nowoczesną siecią klinik spełniającą najwyższe standardy leczenia stomatologicznego. Zapewnia fachową opiekę specjalistów z różnych dziedzin stomatologii oraz dermatologii kosmetycznej. Nasi lekarze korzystają ze sprzętu najwyższej jakości oraz stosują nowoczesne metody leczenia. Każdy z naszych gabinetów spełnia najwyższe wymogi estetyczne. Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi, co zapewnia najwyższą jakość Naszych prac. Oferujemy fachową i miłą obsługę także dla pacjentów obcojęzycznych.

Certyfikat ISO:
ISO 9001:2008. Certyfikat ważny od 2012-06-20 do 2015-06-19
Zakres certyfikacji: usługi w zakresie stomatologii ogólnej i dziecięcej, chirurgii, implantologii, protetyki, periodontologii oraz rentgenodiagnostyki stomatologicznej.

Nasz sprzęt

 • Lampa BEYOND do wybielania zębów
 • QUICKSLEEPER III – Innowacyjny system znieczuleń
 • VITA EASYSHADE – elektroniczny pomiar koloru zębów
 • Piaskarka KaVo PROPHYflex 3
 • Mikroskop Seliga Optilion CSA
 • Gendex Orthoralix 8500 nowoczesny i wszechstronny aparat pantomograficzny
 • Variosurg firmy NSK
 • Endo IT Profesional
 • MTwo – Instrumenty do maszynowego oprocowywania kanałów korzeniowych
 • Bezprzewodowy system do wypełniania kanałów korzeniowych (obturacji) przy użyciu gutaperki
 • RAYPEX 5
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Lisiecki Inny

  Dziś byłem wyrwać 8 po przymiarkach z 5 lat. Pan doktor mega profesjonalistą i sympatyczny człowiek. Samo rwanie trwało 30 s. Naprawdę polecam go osoba które obawiają się usunięcia zęba. Ja nie żałuje ze u niego byłem w Miladent na ul. Matemblewskiej.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Lenarczyk Inny

  Bardzo polecam Pana doktora, miałam krzywy zgryz, duża asymetria góry względem dołu, leczenie trwa a już jest naprawdę dobrze. Bardzo sympatyczny i rzeczowy lekarz. To ortodonta, który wie co robi.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Lenarczyk Inny

  Zdecydowanie odradzam. Córka po 2 latach leczenia aparatem stałym ma pogłębioną wadę zgryzu. Leczenie szło zupełnie w złym kierunku. W tej chwili czeka nas jedynie operacja. Zanim trafiliśmy do tego ortodonty wada była jeszcze do wyleczenia aparatem . Wizyty były zawsze bardzo krótkie, na których lekarz niczego nie tłumaczył, nigdy nie wiedzieliśmy czy jest lepiej czy nie, nie wiedzieliśmy jaki jest plan leczenia. Jak trzeba było podjąć jakieś decyzje w sprawie leczenia to my rodzice mieliśmy o tym decydować. Zdecydowanie nie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Lenarczyk Inny

  Leczenie aparatem ortodontycznym miało trwać 1.5 roku, po 3,5 roku zęby były krzywe. Wizyty odbywały się jak najszybciej, że względu na wieczne opóźnienia i pełna poczekalnie, trwały 2 minuty. Zawsze wizyty były opóźnione, bywało że aż godzinę. Leczenie bez planu i w pośpiechu. Zamki zostały krzywo naklejone przez co lekarz musiał doginac drut, zawsze dogielo się trochę inaczej i zęby tańczyły w różne strony. Po 3,5 roku leczenia zeby są zmęczone, źle ustawione a stawy nadwyrezone. Na własny koszt musiałam wykonać badania oraz zmienić źle naklejone zamki, by móc u innego specjalisty dokończyć leczenie. Z mojej perspektywy leczenie było w pośpiechu, bez zastanowienia, wizyty odbywały "na szybko i na odczepnego", tak nie powinna wygląda profesjonalną usługa u specjalisty. Serdecznie nie polecam takiego leczenia ortodontycznego.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Zedler usunięcie zeba

  Pan doktor to stomatolog z powołania z obszerną wiedzą i super podejściem do pacjenta. Opanowany z poczuciem humoru cierpliwie wysłucha pacjenta a także odpowie na wszelkie pytania z uśmiechem na twarzy. W swoim życiu miałem już kilka ekstrakcji u różnych specjalistów i nie zawsze dobrze je wspominałem. Po wizycie u Pana Zedlera zapomniałem że zabieg chirurgiczny to coś strasznego i jeśli miałbym mieć kiedykolwiek usuwane zęby wybrał bym się do Pana doktora ponownie bez wahania.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Zedler chirurgiczne usuwanie zębów

  Pan dr.n.A.Zedler to najwspanialszy lekarz na świecie.Bardzo miły,uprzejmy ,delikatny i bardzo profesjonalny w swojej pracy.Polecam szczególnie tym,którzy się boją dentystów.Ja już się nie boję dzięki Panu doktorowi.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Lisiecki

  Bardzo dobry lekarz, wizyta przebiegła szybko i sprawnie, Pan Doktor rozmawiał ze mną, żartował przez co odwrócił moją uwagę od potencjalnego bólu i stres znacząco się zmniejszył. Dodatkowo usunięcie zęba trwało chwilę, po zabiegu minimalny ból. Szybko, fachowo i w miłej atmosferze. Polecam i dziękuję za pomoc :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Zedler dłutowanie zęba

  Najlepszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia! Doktor posiada niespotykane pokłady empatii i serdeczności. Niezwykle dba o pacjenta, dopytuje czy nic nie boli, stara się rozładować zdenerwowanie. Cała wizyta trwała mniej niż 30 min. Ząb został usunięty sprawnie, widać że Pan Doktor ma ogromne doświadczenie i wiedzę. Otrzymałam wszystkie istotne informacje i zalecenia, a nawet więcej, a to wszystko w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Aleksandra Jaglak

  Pani Doktor to synonim profesjonalizmu. Leczenie zaplanowane i zrealizowane w najmniejszych szczegółach. Uśmiech i zaangażowanie bezcenne. Polecam wszystkim!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Tuszko leczenie próchnicy

  Serdecznie polecam pana Piotra Tuszko! Wyleczyla wszystkie swoje zęby ,to jest łekarz profesjonalista,ma idealne podejście do pacjenta i jest najlepszym lekarzem pod słońcem! Pozdrawiam Inna Gaydukova.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania