Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Miejska Przychodnia Chojny

Rzgowska 170

93-311 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Frydrych-Głowacka Inny

  Lekarz skuteczny i bardzo dobry. Potrafi trafić i wyleczyć. Przyjmuje pacjentów poza limitem jak jest nagła potrzeba. Nigdy nie zdarzyło się, żeby Pani Doktor odmówiła przyjęcia.
  Może czasami zbyt milczący ale nie rozmową się leczy.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Machała Inny

  Nie jestem zadowolona z wizyty. Prosiłam o skierowanie na badania ponieważ od kilku miesięcy zmagam się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Moja dokumentacja lekarska była u Pani doktor a usłyszałam od niej ze "przychodzę bezpodstawnie"...na szczescie po kilku minutowej dyskusji dostalam w końcu skierowanie... Uważam że skoro co miesiąc płacę na nfz to skierowanie mi sie należy bez zbędnej wymianie zdań.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Ż
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Ziółkowski

  Byłam pacjentką Pana Dr i muszę przyznać ,że oprócz jego charakterystycznego poczucia humoru jest świetnym specjalistą. Kiedy dermatolog nie umiał zdiagnozować od czego mam uczulenie na palcach u stóp- ten lekarz od razu pokierował mnie w stronę uczulenia na klej kauczukowy i się nie mylił!. Teraz jestem mamą i choć mieszkam dość daleko od Chojen kilka razy przyjął mojego synka. Nic się nie zmieniło - nadal jest świetnym lekarzem ,który przede wszystkim nie każe dmuchać i chuchać ,a racjonalnie podchodzić do typowego katarku. Polecam każdemu rodzicowi ,bo to naprawdę świetny lekarz!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Frydrych-Głowacka

  Doświadczony i dobry lekarz. Nigdy nie odmówił przyjęcia, chociaż nie jest moim lekarzem prowadzącym. Trafnie dobiera leczenie.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Karolina Bujakowska

  Bardzo dobry i kontaktowy lekarz. Chętnie kieruje pacjentów na badania i nie odmawia wystawienia recept na leki na stałe, jeśli się go o to poprosi.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Maksymiuk

  Lekarz bardzo konkretny i do tego jasno przedstawiający diagnozę. Chętnie kieruje pacjentów na badania, nie odmawia wystawienia recept na leki na stałe. Pani Maksymiuk budzi respekt u pacjentów, ale i zaufanie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Ziółkowski

  Jest lekarzem mojego syna od 18 lat. Pierwsze wizyty były trudne bo musieliśmy przyzwyczaić się do dziwnego zachowania Pana doktora ale z perspektywy czasu wiem że to najlepszy lekarz do jakiego mogliśmy trafić. Postępując zgodnie z zaleceniami choć na początku się nie zgadzalismy syn przestał się przeziębiac zachartował się a lody je teraz przede wszystkim zimą na ulicy nawet gdy pada na nie śnieg i dziecko od kilkunastu lat nie przyjmuje antybiotyków. Polecam to wspaniały lekarz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Tuwim-Kraszewska

  Pani doktor jest specyficzna i bardzo bezpośrednia co nie każdemu się pewnie podoba. Natomiast w ramach wizyt z NFZ jest niezwykle zainteresowana pacjentem, docieka, przepisuje badania bez problemu, zawsze dużo mówi i pyta i nigdy nie wychodzi się z wizyty bez wszystkiego wyjaśnionego prostym zrozumiałym językiem. Bardzo delikatnie bada. Cenię lekarzy, którzy się wczuwają i na prawdę chcą pomóc a nie tylko "mhmm" i recepta. Dlatego polecam i daję 5.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Machała

  Pani doktor leczy mnie od ponad dwudziestu lat. Jest życzliwa i zawsze stara się znaleźć przyczynę choroby. Nie bagatelizuje zadnych objawów.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Tuwim-Kraszewska ciąża

  Wizyta u Pani doktor zostanie do końca życia w mojej pamięci. Pani doktor zaznaczyła że 5 tydzień ciąży to za wcześnie żeby ją w ogóle stwierdzić... Zrobiła mi badanie, odrazu powiedziała że wszystko jest źle! Na jajniku guz, macica zła, a najlepsze że jak powiedziałam że mam nabrzmiałe i bolące piersi do dostałam skierowanie do szpitala z dopiskiem "poronienie zagrażające"!Przerażona z płaczem wróciłam do domu przekonana że zaraz poronię! Na szczęście mąż zachował zimną krew i tego samego dnia zamiast do szpitala pojechaliśmy do prywatnego szpitala gdzie na miejscu miałam zrobione USG dopochwowe i nie dość że z ciążą było wszystko ok to na usg zamiast jednego to były dwa pęcherzyki, czyli ciążą bliźniacza. Nastraszyła mnie bardzo! Nidy więcej tam nie wrócę i nikomu nie polecam. Na koniec wizyty usłyszałam "Ja Pani kolorowych bajek nie będę opowiadała, skoro grozi Pani poronienie". Pani Tuwim odrazu kieruje do szpitala.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania