O nas

W CELU UMÓWIENIA KONSULTACJI LUB ZABIEGU PROSIMY O KONTAKT BEZPOŚREDNI Z KLINIKĄ . METAMORFOSIS - Chirurgia Jednego Dnia jest placówką stworzoną przez jednego z najbardziej uznanych chirurgów plastycznych dr Artura Bromę. W METAMORFOSIS wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej, chirurgii onkologicznej piersi, laryngologii i chirurgii naczyniowej. Klinika METAMORFOSIS dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz terapeutycznym, pozyskanym ze środków unijnych, z programu dofinansowania technologii innowacyjnych. Zabiegi operacyjne przeprowadzane są w nowoczesnej sali operacyjnej, na której nad bezpieczeństwem pacjenta czuwa wysoko wykwalifikowany personel oraz nowoczesna aparatura. Po zabiegach operacyjnych pacjenci przebywają w komfortowo wyposażonych salach pobytowych, pod stałym nadzorem personelu pielęgniarskiego. Zespół specjalistów kliniki czuwa nad bezpieczeństwem pacjenta zarówno w trakcie jak i po zabiegu. W skład zespołu wchodzą doświadczeni lekarze, pielęgniarki i dyplomowany rehabilitant. Cały personel dokłada wszelkich starań aby panowało zrozumienie indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, atmosfera pełna ciepła, optymizmu i dyskrecji. Po zabiegach pacjent może skorzystać z rehabilitacji prowadzonej przez doświadczonego fizjoterapeutę (terapia pozabiegowa, masaże, laseroterapia, ultradźwięki etc.). Serdecznie zapraszamy!
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Innowacyjna aparatura medyczna
 • Fraktora - urządzenie do nieoperacyjnego liftingu ciała i odmładzania skóry
 • Lumecca- urządzenie do likwidowania zmian barwnikowych i naczyniowych
 • Laser NdYag - do nieinwazyjnego ujędrniania skóry, usuwania zmian naczyniowych i epilacji
 • Aparat do bezinwazyjnego liftingu i modelowania sylwetki REACTION
 • Aparat do wizualizacji efektów zabiegu VECTRA 3D
 • Aparat do liposukcji LIPOMATIC
 • SYSTEM LASEROWY CO2RE do głebokiego odmładzania skóry i usuwania zmian skórnych
 • Diodowy laser VELAS do lipolizy i liposukcji
 • Aparat do biostymulacji laserowej wspomagającej procesy regeneracyjne organizmu i przyspieszającej gojenie
 • Urządzenie do rehabilitacji ultradźwiękowej BTL
 • Aparatura i instrumentarium do zabiegów endoskopowych marki Storz
 • Aparat do USG
 • RENUVION – urządzenie do natychmiastowego liftingu skóry oparte na technologii zimnej plazmy
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (133)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Klaudiusz Czerniawski Konsultacja chirurgiczna

  bardzo profesjonalne podejście ; szczegółowe omówienie różnych opcji i przedstawienie planu leczenia ; miła atmosfera

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Artur Broma Inny

  Profesjonalizm , wszystko bardzo dobrze i klarownie wyjaśnione , dużo miłych i mądrych słów . Po operacji nosa czuje się świetnie , dzięki Panu Doktorowi czuje się dobrze w swoim ciele .Polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Klaudiusz Czerniawski Konsultacja medyczna

  Byłam na konsultacji. Lekarz skupiony na rozmowie i zadawanych pytaniach. Nie skracał odpowiedzi mimo ze kolejny pacjent czekał na wizytę, nie popędzał. Był empatyczny i profesjonalny podczas konsultacji. Kulturalny. Pozostali pracownicy Kliniki również profesjonalni i sympatyczni. Poinformowali odpowiednio wcześniej o opóźnieniu w wizycie z powodu przedłużającej się operacji.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Artur Broma operacja plastyczna piersi

  Tak jak parę lat temu będąc u doktora A.Broma tak i dziś po wizycie mogę tylko napisać,że jest przemiłym lekarzem,wszystko wytłumaczy, porozmawia, doradzi. Jestem bardzo zadowolona i bardzo gorąco polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Artur Broma operacja plastyczna nosa

  Bardzo polecam zabieg w tej klinice. Korekta nosa przebiegła bezproblemowo oraz bezboleśnie. Atmosfera w klinice była fantastyczna, a efekty zabiegu spełniły moje oczekiwania. Dr. Broma wykazał się profesjonalizmem oraz zmysłem estetycznym na wysokim poziomie już na konsultacji przed zabiegiem. Efekty zabiegu jedynie potwierdziły jego kompetencje. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tej kliniki i dziękuję zarówno doktorowi, jak i całemu zespołowi za opiekę podczas mojego całego pobytu w klinice i za wspaniały, naturalny efekt końcowy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania