Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medyk Sp. P. Lekarzy

Grunwaldzka 20

46-200 , Kluczbork , opolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

2

Ogólna ocena
3 opinie

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zdzisław Stefan Cichoń Inny

  Leczenie u Pana Doktora trwało kilka lat, i nie było żadnych efektów. Po zmianie lekarza i leków poprawa nastąpiła po 4 tygodniach. Pan Doktor nie widząc pacjenta (wizyty online) przepisywał leki, te same, pomimo braku poprawy,
  ale z drugiej strony jak można poznać czy jest poprawa, jeśli wizyty odbywają się online. Inni lekarze również komunikowali się z pacjentami w sposób zdalny, ale np. z kamerą, gdzie można pacjenta zobaczyć.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krystyna Kamila Mokrzycka-Idzik konsultacja

  Serdecznie polecam Panią Doktor. Dzięki Doktor Mokrzyckiej moja mama już 2 razy żyje.. Doktor zawsze bada bardzo dokładnie.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Derkowski niewyraźna mowa i zanik połyłania

  Pojechałam na wizytę z ojcem który został wypisany ze szpitala w Kępnie w złym stanie ,nie umiał połykać a ogólny jego stan był słaby i pogarszał się bardzo szybko. Wizyta trwała długo ,była bardzo dokładna ,lekarz czytał wszystkie badania i przeprowadzał dokładny wywiad .Wizyta dobiegła końca a tata dostał w trybie natychmiastowym skierowanie do szpitala w Opolu (diagnoza to miastenia ).Muszę napisać że jesteśmy bardzo wdzięczni że trafiliśmy do tego lekarza ,ponieważ uratował życie mojemu tacie .Wizyty kontrole trwają dalej i z czystym sumieniem polecam pana doktora i życzę mu wszystkiego dobrego.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz