NZOZ Medyk to przychodnia oferująca Podstawową Opiekę Zdrowotną (POZ) w ramach NFZ. Placówka świadczy dodatkowo usługi specjalistyczne, które są częściowo refundowane. Koszt wizyty u m.in. endokrynol... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medyk Bełchatów

Turkusowa 7

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Medyk to przychodnia oferująca Podstawową Opiekę Zdrowotną (POZ) w ramach NFZ. Placówka świadczy dodatkowo usługi specjalistyczne, które są częściowo refundowane. Koszt wizyty u m.in. endokrynologa, ortopedy czy neurologa dla pacjentów Medyk Bełchatów, to jedynie 20zł.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Blue Medica Sp. z o.o z siedzibą w Zgierzu ul. Wiewiórcza 18
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych inspektor@info-IOD.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usług medycznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie Art. 9 ust.1 lit. h ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa

Nasz sprzęt

 • EKG
 • Spirometr

Zabiegi

 • iniekcje
 • szczepienia
 • zmiana opatrunku
 • kwalifikacja do zabiegów operacyjnych
więcej

Choroby

 • Pediatria: ospa, kolka u niemowląt, różyczka, świnka gorączkowa trzydniowa, odra, skaza białkowa, biegunka u dzieci, padaczka, owsica.
 • Neurologia: padaczka, stwardnienie rozsiane, bóle głowy, bóle kręgosłupa, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, migrena, neuropatia, neuropatia nerwu wzrokowego, choroby neurologiczne, neuropatia obdwodowa, polineuropatia, rwa barkowa, rwa kulszowa, dyskopatia, przepuklina kręgosłupa, bezsenność.
 • Endokrynologia: niedoczynność i nadczynność tarczycy, choroby tarczycy, nadmierne owłosienie, choroby nadnerczy, tarczyca w ciąży, guz nadnerczy, angina, biegunka, grypa, kaszel, zespół policystycznych jajników.
 • Ortopedyczne: choroby narządów ruchu, wady postawy, płaskostopie, skolioza, choroba zwyrodnieniowa stawów, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle karku, choroby przeciążeniowe, uwazy sportowe, urazy dziecięce, urazy kolan, choroba Perthesa, zapalenia stawów, złamania kości, skręcenie stawu, złamania i zwichnięcia, urazy kręgosłupa, wady kręgosłupa, dysplazja stawu biodrowego.
 • Laryngologiczne: krwotok z nosa, nagła głuchota, perforacja błony bębenkowej, ropień, szum w uszach, urazy i złamania nosa.
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Węglewska Al-Haj

  Lekarz Rodzinny, dr

  • W

   Powyższa ocena jest bezbłędna choć niekompletna.Pani Doktor w moim przypadku zdiagnozowała co mi jest przez telefon!!! Pracowałem w Łodzi Bardzo żle się czułem i nie mogłem być w Bełchatowie.Zadzwoniłem do Pani Doktor i powiedziałem jak się czuję...Diagnoza bezbłędna.Napewno też to,że mnie zna.POLECAM!!!!

  • U

   Bardzo kontaktowa, kompetentna, przemiła i nigdy nie pomyliła się u mnie z diagnozą. POLECAM :)


 • Emilia Hercuń

  Neurolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: konsultacja neurologiczna

   Bardzo sympatyczna i konkretna osoba.Potrafi wysłuchać pacjenta i wszystko dokładnie wytłumaczyć.Szczerze polecam wizyty u pani doktor.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Volver RadomskoUsługa: konsultacje neurologiczne

   Bardzo konkretny, kompetentny i sympatyczny lekarz. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad, odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie pytania dotyczące dalszego leczenia. Wszystko w bardzo miłej atmosferze. Jak najbardziej polecam.


 • Bogusława Dembowska

  Pediatra, dr

  • K
   Lokalizacja: Medyk Bełchatów

   Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta. Przede wszystkim skuteczne leczenie. Wizyta odbyła się bez pośpiechu. Pani dr to przede wszystkim dobry człowiek. Polecamy.


 • Mariusz Zaleski

  Laryngolog, dr

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zapalenie ucha

   Lekarz jak lekarz. Niczym pozytywnym nie zaskakuje. Może dlatego że odwiedziłem go przez NFZ. W zwolnieniu lekarskim które mi wystawił wkradł się błąd. Poprosiłem żeby wprowadził korektę powiedział że on tego nie umie zrobić. :). Niczym pozytywnym nie zaskoczyl, porada wykonana pobieżnie. Osobiście nie polecam .

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Szczerze polecam Pana Doktora. Mily,uśmiechnięty i nie bagatelizuje problemu. Na wizycie bylam z córką,która również była zadowolona z podejscia doktora.Napewno jeszcze kiedys wrocimy jesli bedziemy miec problem u uchem

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Śliwińska

  Endokrynolog, Internista,

  • P

   Bylam u Pani doktor na trzech wizytach. Mam stwierdzone hashimoto i niedoczynność tarczycy. Poza wypisaniem recepty i reklamą firmy produkującej suplement diety nie uzyskalam żadnej porady. Pani doktor nie kieruje nawet na podstwowe badania przy chorobie tarczycy. Na pierwszej wizycie wybłagalam usg tarczycy i skierowanie na badanie tsh. Na kolejnych uslyszalam, ze nie ma potrzeby badań (nawet tsh) i kolejna wizyta za pol roku. Pani doktor bagatelizuje wszelkie objawy. Problemy z logicznym mysleniem, sen po 13h dziennie, uczucie zimna latem, kilkudniowe zaparcia, suchosc skóry i wypadajace włosy tlumaczy stresem i mówi, żeby nie doszukiwac sie tutaj przyczyny. W gabinecie poczułam się jakbym nie byla godna uwagi Pani doktor. Takie konsultacje to stracony czas i zdrowie.


 • Janusz Bogdan

  Ortopeda, dr

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Przyszłam do doktora z 6-tyg dzieckiem na USG bioderek, niestety wizyta nie dość że drastyczna, bo przerzucał mojego malucha jak worek ziemniaków. To jeszcze wizyta trwala może 5 min, dodatkowo tak rozszerzył dziecku nogi do podłoża, że płakała rozpaczliwie parę godzin. Przykre.

  • R
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Inny

   Pierwsza wizyta i niemiłe przyjęcie - jakby to była moja wina, że się zgłosiłem. Mimo informacji, że w ostatnim czasie byłem na TK w związku z innymi dolegliwościami i proszę o skierowanie na RM, to i tak dostałem skierowanie na TK. Na drugiej wizycie szanowny doktor poinformował mnie, że TK nic nie wyjaśnił i że da mi skierowanie na RM - kiedy się upomniałem, że prosiłem o to na pierwszej wizycie, to nagle zmienił zdanie i nie dał mi skierowania na RM tylko do poradni onkologicznej, żeby jeszcze bardziej mi wydłużyć czas diagnozy. Zero informacji dlaczego i co! Totalnie nieprofesjonalne podejście do pacjenta i pozostawienie go samemu sobie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania