Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

NZOZ Medyk to przychodnia oferująca Podstawową Opiekę Zdrowotną (POZ) w ramach NFZ. Placówka świadczy dodatkowo usługi specjalistyczne, które są częściowo refundowane. Koszt wizyty u m.in. endokrynologa, ortopedy czy neurologa dla pacjentów Medyk Bełchatów, to jedynie 20zł.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Blue Medica Sp. z o.o z siedzibą w Zgierzu ul. Wiewiórcza 18
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych inspektor@info-IOD.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usług medycznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie Art. 9 ust.1 lit. h ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Krzysztof Małecki konsultacja ortopedyczna

  Wizyta prywatna z synem 8l - następnej nie będzie... Pan doktor obejrzał syna, nie zlecił żadnych badań, nie wyjaśnił przystępnie co się właściwie dzieje, natomiast kompletnie bez wyczucia powiedział przy dziecku, że jest otyłe i powinno ograniczyć jedzenie... tak jakby założyć, że wszystkie osoby z nadwagą mają krzywe nogi (!). Wyszliśmy z nierozwiązanym problemem i dodatkowo musieliśmy przepracować z synem to co usłyszał.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Lidia Węglewska Al-Haj Inny

  Kompetentny lekarz, który ma czas dla pacjenta i jego dolegliwości. Zawsze konkretna diagnoza, wyjaśniony przebieg leczenia. Jak trzeba, pani doktor zjawia się na wizycie domowej. Nie czujemy dystansu i przepaści lekarz --- pacjent. Empatyczny i przyjazny pacjentowi lekarz.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Bogusława Dembowska Inny

  Pani doktor bardzo niemiła, stwierdziła że nie zbada dziecka do bilansu bo jest starszy( 9 miesiac my byliśmy tydzień po skończeniu 10 miesiaca) a jak dzwoniłam to przez covid nie chcieli mnie zapisać na bilans bo rzekomo nie prowadzą. Nie chciała wypisać skierowania bo to sprawa lekarza zlecającego. Nie umiała nic wyjaśnić, twierdząc że ona się na tym nie zna i nie należy to do jej zakresu obowiązków. Nie polecam. Nie pierwszy raz była niemila. Wizyta krótka i stresująca dla dziecka jak i dla mnie.


  K
  Profil zweryfikowany
  dr Bogusława Dembowska

  Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta. Przede wszystkim skuteczne leczenie. Wizyta odbyła się bez pośpiechu. Pani dr to przede wszystkim dobry człowiek. Polecamy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Turkusowa 7, 97-400 Bełchatów Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania