NZOZ Medyk to przychodnia oferująca Podstawową Opiekę Zdrowotną (POZ) w ramach NFZ. Placówka świadczy dodatkowo usługi specjalistyczne, które są częściowo refundowane. Koszt wizyty u m.in. endokrynol... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medyk Bełchatów

Turkusowa 7

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Medyk to przychodnia oferująca Podstawową Opiekę Zdrowotną (POZ) w ramach NFZ. Placówka świadczy dodatkowo usługi specjalistyczne, które są częściowo refundowane. Koszt wizyty u m.in. endokrynologa, ortopedy czy neurologa dla pacjentów Medyk Bełchatów, to jedynie 20zł.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Grupa Blue Medica Sp. z o.o z siedzibą w Zgierzu ul. Wiewiórcza 18
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych inspektor@info-IOD.pl
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu świadczenia usług medycznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz na podstawie Art. 9 ust.1 lit. h ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r
4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 20 lat,
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania lub ograniczenia przetwarzania
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne na mocy przepisu prawa

Nasz sprzęt

 • EKG
 • Spirometr

Zabiegi

 • iniekcje
 • szczepienia
 • zmiana opatrunku
 • kwalifikacja do zabiegów operacyjnych
więcej

Choroby

 • Pediatria: ospa, kolka u niemowląt, różyczka, świnka gorączkowa trzydniowa, odra, skaza białkowa, biegunka u dzieci, padaczka, owsica.
 • Neurologia: padaczka, stwardnienie rozsiane, bóle głowy, bóle kręgosłupa, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, migrena, neuropatia, neuropatia nerwu wzrokowego, choroby neurologiczne, neuropatia obdwodowa, polineuropatia, rwa barkowa, rwa kulszowa, dyskopatia, przepuklina kręgosłupa, bezsenność.
 • Endokrynologia: niedoczynność i nadczynność tarczycy, choroby tarczycy, nadmierne owłosienie, choroby nadnerczy, tarczyca w ciąży, guz nadnerczy, angina, biegunka, grypa, kaszel, zespół policystycznych jajników.
 • Ortopedyczne: choroby narządów ruchu, wady postawy, płaskostopie, skolioza, choroba zwyrodnieniowa stawów, zespoły bólowe kręgosłupa, bóle karku, choroby przeciążeniowe, uwazy sportowe, urazy dziecięce, urazy kolan, choroba Perthesa, zapalenia stawów, złamania kości, skręcenie stawu, złamania i zwichnięcia, urazy kręgosłupa, wady kręgosłupa, dysplazja stawu biodrowego.
 • Laryngologiczne: krwotok z nosa, nagła głuchota, perforacja błony bębenkowej, ropień, szum w uszach, urazy i złamania nosa.
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Lidia Węglewska Al-Haj Inny

  Kompetentny lekarz, który ma czas dla pacjenta i jego dolegliwości. Zawsze konkretna diagnoza, wyjaśniony przebieg leczenia. Jak trzeba, pani doktor zjawia się na wizycie domowej. Nie czujemy dystansu i przepaści lekarz --- pacjent. Empatyczny i przyjazny pacjentowi lekarz.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Bogusława Dembowska Inny

  Pani doktor bardzo niemiła, stwierdziła że nie zbada dziecka do bilansu bo jest starszy( 9 miesiac my byliśmy tydzień po skończeniu 10 miesiaca) a jak dzwoniłam to przez covid nie chcieli mnie zapisać na bilans bo rzekomo nie prowadzą. Nie chciała wypisać skierowania bo to sprawa lekarza zlecającego. Nie umiała nic wyjaśnić, twierdząc że ona się na tym nie zna i nie należy to do jej zakresu obowiązków. Nie polecam. Nie pierwszy raz była niemila. Wizyta krótka i stresująca dla dziecka jak i dla mnie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Bogusława Dembowska

  Bardzo profesjonalne podejście do małego pacjenta. Przede wszystkim skuteczne leczenie. Wizyta odbyła się bez pośpiechu. Pani dr to przede wszystkim dobry człowiek. Polecamy.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania