Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (10)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Zembrzuski Inny

  Lekarz urolog jakich szukać ze świeczką wspaniały człowiek co związane z urologia profesjonalista polecam w 100000000 %.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Zembrzuski konsultacja urologiczna

  Najważniejszą wizytówką lekarza jest praktyczna wiedza oraz empatyczne podejście do pacjenta i obie te rzeczy Doktor Michał zdecydowanie ma. Wszystko wyjaśnione dokładnie i zarazem po ludzku. Opieka pooperacyjna doskonała - wzór lekarza. Dodatkowo Doktor Michał uważnie słucha wszelkich uwag i wątpliwości pacjenta. Czułam się bardzo zaopiekowana. Oby takich więcej. Serdecznie polecam!

  W
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Dobija Inny

  Polecam , rzetelny fachowiec , miły, odpowiedz dostałam na wszystkie pytania , skuteczne leczenie ( kręgosłup )


  B
  Profil zweryfikowany
  Mariusz Bargieł Inny

  Wspaniały lekarz.Dzięki niemu, po wielu miesiącach błędnego leczenia na żylaki przez lekarzy w przychodni, dowiedziałam się w czym jest problem , a mianowicie z chorymi biodrami .Pełen zaangażowania i profesjonalizmu lekarz, który poświęcił swój dodatkowy czas na szczegółowe badanie.


  E
  Profil zweryfikowany
  Mariusz Bargieł Inny

  W czasie kontrolnej wizyty do malego dziecka tragiczny. Pan doktor krzyczal i byl opryskliwy i uszypliwy. Postanowil o Usuniecie za wczesnie szwów u syna co spoeodiwalo ze rsba pekla i sie rozeszla. Atmosfera jak w horrorze. Nje polecam


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Zembrzuski Inny

  Cieszę się, że udało mi się spotkać tak wspaniałego lekarza. Bardzo zaangażowany w problem mojej choroby.


  P
  Profil zweryfikowany
  Jorge Sanchez Lugo

  Usuwałem 2 zęby u Pana doktora. Ósemka rosnąca poziomo do 7mki, oraz 6tkę przez dłutowanie. W obu przypadkach zabieg bezbolesny zarówno w trakcie jak i po znieczuleniu. Żadnych komplikacji. Polecam.


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Matiasczyk

  Zdecydowanie nie polecam. Byłam u lek. Matiasczyk juz jakiś czas temu i strasznie żałuję, bo zepsuła mi opinię na temat psychiatrów na kolejne lata. Pani dokror całą wizytę opowiadała o swoim życiu prywatnym i swoich dzieciach, nie raczyła wypytac mnie o stan zdrowia, jedynie powierzchownie o problem, z którym do niej przychodzę. Wrodzona nieśmiałość nie pozwoliła mi wtedy interweniować. Z gabinetu wyszłam skołowana i zła. Stracilam czas, nadzieję i pieniadze na 45 minutowe wynurzenia o czyims życiu prywatnym. Taka postawa jest wysoce nieprofejsonalna. Pisze to, ponieważ pare tygodni temu odwiedziłam innego psychiatrę, który podszedl do mnie profesjonalnie, zapytal szczegółowo o stan zdrowotny poza psychiką, objaśnił jakie leki mam brać i jak dziają, fachowo poradził i cierpliwie odpowiadał na pytania. Pierwszy raz od wielu lat czuję, że żyję.


  K
  Profil zweryfikowany
  Katarzyna Zaporowska

  Polecam gorąco Panią doktor! Byłam trochę zestresowana bo była to moja pierwsza wizyta u tego typu lekarza. Jak się okazało,zupełnie niepotrzebnie. Już na samym wejściu Pani przywitała mnie bardzo serdecznie,a rozmowa i badania przebiegły w miłej atmosferze:)


  S
  Profil zweryfikowany
  Witold Gach uszkodzona łąkotka, wiązadło krzyżowe przednie, kłykć kości udowej

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz, a przy tym bardzo dobry specjalista. Leczę się u Pana Doktora i jestem zadowolona z wyników rekonwalescencji oraz z samej operacji. Zaangażowany w sprawy pacjenta, odpowiada na każde pytanie. Bardzo polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Mickiewicza 56, 34-200 Sucha Beskidzka Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania