Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medycyna Grabieniec

Grabieniec 13, Bałuty

91-140, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Kuberska-Kędzierska

  Diabetolog, Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą. Przeprowadziła dokładny wywiad, zbadałą, nakierowała mnie na dalsze leczenie. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

  • K
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

   Pani Doktor kompetentna, dokładnie tłumaczy i objaśnia problem zdrowotny a ponadto bardzo uprzejma i życzliwa. Zaplanowana wizyta odbyła się punktualnie. Zdecydowanie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Konrad Walczak

  Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Bardzo sympatyczny lekarz. Wnikliwie przegląda dokumentację. Udziela jasnych informacji wytłumaczy każde wątpliwości. Godny polecenia.

  • J
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: wyniki badań

   Bardzo dobry specjalista. Wnikliwa diagnoza, rzeczowe porady, jednym słowem Doktor godny polecenia. Wizyta bardzo udana, cena relatywnie niska do wysokiej jakości świadczonej usługi. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Izabella Pawlak-Andrzejak

  Okulista, Okulista Dziecięcy, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: niedowidzenie

   Witam dzisiaj byłam z córką u pani doktor ponieważ córka niedowidzi. Doktor ją zadała okazało się że ma wrodzona wadę wzroku i widzi tylko 10 %. Niestety ani ja tego nie zauważyłam ani przedszkole. Gdy córka zmieniła przedszkole panie przedszkola ki odrazu zauważyli że coś jest nie tak dzięki nim córke trzeba dalej leczyć. Pani doktor jest sympatyczna i wszystko dokładnie wytłumaczył na czym rzecz polega.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: badanie kontrolne

   Podejście do pacjenta bardzo dobre, Pani Doktor wytłumaczyła wszystko jasno i klarownie. Otrzymałem nawet informacje na temat swojego schorzenia, o których nie wiedziałem mimo, że to wada którą miałem od zawsze. Badanie, mimo wizyt u nie jednego okuksity, uważam za jedną z najlepszych! Do tego trzeba też dodać na ogromny plus punktualność wizyty! Podsumowując, polecam i chętnie wrócę do Pani Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Ewa Pakuła

  Internista, lek.

  • G

   Świetny lekarz, kilkadziesiąt osób chodzi wciąż po tym świecie, tylko dlatego że Pani Doktor nie pozwoliła im wyjść z poradni do domu... tylko wezwała od razu karetkę do szpitala. Gdzie przewidywania zagrażającej życiu diagnozy potwierdziły się, ale skuteczne leczenie dało efekty.
   W czasie wizyty profesjonalizm w każdym calu - i motto salus aegroti suprema lex - zdrowie pacjenta najwyższym prawem

  • B

   oho!!! opinia dla poprawy samopoczucia i wizażu pani doktor . he he ta na pewno już uwierzyłem w cudowną przemianę

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Aleksander Kozieł

  Okulista,

  • A

   Szkoda słów. Zostałam obrażona słowami "Wziąłbym Panią na raz" i jeszcze skasowana na 70zł. Nic nie pomógł, nie doradził tylko gadał głupoty. Wstyd. ODRADZAM

  • R

   Atmosfera nie za miła. Sprzęt przestarzały. Wizyta trwała krótko. Pobieżne badanie i zgarnięcie kasy. Za kilka dni, kontrola, jeszcze krótsza wizyta i znów zgarnięcie kasy. Dodatkowo przepisanie leków za duże pieniądze i propozycja leczenia w Sieradzu. Znalazłem innego lekarza i wyleczył moje oko lekami o wiele tańszymi i to bez pobytu w klinice. NIE POLECAM!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Joanna Stachurska-Tomaszewska

  Internista,

  • M

   U Pani doktor byłam raz przypadkiem. Mile się zaskoczyłam. wysłuchała o moich dolegliwościach, dopytywała, zadawała szczegółowe pytania. Zbadała mój brzuch opowiedziała co mi dolega, wyjaśniła dlaczego tak się dzieje, nawet ręką odwzorowywała układ narządów wewnętrznych żebym lepiej mogła zrozumieć to co mi dolega i przyczynę. To był pierwszy lekarz internista od wielu wielu lat, którego nie musiałam "ciągnąc za język". Bardzo polecam:)


 • Kamilla Tymińska

  Pulmonolog, Internista, dr n. med.

  • P

   wspaniala pani doktor ,ktora ma czas zeby pacjentowi pomoc iciesze sie ze nareszcie trafilam na lekarza , ktorego obchodzi los zwyklego czlowieka

  • M

   Bardzo dobra lekarka, zyczliwa, usmiechnieta. Duza wiedza i fachowosc. Polecam wszystkim !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Urbańczyk

  Psychiatra,

  • B

   Mam mieszane odczucia. Moja wizyta u pani doktor trwała w porywach 15 minut i wyszłam z niej mocno zdezorientowana. Na samym wstępie przeprowadzony został wywiad, całkiem dokładny - i to moim zdaniem plus. Później zostałam zapytana z jakim problemem przychodzę i już na wstępie podkreśliłam, że przyszłam po skierowanie do psychologa w związku ze swoimi problemami. Pani doktor od razu po rozmowie zaproponowała mi jakieś lekkie leki, ale od razu powiedziałam, że nie będę ich brać, bo nie czuje by było to konieczne. Skierowanie dostałam. Problem polega na tym, że gdyby nie to, że mam to skierowanie, to nie wiedziałabym w ogóle co mi dolega, ponieważ żadna diagnoza nie została mi postawiona. Żadnej rozmowy ani komentarza na temat tego co powiedziałam, tylko leki + skierowanie i tyle. Na skierowaniu widnieje jeszcze zapis, że uzasadnieniem wystawienia go jest "terapia na prośbę pacjentki". Czyli wynika z tego, że sama sobie wymyśliłam problem, a mimo wszystko miałam w związku z tym dostawać tabletki na szczęście?
   Wystawiam ocenę neutralną, gdyż może przy dłuższej wizycie zmieniłabym zdanie.

  • A

   Wiem że to wspaniały człowiek-lekarz miałam przyjemność pracowac z Panią dr.zawsze pogodna nawet jak zmeczona zainteresowana pacjentem...pamiętała jednostki chorobowe i wiazała bez wertowania historii z pacjentem...dobry specjalista..słucha ludzi....BRAWO!!!!!! Tak trzymac!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Anna Hetman

  Pulmonolog, lek.

  • M

   W moim przypadku, dotyczącym atypowego zapalenia płuc nie mogłem liczyć
   na pomoc w zakresie diagnostyki i podjęcia właściwego leczenia.
   Brak zainteresowania – bagatelizowanie objawów, pochopność w podejmowaniu
   decyzji o kuracji oraz brak wnikliwości, schematyczność myślenia przyczyniły się
   do przedłużenia i gorszej skuteczności w leczeniu moich dolegliwości.
   Nie ma ludzi nieomylnych i wszechwiedzących, ale reprezentując ten zawód trzeba być
   otwartym na uzupełnianie wiedzy i poszerzanie jej w oparciu o praktykę lekarską.
   Odniosłem wrażenie, że tego właśnie brakuje pani dr.
   Podkreślam, że cały czas mówię tu o moim przypadku, bo mam nadzieję
   że nie zawsze tak jest.Mimo to szczerze nie polecam.

  • L

   Z jednym muszę się zgodzić z poprzedniczką, punktualność to słaby punkt Tej Pani. Co do umiejętności to jestem innego zdania. Leczę się sporo lat na astmę, gdyby nie właściwy dobór leków nie wiem czy bym była wśród żywych. Wcześniej wegetowałam , ale od momentu kiedy została zatrudniona w porani mam właściwą opiekę. Choroba jest paskudna i gdy nie ma pożądanego efektu leczenia potrafimy być okrutni. Chorując jeszcze na inne dolegliwości mam kontakt z lekarzami innych specjalności (jedna wysłała mnie na cmentarz), nie życzę nikomu moich doświadczeń. Papatki


 • Małgorzata Jurowska

  Psychiatra,

  • S

   Głębokie ukłony dla Pani Doktor, dzięki której wiem kim jestem, nie balansuje po cienkiej linie lecz dostrzegam uroki życia i powoli realizuję siebie, odkrywając różne smaki.....Jestem tu i teraz.

  • G

   świetny lekarz, spokój wewnętrzny przelewa się na pacjentów:) bardzo polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu