Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Medycyna Grabieniec

Grabieniec 13

91-140 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kuberska-Kędzierska konsultacja kardiologiczna

  Dzisiaj byłem u Pani Dr.
  Pani Dr od samego początku sprawia wrażenie bardzo ciepłej i empatycznej osoby.
  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , poświęca tyle czasu na wizycie ile potrzeba .Pani Dr dokładnie i profesjonalnie mnie przebadała oraz udzieliła mi wyczerpujących informacji i zaleceń związanych z moim schorzeniem .Na wszystkie moje zapytania odpowiedziała wyczerpująco jak dla mnie.
  Bardzo dziękuję i Polecam Panią DR.Takiego lekarza właśnie szukałem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kuberska-Kędzierska konsultacja kardiologiczna

  Wizyta u Pani Doktor przebiega w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze, aż nie chce się wychodzić z gabinetu... Zapisując się na konsultację kardiologiczną, w gabinecie Pani Doktor - jestem zawsze skonsultowana i osłuchana pulmonologicznie z racji mojego głównego schorzenia. Nie w każdym gabinecie lekarskim, możemy tego doświadczyć. Pani Doktor jest osobą bardzo empatyczną, do pacjenta ma podejście cholistyczne. Po wnikliwym wywiadzie i przebadaniu - zaleca odpowiednie leczenie i jak potrzeba, dodatkowe do wykonania badania. Z przyjemnością polecam przesympatyczną Naszą Panią Doktor.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Walczak konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta)

  Pan doktor wyjaśnił wszystko bardzo szczegółowo, omówił plan leczenia i dopasował leki. Badanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Polecam z całego serca.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Konrad Walczak konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta)

  Szczerze polecam, obszerny wywiad, szczegółowo wyjaśniony problem, udzielenie odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, przeprowadzone badanie i
  przekazane zalecenia odnośnie dalszej diagnostyki, konkretnie i rzeczowo a przy tym bez pośpiechu i w bardzo miłej atmosferze. Widać gołym okiem zaangażowanie i chęć pomocy pacjentowi. Oby więcej takich specjalistów było. Serdecznie polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Konrad Walczak konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta)

  Z całego serca polecam Pana doktora, podejście do pacjenta wytłumaczenie wszystkiego. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.


  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Walczak konsultacja diabetologiczna (pierwsza wizyta)

  День добрый. Врач очень хороший,все мне обеяснил и рассказал что делать дальше. Я рекомендую всем. Спасибо большое.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Salah Moqbil Inny

  Pan Doktor jest nie tylko kompetentnym lekarzem niezbywającym pacjenta, ale też bardzo uprzejmym i pozytywnym człowiekiem. Serdecznie polecam wizyty u niego.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Konrad Walczak konsultacja internistyczna

  Była to moja pierwsza wizyta u dr Konrada Walczaka i jestem bardzo mile zaskoczona jego zdolnością komunikacji z pacjentem. Mam za sobą ciężkie doświadczenie chorobowe i muszę przyznać, że Pan doktor ze skupieniem mnie wysłuchał i potrafił uspokoić moje obawy. Jest bardzo ciepłym człowiekiem, pełnym empatii. Z całego serca polecam doktora.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kuberska-Kędzierska Inny

  Poszłam do Pani Doktor zachęcona pozytywnymi opiniami i fakt faktem Pani Małgorzata jest przesympatyczna osoba ale merytorycznie jako lekarz nie zaspokoiła moich pytań jak i wyjaśnień odnośnie choroby. Poszłam z cukrzyca..na każde moje pytanie Pani doktor była zdziwiona skąd mam takie informacje a cukrzyce da się wyleczyć sama dieta i o insulinie nawet nie ma co rozmawiać,bo raczej potrzebna nie będzie. A jak zaczęłam wypytywać co mogę jeść a co nie..usłyszałam ,że w sumie nie ma diety cukrzycowej sama zauwaze co mogę a co nie mogę. Więc wróciłam do domu z mieszanymi uczuciami. Na szczęście trafiłam do innego diabetologa,gdzie wszytko mi wyjaśnił...odpowiedział na każde pytanie, zbadał a po czasie nie obyło się bez insuliny.

  dr n. med. Małgorzata Kuberska-Kędzierska

  Ogromnie żałuję, że się Pani nie przedstawiła, nie wiem zatem komu odpowiadam. Nie wiem także, gdzie Panią przyjęłam. Nigdy nie powiedziałam żadnemu pacjentowi/pacjentce, że do leczenia cukrzycy wystarczy sama dieta, nie jest to bowiem zgodne z moją wiedzą. Mogłam natomiast powiedzieć, że sposób odżywiania jest w cukrzycy decydujący. Mogłam także powiedzieć, że dieta cukrzycowa jako taka jest po prostu zdrowym i rozsądnym sposobem odżywiania. Bardzo się staram zawsze odpowiadać wyczerpująco na pytania pacjentów. Ogromnie mi przykro, że nie spełniłam Pani oczekiwań. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Małgorzata Kuberska-Kędzierska

  Bardzo miła wizyta, przyjazna Pani doktor :) Zostałam wysłuchana i dokładnie przebadana.
  Szczerze polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania