Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwości... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MedSpec Medycyna Specjalistyczna

Grunwaldzka 36 A, Dolny Sopot

81-754, Sopot, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwościami diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Korzenie Zakładu sięgają 1966 roku kiedy to rozpoczęła działalność jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej.

Od początku przychodnia była skoncentrowana na świadczeniu Pacjentom ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przez kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów w znacznej części czynnych lekarzy operacyjnych i wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy. Pomimo upływu czasu charakter placówki nie zmienił się i obecnie leczy kolejne pokolenia udzielając pomocy medycznej Pacjentom z terenu Trójmiasta jak i całego Pomorza. Corocznie z przychodni korzysta kilkadziesiąt tysięcy Pacjentów.

Na terenie Medycyny Specjalistycznej istnieją nowocześnie wyposażone poradnie specjalistyczne, gabinety zabiegowe, gabinety stomatologiczne, punkt pobrań, punkt szczepień pracownia diagnostyki obrazowej RTG, pracownia USG/Doppler oraz laboratorium analityczne. Dzięki rozbudowanym możliwościom diagnostycznym – podstawowemu narzędziu współczesnej medycyny – Medycyna Specjalistyczna ZOZ jest jednym z nielicznych ambulatoriów na terenie Trójmiasta posiadających szerokie możliwości opieki zdrowotnej od pełnej diagnozy poprzez konsultacje specjalistyczne do zabiegów medycznych. Naszym Pacjentom zapewniamy jednocześnie szybki dostęp badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w renomowanych pracowniach współpracujących z Medycyną Specjalistyczną.

Do obszarów działania centrum medycznego należą również medycyna pracy oraz medycyna morska i tropikalna. Niezbędne badania można wykonać na miejscu pod opieką wybranego lekarza danej specjalności oraz zasięgnąć konsultacji.

Dla zapewnienia Państwu najlepszej opieki medycznej działalność i oferta Medycyny Specjalistycznej jest nieustannie rozwijana i poszerzana. Prowadzimy umiarkowaną i rozsądną politykę cenową tak, aby z przychodni mogli korzystać wszyscy potrzebujący szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej również ludzie mniej zamożni. W walce o zdrowie Pacjenta pragniemy uzyskać najlepsze wyniki leczenia oraz zapewnić skuteczną profilaktykę zdrowotną.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Cezary Adamiec

  Gastrolog, Internista,

  • T
   Lokalizacja: Clinica MedicaUsługa: refluks żołądka

   Więcej takich lekarzy! Kultura osobista na wysokim poziomie, miły i dowcipny. Byłem u pana doktora na gastroskopii, pierwsza moja taka wizyta, więc stres ogromny. Potrafił mnie uspokoić i przeprowadzić badanie w 6 minut. Następnie dokładnie przedstawił diagnozę, którą okazał się helicobacter pyroli. Jeśli kiedykolwiek będę zmuszony go wykonania gastroskopii, to na pewno skorzystam z gabinetu pana dr Adamca.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pan doktor z dużą kulturą osobistą, uprzejmy i kompetentny. Badanie wykonane profesjonalnie. Czuję, że moje zdrowie jest w dobrych rękach.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Krystyna Wojsa-Kuziemska

  Internista, Endokrynolog,

  • Lokalizacja: MedSpec Medycyna SpecjalistycznaUsługa: badanie tarczycy

   Bardzo polecam. Przyjęła mnie bardzo ciepło. Nie tylko zdiagnozowała, ale także wytłumaczyła problem

  • J

   Bardzo dokładna,kompetentna. Widzi chorego a nie tylko chorobę. Polecam, jestem pacjentką
   od wielu lat i nie zamienię na żadnego innego lekarza.


 • Janusz Szeluga

  Lekarz Medycyny Pracy, Psychiatra,

  • A
   Lokalizacja: MedSpec Medycyna Specjalistyczna

   Jestem zadowolona z terapii. Nie jest bezmyślnym wypisywaczem recept A miałam już z takimi do czynienia. Czasami w rozmowach "podpuszcza" co mnie raz wyprowadzilo z równowagi jednak temat wyjasnilismy i wyszłam z wizyty bez jakiejś szczegolnej traumy ;) dla mnie lekarz wart polecenia.

  • L

   Pan doktor to czlowiek który wiecznie zapomina o czym była mowa na poprzedniej wizycie bie robi notatek wiecznie pyta o to samo jak by było mało wtedy kiedy nie zna odpowiedzi na pytanie pacjenta totalnie wymyśla dziwne historię nie poparte faktami. Sposób samego podejścia też wymaga wiele do życzenia ogólnie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Dembowski

  Chirurg,

  • U
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja tarczycy

   Genialny lekarz z ogromną wiedzą. Operował mnie mimo ze była to bardzo trudna operacja. Geniusz w swoim fachu.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: nadczynność tarczycy

   Pan doktor operował mi tarczycę- wszystko jest w porządku. Polecam bardzo dobry chirurg. Po operacji też sprawdził czy nie ma żadnych komplikacji.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu