Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwości... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

MedSpec Medycyna Specjalistyczna

Grunwaldzka 36 A, Dolny Sopot

81-754, Sopot, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Medycyna Specjalistyczna jest Zakładem Opieki Zdrowotnej o wieloletniej tradycji funkcjonującym od dziesięcioleci na terenie Sopotu jako wielospecjalistyczne centrum medyczne z rozwiniętymi możliwościami diagnostyki i zabiegów ambulatoryjnych. Korzenie Zakładu sięgają 1966 roku kiedy to rozpoczęła działalność jako Lekarska Spółdzielnia Medycyny Specjalistycznej.

Od początku przychodnia była skoncentrowana na świadczeniu Pacjentom ambulatoryjnej opieki zdrowotnej przez kadrę doświadczonych lekarzy specjalistów w znacznej części czynnych lekarzy operacyjnych i wysoko wykwalifikowany personel pomocniczy. Pomimo upływu czasu charakter placówki nie zmienił się i obecnie leczy kolejne pokolenia udzielając pomocy medycznej Pacjentom z terenu Trójmiasta jak i całego Pomorza. Corocznie z przychodni korzysta kilkadziesiąt tysięcy Pacjentów.

Na terenie Medycyny Specjalistycznej istnieją nowocześnie wyposażone poradnie specjalistyczne, gabinety zabiegowe, gabinety stomatologiczne, punkt pobrań, punkt szczepień pracownia diagnostyki obrazowej RTG, pracownia USG/Doppler oraz laboratorium analityczne. Dzięki rozbudowanym możliwościom diagnostycznym – podstawowemu narzędziu współczesnej medycyny – Medycyna Specjalistyczna ZOZ jest jednym z nielicznych ambulatoriów na terenie Trójmiasta posiadających szerokie możliwości opieki zdrowotnej od pełnej diagnozy poprzez konsultacje specjalistyczne do zabiegów medycznych. Naszym Pacjentom zapewniamy jednocześnie szybki dostęp badań tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego w renomowanych pracowniach współpracujących z Medycyną Specjalistyczną.

Do obszarów działania centrum medycznego należą również medycyna pracy oraz medycyna morska i tropikalna. Niezbędne badania można wykonać na miejscu pod opieką wybranego lekarza danej specjalności oraz zasięgnąć konsultacji.

Dla zapewnienia Państwu najlepszej opieki medycznej działalność i oferta Medycyny Specjalistycznej jest nieustannie rozwijana i poszerzana. Prowadzimy umiarkowaną i rozsądną politykę cenową tak, aby z przychodni mogli korzystać wszyscy potrzebujący szybkiej i profesjonalnej pomocy medycznej również ludzie mniej zamożni. W walce o zdrowie Pacjenta pragniemy uzyskać najlepsze wyniki leczenia oraz zapewnić skuteczną profilaktykę zdrowotną.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Kicińska-Sikorska

  Internista,

  • S

   pełny profesjonalizm z ludzkim podejściem do pacjenta,konkretna, zdecydowana i trafiająca w cel.


 • Beata Marta Pękalska

  Internista,

  • M

   Dwa razy byłem pacjentem p.Doktor na SORze na Zaspie. Bardzo przyjemna w obyciu, mimo natłoku pacjentów, profesjonalne podejście, wysłuchuje pacjentów i udziela wszystkich potrzebnych informacji.


 • Zygmunt Bauć

  Internista, Gastrolog,

  • P

   Swietny lekarz, dziwie się,ze nie ma jeszcze zadnej opinii. Wszystko dokładnie wytlumaczyl,poradzil. Widac,ze zależy mu na pacjencie. Goraco polecam!!


 • Alina Kuźmińska

  Diagnostyk, Ginekolog,

  • B

   Przesylam bardzo serdeczne podziekowanie dla Pani Dr Aliny Kuzminskiej.
   Bylam operowana przez Pania Dr . 20 lat temu i do dzisiaj czuje sie dobrze.
   Wizyty lekarskie w gabinecie Pani Doktor Aliny dawaly mi atmosfere taka w jakiej
   odwiedzamy nasze kochane Mamy.Pani Doktor dala mi najlepsze wskazowki dla poprawy zdrowia, ktore do dzisiaj stosuje z powodzeniem.Pozdrawiam moja najlepsza Pania Dr Aline.

  • G

   Pani doktor to wspaniała osoba. Odwiedzałam niejednokrotnie różnych ginekologów i naprawdę żadnego z nich nie można porównać do Pani Dr . Sympatyczna, dokładna, wszystko wytłumaczy, na każde zadane pytanie przeze mnie uzyskałam odpowiedź,naprawdę wizyta u Pani Dr to sama przyjemność. Inni mniej doświadczeni ginekolodzy powinni z nij brać przykład i tak jak ona podchodzić do pacjentki.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Hanna Jankowska

  Kardiolog, Internista,

  • Bardzo dobry lekarz.Trafnie postawiła diagnozę, dzięki której jestem prawidłowo i skutecznie leczona.


 • Grzegorz Szreder

  Chirurg, Ortopeda,

  • A

   Dr Szreder to świetny specjalista, zna się na swoim fachu. Do tego miły i życzliwy człowiek Operował mi stopę, wszysto się udało, jestem bardzo zadowolona. Cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufanem pacjentów. Spotkałam kilka osób, które operował wszyscy bardzo doktora chwalili i byli zadowoleni z efektów leczenia.


 • Andrzej Kotłowski

  Internista,

  • A

   Nie polecam Pana doktora Kotłowskiego przy podejrzeniu Boreliozy.Miałem wieloletnie i pogarszające się problemy neurologiczne. Z doktorem Kotłowskim chciałem skonsultować diagnozę lekarza z ILADS który po objawach i wielu innych badaniach stwierdził u mnie boreliozę mimo ujemnych wyników badań krwi.( Stare zakażenie krętkiem borelli jest nie możliwe do wykrycia ponieważ po pewnym czasie przestają wydzielać się przeciwciała.I tylko lekarz z odpowiednią wiedzą potrafi stwierdzić zakażenie po objawach).Na moje złe wyniki badań znajdował swoje wytłumaczenia zupełnie nie biorąc pod uwagę boreliozy. Dr. Kotłowski po krótkiej rozmowie i powieszchownych oględzinach ciała zaprzeczył tej diagnozie sugerując wizytę u psychiatry mimo że już ponad dwa lata leczyłem się psychiatrycznie. Dlatego też wróciłem do poprzedniego lekarza. Od ponad dwóch miesięcy kontynuuję leczenie i czuję się coraz lepiej. Zaczęły się też na nowo wydzielać antyciała i przy badaniu krwi wynik jest pozytywny. Tak więc od razu widać który lekarz się mylił. A nie leczona borelioza może posadzić człowieka na wózek inwalidzki. Tak więc Panu doktorowi Kotłowskiemu uprzejmie sugeruję pogłębić wiedzę na ten temat a puki co ocena bardzo słaba.

  • K

   Do pana Dr trafiłam w 2 trymestrze ciąży z toksoplazmozą.Lekarz bardzo życzliwy, w wyczerpujący sposób odpowiadający na pytania. Sam pobiera krew gdy już laboratorium jest zamknięte a potem dzwoni z wynikami. Po kilku wizytach twierdzę że jest to kompetentny lekarz i szczerze polecam:)


 • Władysław Szawczukiewicz

  Ortopeda, Chirurg,

  • K

   Pierwszy raz spotkalam się w życiu z takim zaangażowaniem u lekarza i empatią w stosunku do pacjenta.Pan doktor posiada ogromna wiedzę i na wszystko zaradzi.

  • Super lekarz pełen empatii i ciepła,trafnie stawia diagnozę!Zawsze wysłucha do końca pacjenta i oferuje najlepsze roziązanie

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Maria Malinka

  Pediatra, Psychiatra,

  • Jestem chora przewlekle przeszłam kilka operacji, żyję w ciągłym strachu o swoje życie, a Doktor stwierdziła , że nic mi nie jest ,że udaję, co doprowadziło do załamania nerwowego. Myślę, że każdy, jakby się dowiedział ,że jest nieuleczalnie chory, wpadłby w ogromną depresję. Ona stwierdziła, że jeśli wiem jak się nazywam i wiem gdzie mieszkam , to jest ze mną wszystko w porządku. Jestem ciekawa jakby ktoś się dowiedział ,że jest nieuleczanie chory, to czy dobrze by się z tym czuł. Pani Doktor niestety mi nie pomogła, nie potrafiła mnie wysłuchać. Poświęciła mi bardzo mało czasu, Nie polecam.


 • Maciej Krynicki

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Trafiłam do pana Krynickiego po tym, gdy lekarz pierwszego kontaktu zaczął podejrzewać u mnie chorobę Hashimoto.
   Tak nie może być, że pacjent, który oczekuje pomocy endokrynologicznej, podczas wizyty u lekarza narażony jest na niepotrzebny stres. Pan Krynicki nie daje dojść do słowa pacjentowi, przerywając. Ani podczas pierwszej wizyty, ani kolejnej, nie miałam możliwości wypowiedzieć się na temat moich dolegliwości! Za to pan Krynicki miał okazję wypowiedzieć się na temat moich butów, a także na temat tego, że jego niespełnionym marzeniem było kiedyś zostać ginekologiem. Mnie jako pacjenta to nie obchodzi i myślę, że nikogo to nie dziwi w kontekście tego, że wolałabym raczej porozmawiać o objawach, które u mnie występują i mogą mnie niepokoić.
   Szczytem wszystkiego była ostatnia wizyta. Pan Krynicki nie zlecił mi zrobienia wyników badań parametrów tarczycowych, więc... zważył mnie i stwierdził, że należy zwiększyć dawkę Euthyroxu, bo przytyłam 5 kg. Tak, proszę Państwa - zrobił to wyłącznie na podstawie pomiaru masy ciała. I tak oto dawka Euthyroxu została zwiększona ze 150 ug na 175 ug. Mało tego, pan Krynicki stwierdził, że gdyby bolało mnie serce, gdybym czuła kołatanie serca (dla niewtajemniczonych - m.in. takie mogą być skutki uboczne przy przyjmowaniu zbyt dużej dawki Euthyroxu), to wtedy mam zrobić badanie krwi. Wtedy, czyli dopiero gdyby coś było nie tak po bezmyślnym i bezpodstawnym przepisaniu wyższej dawki hormonu.
   To nie wszystko, proszę Państwa. To była moja ostatnia wizyta u tego pana - więcej moja noga tam nie postanie. Zaczęłam leczyć się prywatnie. Mój obecny endokrynolog oprócz Hashimoto stwierdził u mnie hiperprolaktynemię, insulinooporność i problemy z gospodarką hormonów kobiecych. Pan Krynicki zaopatrzony wyłącznie w wagę do pomiaru masy ciała i miarkę krawiecką do zmierzenia obwodu szyi, a także całkowity brak chęci, aby leczyć swoich pacjentów, nie stwierdziłby tego nigdy. Albo w momencie, gdy byłoby już za późno, bo miałabym cukrzycę i wagę ponad 100 kg. U mnie Pan Krynicki skupił się tylko na tarczycy i wiedząc że mam chorobę autoagresywną, jaką jest Hashimoto, nie wyraził nawet odrobiny chęci, aby sprawdzić czy nie dolega mi coś jeszcze. Niestety, zachowawcze przepisywanie Euthyroxu nie zawsze jest tym, co wystarcza każdemu pacjentowi.
   Nie polecam - proszę omijać gabinet tego pana szerokim łukiem.

  • do dr trafiłam w dwóch przychdniach. był bardzo nie miły, odpowiadał momentami wulgarnie, krzyczal, mega mnie wystraszył i pacjentkę przede mną tez, pytając jakie badania jescze powinnam zrobić stwierdził TSH ma ani ok to nie ma po co, jak lekarz ogólny pani coś sugerował to niech panią sam zapisze, usg tarczycy też nie polecił mimo guzka we wcześniejszym, bałam się odezwać przy tym lekarzu i o coś zapytać, wizyta ekspresowa, nie można nic się dowiedzieć, nie odniesie się do wcześniejszych problemów, zmieniłam lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu