Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski konsultacja laryngologiczna dzieci

  Pan doktor na ! jestem zadowolona szybkim zabiegiem i szybkim okresem oczekiwania na zabieg Polecam !

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski konsultacja laryngologiczna dzieci

  Wspaniały, zaangażowany lekarz ze świetnym podejściem do dzieci (i dorosłych również). Życzliwy, konkretny i co najważniejsze skuteczny w swoich działaniach. Dzięki niemu mój synek nareszcie normalnie oddycha.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski konsultacja laryngologiczna dzieci

  Polecam z całego serca . Doktor przemiły z super podejściem do dziecka, szybko postawiona trafna diagnoza i wdrożone leczenie operacyjne.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski konsultacja laryngologiczna

  Doktor Janiszewski jest wykwalifikowanym specjalistą z empatycznym podejściem do pacjenta. Zarówno ja, jak i mąż jesteśmy pacjentami Pana Doktora. Dzięki trafnej diagnozie i operacji odzyskaliśmy komfort oddychania. Dziękujemy i pozdrawiamy


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski wizyta i płukanie uszu

  Doktor Janiszewski bardzo mi pomógł, miałem problem z uchem. Wizyta w innej placówce nie przyniosła poprawy, a tutaj lekarz od razu się poznał na przyczynie mojej dolegliwości. Umówiliśmy zabieg i słyszę ponownie dobrze. Przyjazny i profesjonalny specjalista. Jasno nakreślił mój problem i dał porady na przyszłość. Polecam tego lekarza i placówkę zdrowia.


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski Inny

  Pan Mariusz Janiszewski jest w doskonałym specjalistą, wspaniałym, empatycznym człowiekiem. Polecam Pana Mariusza jako najlepszego laryngologa z Warszawy.


  S
  Profil zweryfikowany
  Mediko Centrum Medycyny i Kosmetyki Inny

  Przez 5 lat byłam pacjentką pana doktora. Nic nie tłumaczy, trzeba się dopraszać o to żeby poszukał przyczyny problemu. Tabletki antykoncepcyjne powodowały u mnie nawracajace stany zapalne i infekcje grzybiczne. Podejrzewałam przyczynę jednak doktor nie chciał ich zmienić. Zaproponował żebym przestała brać tabletki- dzisiaj dowiedziałam się, że gdybym to zrobiła nie mogłabym mieć dzieci. Oczywiście po zmianie tabletek ja inne (zaproponowane przez innego lekarza problem infekcji zniknął). Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Profil zweryfikowany
  Mediko Centrum Medycyny i Kosmetyki ciąża

  Pan doktor prowadził moją 3-cią ciążę i nie mogę powiedzieć złego słowa. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, usg zawsze było wykonywane bardzo dokładnie, a nie jak to czasami u niektórych bywa w ciągu minuty i do widzenia. Dzieciątko było dokładnie oglądane, mierzone. Podczas każdej wizyty dostawałam szereg zaleceń. Lekarz bardzo empatycznie podchodził do mojej osoby, czułam z Jego strony troskę zarówno o mnie jak i moje Maleństwo. Pan doktor jest bardzo rozmowny i czasami trzeba Mu tylko przypomnieć, że jeszcze miał wystawić receptę lub skierowanie, ponieważ najzwyczajniej w świecie zdarza Mu się zagadać;) Ale ta rozmowność sprawia, że atmosfera jest bardzo przyjazna. Polecam.


  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski przewlekły ból gardła

  Pełen profesjonalizm. Wnikliwość i cierpliwość a przy tym duża doza życzliwości. Serdecznie polecam.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Janiszewski

  Bardzo sympatyczny i zaangażowany lekarz. Nie wciska nowości z reklam i baterii antybiotyków. Za wcześnie na ocenę skuteczności leczenia, ale podejście do pacjenta i problemu wzorowe!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Jeździecka 21F/17, 05-077 Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania