Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Mediko Centrum Medycyny i Kosmetyki

Jeździecka 21F/17

05-077 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Szewczyk

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, Proktolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: VivamedUsługa: skierowanie

   Lekarz rzetelny i fachowo podchodzi do pacjenta.... Stara sie pomoc, nie naciagac.... Polecam z czystym sumieniem

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Vivamed

   Lekarz od razu zauważył problem zapoznał sie z historią choroby, sprawdził dosłownie wszystko i określił potrzebe dalszego leczenia Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Mariusz Janiszewski

  Laryngolog,

  • A
   Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny MSWiAUsługa: kwalifikacja do operacji

   Byłam z 4-letnim dzieckiem na wizycie kwalifikacyjnej do zabiegu adenotomii (usunięcie trzeciego migdałka). Na wizytę przyszłam ze świeżym, 2-dniowym wynikiem badań (fiberoskopii), na którym potwierdzano przerost migdałka (90%). Było to nasze drugie badanie, w każdym wynik był zbliżony. Pan doktor zdecydował się jednak na wykonanie badania jeszcze raz, być może sam chciał się przekonać, czy obraz dwóch badań jest prawdziwy. Wiem, że nie było to potrzebne, ale nie neguję tej decyzji. Natomiast sposób wykonania badania był bardzo niedelikatny. Pan doktor wepchnął rurkę siłą i z takim tempem, z jakim nie wykonał go żaden z poprzednich lekarzy. Nasze dziecko dobrze przyjmuje nawet dość trudne badania, ale zaczęło strasznie płakać. To doświadczenie było dla niego na tyle traumatyczne, że przez długi czas na informację, że idziemy do lekarza pytał ze zdenerwowaniem, czy nikt nie będzie mu wkładał rurki do noska. Chciałabym wytłumaczyć, że daleko mi do spanikowanej, przewrażliwionej matki, która wpada w popłoch na widok krzyku swojego dziecka. Po prostu to badanie było w mojej ocenie wykonane jak na przedmiocie a nie żywym organizmie. Jestem dzieckiem lekarskim i nigdy nie pisałam nikomu żadnej opinii negatywnej, to pierwszy raz, kiedy jednak się zdecydowałam na taki komentarz. Szalenie mi przykro i dostrzegam swój błąd, że poszłam do tego doktora. Być może miał zły dzień albo mu się spieszyło, ale odbiło się to na dziecku. Wizyta wykonana była państwowo na NFZ.

  • M
   Lokalizacja: Centralny Szpital Kliniczny MSWiAUsługa: przewlekły katar

   bardzo miły i kompetentny lekarz. świetny specjalista w swojej dziedzinie. podczas wizyty skrupulatnie przeprowadził wywiad z i podjął trafną diagnozę.
   trafiłem do dr.Janiszewskiego z polecenia. Pan doktor z zzaangażowaniem podszedł do mojego problemu z ktorym borykałem się od kilku tygodni i którego żaden wczesniej lekarz nie potrafił celnie ocenic. guzek za uchem okazał się czyrakiem, Pan doktor od razu podjął się wycięcia. dostałem wyczerpujące wytyczne co do higieny miejsca wycięcia. z czystym sumieniem polecam Pana doktora.
   pacjent M.K.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Igor Wiśniewski

  Ginekolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Mediko Centrum Medycyny i KosmetykiUsługa: Inny

   Przez 5 lat byłam pacjentką pana doktora. Nic nie tłumaczy, trzeba się dopraszać o to żeby poszukał przyczyny problemu. Tabletki antykoncepcyjne powodowały u mnie nawracajace stany zapalne i infekcje grzybiczne. Podejrzewałam przyczynę jednak doktor nie chciał ich zmienić. Zaproponował żebym przestała brać tabletki- dzisiaj dowiedziałam się, że gdybym to zrobiła nie mogłabym mieć dzieci. Oczywiście po zmianie tabletek ja inne (zaproponowane przez innego lekarza problem infekcji zniknął). Nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Mediko Centrum Medycyny i KosmetykiUsługa: ciąża

   Pan doktor prowadził moją 3-cią ciążę i nie mogę powiedzieć złego słowa. Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, usg zawsze było wykonywane bardzo dokładnie, a nie jak to czasami u niektórych bywa w ciągu minuty i do widzenia. Dzieciątko było dokładnie oglądane, mierzone. Podczas każdej wizyty dostawałam szereg zaleceń. Lekarz bardzo empatycznie podchodził do mojej osoby, czułam z Jego strony troskę zarówno o mnie jak i moje Maleństwo. Pan doktor jest bardzo rozmowny i czasami trzeba Mu tylko przypomnieć, że jeszcze miał wystawić receptę lub skierowanie, ponieważ najzwyczajniej w świecie zdarza Mu się zagadać;) Ale ta rozmowność sprawia, że atmosfera jest bardzo przyjazna. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania