Informacje o placówce

Gabinety

Medicon

Gagarina 1

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Naser Sarwari

  Internista, lek.

  • P

   Po prostu dobry lekarz ! W przychodni południe najlepszy! Rzeczowy, konkretny, nie wypisuje leków zbędnych, o watpliwym działaniu, które są bo są, a przy tym miły i zyczliwy :) Z czystym sumieniem POLECAM !


 • Michał Wieczorski

  Laryngolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: MediconUsługa: konsultacja do zabiegu

   Wspaniały lekarz!Podjął natychmiastową decyzję o usunięciu narośli na języku. Bardzo szybko i dobrze zoperował mnie, wiedza, profesjonalizm i niezwykła empatia do drugiego człowieka. Do takiego lekarza idzie się bez lęku, z pewnością że otrzyma się pomoc. Gorąco polecam i dziękuje Panie Doktorze!! Jan D.


 • Wojciech Chlebny

  Laryngolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny w RadomiuUsługa: operacja nosa

   Pan doktor operował moja przegrodę nosowa, która określił jako jedna z najgorszych w swojej karierze. Mimo iż nie jest ona idealnie proste, to różnica jest diametralna. Z tego powodu serdecznie polecam pana doktora

  • R
   Lokalizacja: Przychodnia SłonecznaUsługa: powiększone migdałki u syna

   Dziś odbyliśmy wizytę u Pana dr z synem 4latka i mężem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetny lekarz i człowieka i super specjalista. Świetne podejście do dzieci, Pan dr wszystko synowi wytłumaczył co będzie robił po kolei pokazał narzędzia badanie bez problemu a bywa różnie ???? dodatkowo na każde pytanie wyczerpująca i rzeczowa odp nie taka na "odwal się". Syn ma powiększone migdałki i bardzo też cenię to że dr najpierw zapisał leki na obkurczenie a nie odrazu zabieg i koniec Oby więcej takich specjalistów. Na kontrolę pójdę już dużo spokojniejsza. Dziękuję bardzo.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Łukasz Kasprzak

  Ortopeda, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dr Kasprzak to znakomity specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wszystko dokładnie wytłumaczy pacjentowi i zaleci prawidłowe leczenie. Dr operował mi nadgarstek. Wszystko w porządku z moją ręką. W razie dolegliwości wybieram dr Kasprzaka, bo wiem że mogę mu zaufać. Dr zawsze jest miły i sympatyczny.Gorąco polecam dr. Kasprzaka. Ewa

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam do przychodni w Grójcu po upadku ze schodów z potwornym bólem w kostkach .Po wykonaniu prześwietlenia lekarz stwierdził że stopy są stłuczone i z altacetem wysłał mnie do domu .Po dwóch dniach nadal nie mogłam stanąć na nogi.Udałam się po pomoc do Doktora Kasprzaka i po wnikliwym badaniu okazało się że nogi są skręcone i trzeba założyć gips.dzięki panu Doktorowi i super opiece przez trzy miesiące mogę normalnie chodzić .Jestem bardzo wdzięczna i każdemu polecam Pana Doktora Łukasza Kasprzaka.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu