Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medicon

Gagarina 1

26-600 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Naser Sarwari Inny

  Rzeczowy, przyjazny lekarz. Słucha pacjenta dociekając przyczyn choroby. Szkoda, że tak niewielu lekarzy jest w Radomiu! Polecam!

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Noll Inny

  Pan doktor jest bardzo konkretny. Do tego uprzejmy i widać, że zna się na swoim fachu. Drobny zabieg został wykonany naprawdę dobrze. Malutki minus taki, że lekarz sam z siebie nie wyjaśni pewnych kwestii np. związanych z leczeniem, rekowalestencją trzeba samemu zadawać pytania by uzyskać takie informacje.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Wieczorski Inny

  Polecam z całego serca!!! Świetny lekarz z podejściem do człowieka jakich teraz mało. Rozpoznanie, zlecenie dodatkowych badań, operacja (bezbolesna! Niby niemożliwe a jednak!), wizyt kontrolne i leczenie zakończone w niecałe pół roku. Lekarz na medal! Daje 6 na 5!!!

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Wieczorski konsultacja do zabiegu

  Wspaniały lekarz!Podjął natychmiastową decyzję o usunięciu narośli na języku. Bardzo szybko i dobrze zoperował mnie, wiedza, profesjonalizm i niezwykła empatia do drugiego człowieka. Do takiego lekarza idzie się bez lęku, z pewnością że otrzyma się pomoc. Gorąco polecam i dziękuje Panie Doktorze!! Jan D.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania