Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medicon

Gagarina 1

26-600 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Chlebny Inny

  Lekarz miły ale wizyta krótka bez dokładnego badania a tyle kasy wizyta nie polecam mówiłam mu że mam od kilku tygodni ból lewej strony gardła to on zamiast zbadać dokładnie to leki przepisał i to miało wystarczyć byłam u innego lekarza i on odrazu mi zlecil badanie przez nos do gardła żeby zobaczyć co się tam dzieje a dr Chlebny nic zero porady nie polecam!!!!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Chlebny Inny

  Doktor bardzo sprawnie i profesjonalnie wykonał zabieg podcięcia wedzidelka u 3-tygodniowego dziecka. Zweryfikował stan wedzidelka, potwierdził zalecenie podcięcia. Sprawnie podciął wędzidełko, udzielił nam wszystkich potrzebnych informacji. Przekazal swoje rekomendacje.

  Ze względu na to, ze jesteśmy z innego miasta podcięcie weryfikował inny lekarz - nie miał żadnych zastrzeżeń do wykonania zabiegu.

  Panie doktorze - bardzo dziekujemy :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Chlebny Inny

  Do Doktora Wojciecha Chlebnego udałam się z córką na operacje torbieli szyi. Od razu po zbadaniu lekarz postawił trafną diagnozę. Po dwóch miesiącach operacja odbyła się bez komplikacji, a lekarz przede wszystkim stawia dobro pacjenta, czego dowodem jest przemyślane cięcie na szyi, które chowa się w zgięciu, przez co staje się niewidzialne. Od początku do końca lekarz pozostawał w stałym kontakcie oraz pomagał ze wszelkimi formalnościami. Każdemu życzę takiej opieki lekarskiej.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Naser Sarwari Inny

  Rzeczowy, przyjazny lekarz. Słucha pacjenta dociekając przyczyn choroby. Szkoda, że tak niewielu lekarzy jest w Radomiu! Polecam!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Noll Inny

  Pan doktor jest bardzo konkretny. Do tego uprzejmy i widać, że zna się na swoim fachu. Drobny zabieg został wykonany naprawdę dobrze. Malutki minus taki, że lekarz sam z siebie nie wyjaśni pewnych kwestii np. związanych z leczeniem, rekowalestencją trzeba samemu zadawać pytania by uzyskać takie informacje.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Wieczorski Inny

  Polecam z całego serca!!! Świetny lekarz z podejściem do człowieka jakich teraz mało. Rozpoznanie, zlecenie dodatkowych badań, operacja (bezbolesna! Niby niemożliwe a jednak!), wizyt kontrolne i leczenie zakończone w niecałe pół roku. Lekarz na medal! Daje 6 na 5!!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Chlebny operacja nosa

  Pan doktor operował moja przegrodę nosowa, która określił jako jedna z najgorszych w swojej karierze. Mimo iż nie jest ona idealnie proste, to różnica jest diametralna. Z tego powodu serdecznie polecam pana doktora


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Wieczorski konsultacja do zabiegu

  Wspaniały lekarz!Podjął natychmiastową decyzję o usunięciu narośli na języku. Bardzo szybko i dobrze zoperował mnie, wiedza, profesjonalizm i niezwykła empatia do drugiego człowieka. Do takiego lekarza idzie się bez lęku, z pewnością że otrzyma się pomoc. Gorąco polecam i dziękuje Panie Doktorze!! Jan D.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Chlebny powiększone migdałki u syna

  Dziś odbyliśmy wizytę u Pana dr z synem 4latka i mężem. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Świetny lekarz i człowieka i super specjalista. Świetne podejście do dzieci, Pan dr wszystko synowi wytłumaczył co będzie robił po kolei pokazał narzędzia badanie bez problemu a bywa różnie ???? dodatkowo na każde pytanie wyczerpująca i rzeczowa odp nie taka na "odwal się". Syn ma powiększone migdałki i bardzo też cenię to że dr najpierw zapisał leki na obkurczenie a nie odrazu zabieg i koniec Oby więcej takich specjalistów. Na kontrolę pójdę już dużo spokojniejsza. Dziękuję bardzo.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wojciech Chlebny Wizyty kontrolna

  Mało tlumaczy. Odbylem 3 wizyty na kazdej mowil co innego. Za to ma wielkiego minusa. Fakt lekarz jest mily i punktualny oraz rozmowny.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania