Informacje o placówce

Gabinety

MediCenter Medical MC sp. z o. o.

3 Maja 15

99-440 , Łowicz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karolina Smulska

  Dietetyk, mgr

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Dermex

   Z Panią Dietetyk udało mi się schudnąć już ładnych kilkanaście kilogramów, poprawić ogólne parametry i poczuć się lepiej! Polecam wszystkim chcącym zadbać o siebie :)

  • J
   Lokalizacja: Poradnia Dobry Dietetyk Łódź Karolina SmulskaUsługa: ułożenie diety

   Dieta dobrana z uwzględnieniem moich problemów z wątrobą. Udało się już zrzucić kilka kg . Pomimo dość restrykcyjnych wymogów z uwagi na problemy zdrowotne, większość posiłków była smaczna i prosta w przygotowaniu.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Witold Urban

  Dermatolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne VerbenaUsługa: łupież

   Lekarz kontaktowy zainteresowany pacjentem. Zalecił leki które da się stosować przy długich włosach i są skuteczne. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Polecam Pana Doktora Urbana
   Lekarz posiadający duże doświadczenie i wiedzę, zawsze mogę liczyć na jego fachową pomoc

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Miłosz Andrzejewski

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bardzo profesjonalny lekarz z powołania,dziękuję za operację profesjonalną ręki ,dziękuję jak tylko mogę ,polecam bardzo 5gwiazdek wizyta u pana doktora konkretna wysłucha,doradzi co byłoby najlepsze w przebiegu operacji ścięgien prostownika ręki jak moim przypadku,ręka jest sprawna ,dalsze wizyty są sympatyczne doradza najlepszą rehabilitację,po 2latach po operacji ścieęgien ręka działa, blizna mało widoczna ,dziękuję pacjentka.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Rzeczowe i komunikatywne objaśnienie przyczyn dolegliwości i możliwości jej wyleczenia. Niekrępujący przebieg wizyty. Skierowanie na diagnostykę obrazową, z którą wrócę jak wykonam.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Mirosław Mussur

  Chirurg, Kardiolog,

  • Pragnę serdecznie podziękować P.Doc.Mirosławowi Mussurowi za pomyślne przeprowadzenie operacji ,usunięcia tętniaka aorty wstępującej,wymiany zastawki aortalnej oraz wszczepienia by-passów mojemu mężowi w dn.17 06 2016r. Pan Docent jest wybitnym kardiochirurgiem,wspaniałym człowiekiem oddanym pacjentowi,prawdziwym lekarzem z powołania. Jestem Panu ogromnie wdzięczna za wszystko co Pan dla nas bezinteresownie zrobił.Życzę zdrowia i szczęścia na każdy nadchodzący nowy dzień jak również zadowolenia i dalszych sukcesów w pracy zawodowej .Wdzięczny Zdzisław i Wiesława Janisiak ze Zduńskiej Woli .

  • H

   WIELKIE DZIĘKI PANIE DOKTORZE.
   Jest Pan wspaniałym,wrażliwym i ofiarnym lekarzem oraz CZŁOWIEKIEM,który z wielką cierpliwością odpowiadał na moje pytania.Jestem bardzo wdzięczna za przywrócenie zdrowia mojemu mężowi pomimo,że czasem było "siła złego na jednego".
   Życzę Panu dużo zdrowia,bo zdrowie Pana, to zdrowie dla wielu chorych.
   Wielkie uznanie i chwała Panu !!!
   Michalak Helena i Michalak Jerzy

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Marta Michalska

  Laryngolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne RemediumUsługa: Ból przełyku

   Nie polecam Pani laryngolog. W kontakcie z pacjentem uprzejma. Jednak leczenie całkowicie nietrafione, a konsewencje ciągną się za mną już prawie rok. Dodatkowo Pani M. upierała się na operację przegrody nosa, twierdząc, że bez niej wyleczenie dolegliwości jest niemożliwe. Skonsultowałam swój przypadek u innego lekarza z tytułem profesora, który podjął zupełnie inne leczenie i uznał, że operacja jest zbędna. Jednocześnie był zdziwiony wcześniej prowadzonym leczeniem.


 • Marek Roman Michalski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED 90-019 Łódź, ul. Dowborczyków 30/34Usługa: polipy nosa

   Lekarz miły i rzeczowy, dobry kontakt z pacjentem. Analiza wyników i merytoryczna diagnoza dająca możliwość wyboru dalszego leczenia.

  • M

   Pan doktor miły, uprzejmy. Wszystko tłumaczy, a w razie potrzeby zleca badania. Leczę u niego zatoki i póki co jest lepiej.


 • Witold Sadurski

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Łódź - Manufaktura

   Bardzo dobry lekarz. Konkretny i rzeczowy. Wizyta przebiegała w dobrej atmosferze. Przeprowadzony wywiad i wystawiona diagnoza. Polecam.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med S.A. Oddział Łódź - ManufakturaUsługa: uraz kolana na nartach

   Na nartach doznałam urazu kolana - ból i opuchlizna. Przy pierwszej wizycie doktor obejrzał powierzchownie kolano, stwierdził wodę w kolanie i dał skierowanie na USG. USG wykazało uszkodzenie łąkotki przyśrodkowej oraz naderwanie 2 stopnia więzadła bocznego przyśrodkowego. Na następnej wizycie doktor zbadał kolano przez spodnie i stwierdził , że opuchlizna bez zmian. Zasugerowałam prawdopodobieństwo zerwania więzadła krzyżowego przedniego, doktor nic nie mówiąc, na szczęście zlecił rezonans magnetyczny. Jednakże nie chciał wskazać, że badania jest pilne; powiedział, ze nie ma pośpiechu, co innego, gdyby złamała kręgosłup. Z drugiej strony, na pytanie, jak szybko należy wykonać operację, gdyby jednak okazało się, że zerwane zostało więzadło krzyżowe przednie, oznajmił, że bardzo szybko. Nie zlecił żadnej rehabilitacji, powiedział, że kolano można chłodzić, ale tylko raz dziennie. Następnego dnia udałam się do innego ortopedy, który po dokładnym zbadaniu kolana potwierdził moje obawy, że niestabilność i obrzęk to, mi.in. , zerwanie więzadła krzyżowego przedniego. Wykonał podstawowy, prosty test Lachmana, który wyszedł dodatni.
   Chyba nie trudno się domyślić, że absolutnie odradzam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Mirosław Kucharski

  Internista, Diabetolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: MediCenter Medical MC sp. z o. o.Usługa: badania diagnostyczne

   Bardzo pogardliwe podejście do pacjenta, wywiad słabiutki. Poza uszczypliwymi poradami i chęcią pozbycia się niestandardowego problemu, żadnej konkretnej porady. Precyzując pan doktor nie chciał słyszeć o innej chorobie niż cukrzyca, skoro jej nie mam to otyłości on nie leczy! Po stwierdzeniu insulinooporności dostałam tabelkę do poczytania... Po lekarzu jednak spodziewałabym się jakiegokolwiek zaangażowania, a tu "następny proszę"...

  • K

   Leczę się u pana doktora od wielu lat Jest bardzo dobrym specjalista zarówno jako kardiolog i cukrzyk , do tego ma świetny stosunek do pacjenta i dystans do siebie (mało który lekarz zniesie pacjenta narzucającego sposób leczenia i wytracającego się we wszystko ) naprawdę polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Radosław Grębowski

  Urolog, Radiolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: MediCenter Medical MC sp. z o. o.Usługa: przerost prostaty

   Bardzo dobry człowiek i jeszcze lepszy lekarz. Może być wzorem dla innych w tej profesji. Jest rzeczowy, konkretny w działaniu , a także bardzo uczynny. W celu dalszego leczenia wskazał mi specjalistę z którego usług z powodzeniem skorzystałem.

  • L
   Lokalizacja: Medic Park - Płockie Centrum MedyczneUsługa: kamica nerkowa

   Doktor Radosław Grębowski niewątpliwie stanowi niedościgniony wzór dla swoich Kolegów po fachu. Żaden inny znany mi Lekarz nie łączy w sobie tak wielu pożądanych cech, jak: przeogromna i wieloaspektowa wiedza specjalistyczna, profesjonalizm i prawdziwe mistrzostwo w swojej dziedzinie, umiejętność błyskawicznej diagnostyki, intuicja, zrozumienie, wielka empatia i współczucie. Pełna fachowość, kunszt, znawstwo wraz ze szczerą troską i współczuciem dla Pacjenta i Jego Rodziny, a także zwykły ludzki odruch, którego jednak nie da się wyuczyć, a który jest tak ważny w kontakcie pomocowym – po prostu ma się go lub nie - sprawiają, że Doktor jest Lekarzem szczególnym i idealnym oraz niezwykle dobrym i sympatycznym Człowiekiem. Dzięki kompetencjom i autentyzmowi oraz zaangażowaniu Doktora, Pacjent czuje się bardzo bezpiecznie i komfortowo, co stanowi równie ważny czynnik terapeutyczny. Jestem niezmiernie wdzięczna za leczenie kamicy nerkowej, trafne interwencje urologiczne, które przyniosły mi wielką ulgę oraz dalszą pomoc i opiekę medyczną. Dorota Zawadzka

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Filip Wolny

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: tłuszczaki

   Super lekarz godny polecenia, wysłucha i mądrze poprowadzi. polecam. Bez problemu daje skierowanie na badania jeśli ma choć cień wątpliwości.


Powiązane wyszukiwania