Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

MediCenter Medical MC sp. z o. o.

3 Maja 15

99-440 , Łowicz , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Urban Inny

  Jestem rozczarowana. Nie wiem jak to opisać. Lekarz cały czas odbierał swoje prywatne telefony. W trakcie wizyty odebrał chyba z 5 razy. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam. Na dodatek przyszłam z problemem ,a zostałam tak potraktowana jakby go nie było. Krótko mówiąc ,lepiej zbyć. Naprawdę nie polecam wizyty. Szkoda cennego czasu.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grębowski konsultacja urologiczna

  Byłem na wizycie u Pana doktora na NFZ. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i ujmującego podejścia do pacjenta. Szczegółowy wywiad, badanie,USG a potem jasne objaśnienia i przejrzysty plan działania.Atmosfera w gabinecie bardzo miła.Pan doktor przesympatyczny.
  Doktorze, serdecznie dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Witold Urban Inny

  Nie polecam, prywatna wizyta, a Pan doktor nie był w ogóle zainteresowany pacjentem i tym co się do niego mówi.
  Przepisane leki nie pomogły. Wizyta bardzo krótka, brak jakichkolwiek wskazań, zaleceń.

  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Buchcic Inny

  Polecam.Fachowosc i chęć pomocy pacjentowi na 100 procent.Wchodzac na każdą wizytę człowiek czuje się bezpieczny i wie że Pan doktor zajmie się pacjentem wzorowo.Pozdrawiam

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Buchcic Inny

  Wczoraj byłam z Mamą u Pana Doktora - bolące kolana. Jestem świadoma, że u ponad 80-letniej osoby kolana/stawy są "zużyte" i trudno je naprawić. Pan Doktor tylko zrobił zastrzyk w kolana, ale Mama prawie "ozdrowiała" ze wszystkich dolegliwości. Było to możliwe dzięki postawie Pana Doktora - uprzejmy, rzeczowy, cierpliwy, same naj....

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Buchcic Inny

  Pan doktor leczy moją córkę z dysplazją bioderka. Właściwie to wyleczył moją córkę z dysplazji bioderka, bo na dzisiejszej wizycie okazało się że bioderko już jest zdrowe :) mogę z czystym sumieniem polecić Pana doktora, jest człowiekiem spokojnym, opanowanym, wyważonym i dokładnym. Zaproponowana przez niego metoda leczenia jest bardzo skuteczna i moje dziecko zareagowało na nią bardzo dobrze. Polecam serdecznie.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Radosław Grębowski przerost prostaty

  Bardzo dobry człowiek i jeszcze lepszy lekarz. Może być wzorem dla innych w tej profesji. Jest rzeczowy, konkretny w działaniu , a także bardzo uczynny. W celu dalszego leczenia wskazał mi specjalistę z którego usług z powodzeniem skorzystałem.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Kucharski badania diagnostyczne

  Bardzo pogardliwe podejście do pacjenta, wywiad słabiutki. Poza uszczypliwymi poradami i chęcią pozbycia się niestandardowego problemu, żadnej konkretnej porady. Precyzując pan doktor nie chciał słyszeć o innej chorobie niż cukrzyca, skoro jej nie mam to otyłości on nie leczy! Po stwierdzeniu insulinooporności dostałam tabelkę do poczytania... Po lekarzu jednak spodziewałabym się jakiegokolwiek zaangażowania, a tu "następny proszę"...

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Buchcic ból kolana

  Lekarz konkretny, bardzo miły kompetentny. . Ma złote ręce.
  Ból kolana z którym zmagałam się kilka lat ustąpił. W mojej rodzinie trzy osoby miały zabieg na kolana u p. Piotra. Wszyscy czują się świetnie. Bardzo dziękujemy.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Buchcic USG dzieci

  Naszej córce trafiła się dysplazja... ja-mama totalnie załamana,ale Pan doktor wszystko wspaniale wytłumaczył i co najważniejsze podniósł na duchu. Nie wywyższa się,jest bardzo miły i super profesjonalny. Córka już śmiga,a na każdą wizytę kontrolną idziemy z przyjemnością. Polecamy,cudowny człowiek.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania