Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medicamed

Hanki Sawickiej 3 A

96-500 , Sochaczew , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Świdrowski konsultacja ortopedyczna

  Mega kompetentny lekarz! Nie musiałam tak naprawdę dużo mówić, żeby sam przystąpił do badania i sprawdził co mi dolega. Chyba jeszcze nie spotkałam się z tak skrupulatnym ortopedą..


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alberto Puerto Cardozo wizyta kontrolna

  Doktor Alberto P.C. kocha ludzi a ludzie kochają jego. To lekarz i człowiek niesztampowy. Połączenie profesjonalizmu w leczeniu oraz niesamowitej kultury osobistej. Wizyty przebiegają sprawnie, jednak gdy potrzebna jest dłuższa konsultacja to doktor poświęca należyty czas i uwagę. Bardzo dziękuję doktorowi za pomoc w problemie, potem w leczeniu a teraz za wizyty kontrolne, również przemiłym Paniom Pielęgniarkom, które asystują doktorowi.
  Z całego serca polecam opiekę doktora Alberto- wdzięczna pacjentka-Nina. K.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alberto Puerto Cardozo graniczny nowotwór jajnika st.po operacji

  Bardzo miły, znajduje czas na wytłumaczenie wątpliwości, dokładny, jeśli jest potrzeba zleca badania. Krótki termin oczekiwania na wizytę ok.miesiąca .Polecam


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alberto Puerto Cardozo konsultacje onkologiczne

  Prawdziwy lekarz o złotych rękach i złotym sercu. Mimo trudnych sytuacji związanych z chorobą potrafi przekazać dużo ciepła i otuchy. W czasie wizyty kontrolnej, dr. Alberto skutecznie zdiagnozował chorobę. Do czasu operacji rozmawiał, wspierał i czuwał nad leczeniem. Na każdym etapie leczenia czułam jego zaangażowanie i chęć pomocy.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Alberto Puerto Cardozo wizyta kontrolna

  Moja znajomość z doktorem sięga roku 2001, kiedy to opiekował się mną po przebytej mastektomii. W kontakcie z doktorem uderza jego profesjonalizm i oddanie pacjentowi. Poza tym, że jest lekarzem niosącym pomoc, jest bardzo dobrym i ciepłym człowiekiem.Dziś moje wizyty Kontrolne są coraz rzadsze, ale każde spotkanie z dr.Alberto należą do najprzyjemniejszych.
  Wdzięczna pacjentka Anna K.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Rzewuski problemy z biodrem

  Wielkie podziękowania dla Dr. Rzewuskiego. Dzięki Jego zaangażowaniu mimo moich 82 lat w miesiąc po rekonstrukcji biodra chodzę o własnych siłach. Osobiście przeprowadzał operację. Lekarz z powołania po prostu. Z czystym sumieniem polecam. Władysława Gołębiowska


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz