Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Stanowimy Zespół sprawdzonych specjalistów związanych z ambulatoryjna i szpitalną opieką medyczną,który postawił sobie za cel stworzenie nowego wymiaru ambulatoryjnej opieki nad kobietą i całą jej rodziną.Będziemy starali się rozwijać się w kierunku całościowej opieki od noworodka poprzez okres rozrodu do wieku dojrzałego kobiety. Mamy ofertę opieki dla całej rodziny w wybranych specjalnościach medycznych.

Zapewniamy wysokiej klasy sprzęt potrzebny do diagnostyki i leczenia.

Ginekologia.
Drobne zabiegi na miejscu.
USG ginekologiczne.
Prowadzenie ciąży.
USG ciąży.
Leczenie bólu,zespołów bólowych,przewlekłych dolegliwości bólowych.

Zapisy całodobowo ze strony: www.medicam.com.pl
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Medicam
Szklanych Domów 5 lok. 1U, 04-346 Warszawa
Medicam logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka Inny

  Wspaniały lekarz. Spotkać takiego ginekologa to rzadkość w dziwniejszych czasach . Polecam z całego serca !

  lek. Andrzej Maletka

  Bardzo dziękuję za wpis

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka Inny

  Pan doktor to przede wszystkim bardzo rzeczowy, mądry i przemiły człowiek. Pomógł, postawił diagnozę, zoperował i wyleczył, gdzie innych 7 lekarzy rozkładało ręce nie wiedząc nawet o czym mowa. Poza tym interesuje się pacjentka i wszystko rzeczowo tłumaczy. Oby było więcej takich ludzi jak Pan miłych, życzliwych i z powołania

  lek. Andrzej Maletka

  Bardzo dziękuję za opinię

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka Inny

  Doktor prowadził moją ciążę i nie mogłam wymarzyć dobie lepszego lekarza. Zawsze wszystko dokładnie wyjaśnione, przekazane informacje, zlecone badania i pod kontrolą. Doktor ma w sobie wiele empatii. Kontakt z nim jest idealny, zawsze gdy ma się jakieś wątpliwości można napisać.
  Teraz już urodziłam a doktor sam z siebie do mnie pisze i pyta czy u nas wszystko w porządku :-)

  lek. Andrzej Maletka

  Dziękuję za opinię

  Ż
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka Inny

  Jestem pacjentką pana Dr. już kilka dobrych lat. Cenię go za ogromną wiedze i dokładne udzielanie informacji, ale również za atmosferę w trakcie wizyty . Na chwilę obecną prowadzę w gabinecie moją pierwszą ciążę i jest niezastąpiony. Bardzo rzetelnie i dokładnie przeprowadza badania (USG wnikliwie, z pełnym objaśnieniem oglądanego obrazu). Dokładnie słucha pacjenta, szczegółowo wyjaśnia wszystkie rzeczy , cierpliwie odpowiada na wszystkie moje pytania.
  Bardzo dziękuje i polecam.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka Ciąża

  Trafiłam do Pana doktora w połowie pierwszej ciąży gdy zrezygnowałam z dotychczasowego lekarza. Mogę powiedzieć że nie mogłam trafić lepiej. Ogromna wiedza, zaangażowanie i profesjonalizm w traktowaniu pacjentek to tylko niektóre z pozytywnych cech dr Maletki. Zawsze pod telefonem gotowy pomóc. To dzięki niemu przeżyłam bezstresowo swoje 3 ciąże. Nie zamienilabym na innego lekarza. Dziękuję Panie doktorze.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka ciąża pozamaciczna

  Doktor jest bardzo dobrym i profesjonalnym lekarzem. Ma mega wyczucie i widać że naprawdę chcę pomóc. Brawo i dziękuję za opiekę i wsparcie.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka prowadzenie ciąży

  Do dr Maletki poszłam na pierwszą wizytę w 3mcu ciąży. Byłam u kilku lekarzy aż trafiłam na doktora i tak już zostało do samego rozwiązania ciąży. Szukałam lekarza z powołania, który będzie umiał mi wszystko wytłumaczyć i dzięki któremu będę czuła się pewnie w ciąży. Każda wizyta u dr przebiegała bardzo profesjonalnie. Dr wszystko tłumaczył, nawet rozrysowywał i co wizytę miałam robione bardzo dokładnie usg. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań kontaktowałam się z dr Maletką sms lub telefonicznie i bez problemu uzyskałam odpowiedź albo poradę telefoniczną. Tylko dr Maletka znalazł małą torbiel na pępowinie mimo że usg robiłam wcześniej też u innego lekarza, który nic nie widział. Dr Maletka prowadził moją ciąże do końca i zakonczył ją cesarskim cięciem, które też wykonał profesjonalnie. Dzięki Panu dr mamy śliczną i zdrową córeczkę.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka prowadzenie ciąży

  Najlepszy lekarz na jakich trafiłam a było ich kilku. Super podejście do pacjentki, stały kontakt w razie problemów lub niepewności. Zawsze pomoże, wesprze, zrobi dodatkowe badanie. z czystym sumieniem polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka

  przewspaniały lekarz, zaangażowany w leczenie pacjentki, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy, rozrysuje jak trzeba; jeśli będę planowała zajść w ciążę to będę chciała żeby to dr Maletka ją prowadził :)

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Andrzej Maletka prowadzenie ciąży

  Doktor Maletka jest świetnym ginekologiem, profesjonalistą, człowiekiem z wielką kulturą osobistą. W jego gabinecie pacjentka czuję się swobodnie. Prowadził moją ciążę, zagrożoną przedwczesnym porodem. Ciąża została doprowadzona do szczęśliwego finału :-). Doktor jest bardzo dokładny, poświęcał tyle czasu, ile trzeba. Nie spieszył się. W razie wątpliwości, mogłam zawsze napisać do niego smsa. Szczerze polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania