Medi derm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej

(3 opinie)

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medi derm Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej

Wspólna 2C/paw.5

Wesoła k. Warszawy , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Prończuk usuwanie przebarwień

  Bardzo wysoko oceniam wizytę u doktora Prończuka. Profesjonalista z bardzo życzliwym podejściem do pacjenta. Rozmawia z pacjentem i go słucha. Zabiegi wykonuje bardzo dokładnie, poświęcając dużo czasu pacjentowi. Zabiegi, który przeprowadził przyniosły szybkie i zaskakujące efekty. Wygląd mojej twarzy, przez całe życie borykającej się z przebarwieniami, przerósł moje oczekiwania.
  Dziękuję i bardzo polecam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Prończuk

  Niedawno byłam na drugim juz zabiegu u Pana doktora i zabiegi zostały przeprowadzone bardzo profesjonalnie i z tak ogromną troską że byłam pod ogromnym wrażeniem.Uważam że Pan doktor jest najlepszym specjalistą w swojej dziedzinie, potrafi słuchać pacjenta co jest ogromną zaletą, wszystko dokładnie wyjaśnia i co najważniejsze skupia się na problemie pacjenta i skutecznie leczy. Na prawdę szczerze polecam Pana doktora, można mu zaufać w 100%.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Roman Prończuk

  Lekarza oceniam bardzo słabo. Umówiona wizyta miała kosztować 150zł natomiast w trakcie wizyty okazało się że będzie kosztować 350zł ponieważ lekarz wykonał dodatkowe "badanie" dermatoskopem (przyłożenie lupy na 2 sekundy do ciała), które to kosztowało dodatkowe 200zł. O dodatkowych płatnościach lekarz poinformował mnie w trakcie rozmowy dopiero po wykonaniu badania. Co do samej wizyty została ona przeprowadzona bardzo pobieżnie i niedokładnie... Nie polecam.

  lek. Roman Prończuk

  Witam Serdecznie.Jest mi bardzo przykro z powodu takiej oceny.Dokładam wszelkich starań aby moi pacjenci byli zadowoleni.Skoro zdecydował się Pan na taką publiczną formę kontaktu to pragnę poinformować iż w trakcie wizyty po dokładnym badaniu rozpoznałem u Pana dwie jednostki chorobowe skóry na które przepisałem Panu leczenie.Ponadto dodatkowo na prośbę pacjenta zbadałem dermatoskopowo znamię na nosie i postawiłem prawidłowe rozpoznanie.Ceny moich usług są opublikowane na stronie www.Pacjent ma prawo i obowiązek się z nimi zapoznać a nie później udawać zdziwionego.Wartość badania zależy od wiedzy i doświadczenia lekarza a nie czasu trwania badania.Skoro sprawne i skuteczne leczenie się Panu nie podoba to znaczy że się nie rozumiemy.
  Zapraszam pacjentów którzy doceniają starania lekarza aby leczyć sprawnie i skutecznie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz