Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

MEDEUSZ-PLUS

Księdza Wacława Osińskiego 9

10-010 , Olsztyn , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Leszek Gromadziński Inny

  Podkreślam profesjonalizm i empatię lekarza. Zalecenia przedstawione zostały szczegółowo i zrozumiale.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Zasadowska Inny

  Pani Doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Pani doktor na pozór jest "oschła", ale lekarz ma leczyć a nie głaskać po główce. Pani doktor w sposób klarowny, jasny wyjaśnia schemat leczenia. Jest to konkretny, rzeczowy fachowiec jakich mało w naszym mieście.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Zasadowska Inny

  To kolejny z lekarzy enokrynologow oceniający stan samopoczucia pacjenta na postawie wyniku TSH. T4 i t3 chyba nie istnieją, a nawet jeżeli, to nie odgrywają żadnej roli. Pomijam kwestię uprzejmości, bo to tylko określa kulturę osobistą i nie wpływa na fachowość. Ale panią doktor nie interesowało nic co miałam do powiedzenia. Przerywała, ucinała moje pytania. Tak bo tak. Nie bo nie. Tak wiele pytań i żadnych odpowiedzi. Wyszłam zdołowana. Wizyta prywatna, a czułam się jak petent w ZUSie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Zasadowska Inny

  W dniu dzisiejszym udałem się do Pani Doktor na moją pierwszą wizytę. W związku z tym że od dłuższego czasu kontroluję stan swojej tarczycy, pierwsza wizyta padła na Endokrynologa (Wioletta Zasadowska - Olsztyn). To czym chcę się z Państwem podzielić, zdarzyło się w placówce podczas wizyty. Po wejściu (punktualnie) do gabinetu Pani Wioletty Zasadowskiej, zostałem przywitany oburzonym głosem - "słucham"?!. Oczywiście nie o to chodzi. Nie zwracam uwagi na takie subiektywne szczegóły. Może ktoś ma gorszy dzień... ale po tym jak siadłem przy biurku i w pierwszych 30 sekundach wizyty próbowałem opowiedzieć Pani Doktor o swojej chorobie (mając ze sobą kilka wyników badań które w ostatnim okresie robiłem) - Pani Doktor przerwała mi ... i powiedziała jeszcze bardziej oburzonym głosem "ja mam tylko 15 minut !!!". Zamilknąłem. Wmurowało mnie. Wspomnę tylko że była to prywatna wizyta. Pani Doktor wzięła więc w pośpiechu jeden / pierwszy lepszy mój wynik który przyniosłem ze sobą, rzuciła okiem, po czym powiedziała "Pan ma dobre wyniki". Świetna diagnoza, zważywszy na to że Pani Doktor nic nie dowiedziała się jeszcze o mnie i przeanalizowała przypadkowy wynik !!! Spokojnym głosem powiedziałem więc Pani Doktor... że jeśli da mi opowiedzieć o sobie to za chwilę wszystko wyjaśnię... ale niestety Pani Doktor wróciła do tematu wyjściowego... czyli powiedziała... "ja nie mam czasu, mam tylko 15 minut na wizytę" dając mi do zrozumienia że nie ma czasu słuchać o mojej chorobie. Pomyslałem więc że niestety ale skoro Pani Doktor nie chce mnie zbadać, jestem zmuszony zabrać swoje dokumenty i wyjśc. Tak też zrobiłem. Piszę do Państwa abyście Państwo wiedzieli że takiej wizyty nie doświadczyłem nigdy w życiu. Nawet moje wizyty które odbywały się w ramach NFZ nigdy nie były tak oburzające i lekceważące pacjenta. Nic dziwnego ze podobne opinie znalazlem na temat Pani Doktor w internecie. Mam nadzieję że wezmą Państwo moją historię podczas wyboru lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  konsultacja w związku z cukrzycą

  Pierwsza wizyta, kompetentny, rzeczowy, profesjonalny. Wytłumaczył mi wszystko w sposób zrozumiały. Udzielił odpowiedzi na każde pytanie, bez pośpiechu. Serdecznie polecam.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Zasadowska nadczynność tarczycy

  Bardzo rzetelna Pani doktor , zanim wypisze leki dokładnie przebada pacjenta , zleci szereg badań , aby postawić diagnozę . Do tego wszystko wyjaśnia , obrazuje i radzi . I tak powinno być .


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Zasadowska

  byłam pierwszy raz, czekałam półtora roku a panią doktor nie interesowały moje wyniki, spojrzała ja jeden wynik, wypisała recepte i do widzenia ;) jak tylko weszłam to nie była zadowolona że śmiem zakłócać jej czas pracy. dziwiłam się, że nie było wogóle pacjentów czekających na wizytę, teraz już wiem dlaczego :) bardzo, bardzo nie polecam :)

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tadeusz Żechowicz

  Bardzo dobry lekarz. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Bardzo mi pomógł. Sympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Polecam!!!!!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Piotrowski

  dobry fachowiec,mily i kulturalny
  jestem po raz kolejny na wizycie u dr Piotrowskiego,wlasciwa diagnoza i skuteczne leczenie
  lekarz godny polecenia


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Piotrowski

  Pan doktor Piotrowski fachowo wykonał u mnie zabieg septoplastyki, jestem naprawdę zadowolony. Przed zabiegiem odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania, oraz rozwiał moje wątpliwości. Cieszę się, że zdecydowałem się na septoplastykę, bo ten zabieg znacząco podnosi komfort życia i polecam każdemu, kto ma krzywą przegrodę nosową i jeszcze się nie zdecydował.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania