Medella Fizjoterapia Masaż Ćwiczenia

(7 opinii)

Medella (z łac.) – uzdrawianie w połączeniu z motylem – symbolem transformacji i pozytywnych zmian obrazuje miejsce, w którym pod opieką grupy specjalistów odrodzisz swoje ciało i umysł. Kameralna atm... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medella Fizjoterapia Masaż Ćwiczenia

ul. Ciasna 5b

80-111 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Medella (z łac.) – uzdrawianie w połączeniu z motylem – symbolem transformacji i pozytywnych zmian obrazuje miejsce, w którym pod opieką grupy specjalistów odrodzisz swoje ciało i umysł. Kameralna atmosfera, kompleksowość usług i indywidualne podejście sprawia, że to miejsce odpowiednie dla osób, które w dzisiejszym zabieganym świecie chcą zadbać o swoje zdrowie i dobra formę. Medella – Twoja Przestrzeń Zdrowia dzieli się na poszczególne strefy, aby w pełni zharmonizować przepływ energii i sprawić, by każdy znalazł tu miejsce dla siebie.

HARMONIA. Gabinet, w którym łączymy różne formy terapii dla ciała i umysłu: psychologię, rehabilitację, masaż i dietetykę.

ENERGIA. Gabinet, w którym wykorzystujemy zabiegi wzmacniające i poprawiające sprawność z zakresu rehabilitacji, masażu i odnowy biologicznej.

PRZESTRZEŃ. Sala, w której prowadzimy ćwiczenia o różnorodnym przeznaczeniu; od ćwiczeń kształtujących sylwetkę, poprzez ćwiczenia wzmacniająco – rozciągające aż do ćwiczeń rehabilitacyjnych.

STREFA RELAKSU. Strefa, w której możesz zaczekać na zabiegi lub odpocząć po już wykonanych.

STREFA ZMIANY. Strefa, w której możesz przygotować się do ćwiczeń czy innych zabiegów.

Nasz sprzęt

 • orbitrek, hypoxi trainer, łóżko nefrytowe masujące
 • Backstretchery, piłki, pasy, taśmy

Zabiegi

 • masaż
 • terapia manualna
 • terapia powięziowa

Badania

 • wad postawy, kręgosłupa, tkanki tłuszczowej i wagi, logopedyczne, psychologiczne dzieci i dorosłych

Choroby

 • bóle kręgosłupa i jego pochodne (rwa barkowa, rwa kulszowa, rwa udowa, lumbalgia, bóle głowy, dyskopatia)
 • choroby przeciążeniowe (zespół cieśni nadgarstka, łokieć tenisisty, golfisty, bolesny bark, stożek rotatorów, kolano skoczka, biegacza, zespół pasma biodrowo-piszczelowego)
 • choroby neurologiczne (udary, SM, MPDz, przepuklina oponowo- rdzeniowa, uszkodzenie rdzenia kręgowego)
 • po operacjach ( ACL, PCL, łąkotki, dyskopatie, stożek rotatorów, osteotomia, cieśni nadgarstka)
 • wady postawy
 • problemy logopedyczne
 • problemy psychologiczne
 • nadwaga i otyłość
więcej

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Kozłowska Inny

  Pani Ewa to przede wszystkim cudowny człowiek. Podczas wizyt czuję się wysłuchana i zrozumiana. Dostaję duże wsparcie i pełen profesjonalizm.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Kozłowska Inny

  Trafiłam na jamądrzejszą fizjoterapeutkę.
  Ogromna wiedza, profesjonalne podejscie do pacjenta. Zawsze ratuje w sytuacjach beznadziejnych. Ewunia to cudowna, kochana osoba z przeogromna wiedzą i doświadczeniem. To szczescie dostac sie w jej ręce. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ewa Kozłowska Inny

  Oprócz rehabilitacji, wiedza oraz ćwiczenia zlecone przez Panią Ewę bardzo pomogły mi przy szybkim powrocie po operacji ręki, w 100% polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Korycka masaż

  Pani Kasia naprawdę uratowała mnie od posesyjnego bólu pleców, który przeciągał się tygodniami! Dodatkowo zaproponowała ciekawy zestaw ćwiczeń, który podtrzymuje efekt masażu. Zdecydowanie polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Korycka terapia mięśniowo-powięziowa

  Wizyty przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Pani Kasia jest bardzo profesjonalna i zaangażowana. Pomogła mi już wiele razy. Świetny kontakt i elastyczność przy umawianiu wizyt.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Korycka konsultacja fizjoterapeutyczna

  Pani Kasia bardzo mi pomogła przy przepuklinie kręgosłupa w odcinku szyjnym a także przy barku i problemach z wiązadłem krzyżowym kolana. Oprócz tego pokazała ćwiczenia do kontynuowania w domu i wszystko dokładnie wytłumaczyła. Wizyty przebiegały w miłej atmosferze i czułem się komfortowo wiedząc, że jestem pod fachową opieką.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Juniewicz fizjoterapia

  Pani Beata pomagała mi odzyskać sprawność i zmniejszyć ból przy przepuklinie w odcinku szyjnym kręgosłupa. Wizyty w gabinecie przebiegały w bardzo miłej atmosferze i dokładnie wiedziałem co się dzieje przy każdym zabiegu i co potem mam robić w domu bo pani Beata wszystko dokładnie wytłumaczyła.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania