Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Med-Lux Centrum Medyczne

Rynkowa 63

62-081 , Przeźmierowo , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Med-Lux Centrum Medyczne

Żeromskiego 1

Luboń , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Anna Bartochowska Inny

  Dawno nie spotkałam się z tak sympatycznym i zaangażowanym lekarzem.Podczas wizyty Pani doktor szczegółowo przeprowadziła wywiad,zostało różnież wykonane USG.
  Oby takich lekarzy było jak najwięcej!
  Serdecznie polecam i dziękuję:)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Lidia Wiechecka - Metzler konsultacja kardiologiczna

  Kardiolog profesjonalista, polecam. Od dwóch lat korzystam z leczenia, przywróciła mi zdrowie i radość z życia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Pawlak Inny

  Zgłosiłam się do dr Pawlaka z powodu moich wieloletnich problemów z otyłością. Nie wspomnę już ilu lekarzy i dietetyków próbowało mi pomóc z mniejszą lub większą skutecznością. Aktualnie rozpoczęlam leczenie otyłości. Pan Doktor świetnie wytłumaczył nasz plan na leczenie, teraz będziemy monitorowac efekty - a te już są spektakularne :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Bruszewska Inny

  Znająca się na rzeczy, stawia trafne diagnozy, podejmuje właściwe leczenie, cierpliwie słucha i pomaga. Nie trzeba się płaszczyć aby dostać skierowanie do innego specjalisty lub na badania. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Florek Inny

  Zawsze staram się być obiektywna i pozytywnie nastawiona do ludzi ale na temat Pani doktor po prostu muszę się wypowiedzieć, żeby ustrzec inne Pacjentki przed bardzo nieprzyjemną wizytą. Jestem zbulwersowana zachowaniem Lekarza który przyjmuje w ramach prywatnego ubezieczenia, jest bardzo niesympatyczna, oschła, ma zero empatii. Sprawia wrażenie że Ją zdrowie pacjenta nie interesuje. Wprowadziła mnie w błąd mówiąc mi że "mam pecha" bo nie może mi wystawić recepty ponieważ jest awaria systemu. Pani z recepcji chwilę przede mną przyniosła Jej bloczek papierowych recept. Nie polecam. A już na pewno Młodym Kobietą, które idą na pierwszą wizytę. Dużo zdrowia życzę. Również Pani doktor.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Florek Inny

  Pani Doktor bardzo rzeczowa i sympatyczna. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wizyta odbyła się punktualnie i trwała dość długo. Pani Doktor zrobiła dokładny wywiad i badanie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Anna Bartochowska Inny

  Lepszego laryngologa z podejściem do dziecka nie spotkalaliśmy.Pani Doktor jako jedyna podpowiadała co zrobić i jak leczyć żeby nie było potrzeby usuwania 3 migdała. Syn wiecznie chorował na zapalenie ropne uszu. Od dwóch lat mamy spokoj. Myślę,że w dużej mierze to zasługa Pani doktor. Z całego serca polecamy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Agnieszka Gruchała Inny

  Super pełny profesjonalizm i delikatność co ważne:) Polecam Panią doktor. Lekarz otwarty na potrzeby pacjentów.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Henryka Bielecka Inny

  Wysoko oceniam kompetencje Pani Doktor.Byłam na dwóch wizytach, przy czym na pierwszą trafiłam z potwornym bólem barku.Pani doktor za pomocą zastosowanych technik potrafiła ulżyć mi w bólu bez zastosowania leków na które źle reaguję.Otrzymałam również porady umożliwiające mi ograniczenie złych nawyków , będących prawdopodobnie źródłem generowania albo zwiększania urazów.Być może Pani Doktor nie jest osobą "przymilającą się" ale jest rzeczowa, konkretna ale i empatyczna a przede wszystkim skuteczna.Cenną rzeczą jest też to że rozważnie przepisuje leki.Polecam korzystanie z mądrych rad Pani Doktor.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Tomkowiak Inny

  Bardzo profesjonalna i skuteczna specjalistka, serdecznie polecam osobom, które borykały się z problemami latami. Pani Katarzyna, przez kilka lat prowadziła mnie w przewlekłej chorobie, lecz gdy zrobiło się bardzo trudno i poważnie, a dotychczasowe terapie przestały przynosić efekty, podjęła inicjatywę i skierowała na dodatkową diagnostykę do szpitala. Był to punkt zwrotny i na dzień dzisiejszy, przy utrzymaniu wytycznych, jestem zdrowa. To prawda, że w przychodni trzeba długo czekać, ale jest to spowodowane bardzo detalicznym i personalnym podejściem do każdego pacjenta.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania