O nas

Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (41)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Matyla-Radzewska konsultacja pediatryczna

  Byłam z dzieckiem z wybiorczością pokarmową, któremu trzeba było zmienić antybiotyk przepisany przez innego pediatrę (źle dobrany - antybiotyk i pediatra). Pani doktor potraktowała nas z empatią i zrozumieniem, poszukała dla nas kilku opcji, żeby rozwiązać problem. Kto ma dziecko z wybiorczością wie czym jest podawanie 3x dziennie syropu, w tym raz w nocy. Żałuję, że nie udało nam się trafić do Pani dr te kilka dni wcześniej i zaoszczędzić zdrowia i nerwów całej rodzinie, a szczególnie naszemu synkowi.
  Byliśmy u pani dr już kilka razy wcześniej, zawsze wychodziliśmy zadowoleni, ale ta wizyta zrobiła na mnie takie wrażenie, że musiałam się tutaj podzielić :)

  C
  Profil zweryfikowany
  Marek Stożek Inny

  Pan Marek to bardzo fajny i uczynny człowiek. Opowiada o tym co aktualnie zrobi, oraz znieczula w taki sposób, że zabiegi to czysta przyjemność. Gorąco polecam!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Med-Lux Centrum Medyczne Inny

  Byłam w ramach programu profilaktyki czerniaka. Dawno nikt mnie tak dokładnie nie zbadał. Potem zalecenia i odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Do tego cała wizyta w bardzo miłej atmosferze. Życzę wszystkim i sobie zawsze takich lekarzy, szczególnie w ramach NFZ.


  J
  Profil zweryfikowany
  Med-Lux Centrum Medyczne konsultacja lekarza rodzinnego

  Świetny ciepły,empatyczny lekarz! Polecam gorąco z całego serca ! Nic nie lekcewazy,wykonuję rzeczy nadprogramowo,prawdziwy lekarz z powołania a naprawdę mało dzis takich. Gorąco polecam!!!!


  L
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Gruszka Inny

  Pan Doktor - ortopeda z powołania.. nie bagatelizuje problemu . Traktuje pacjenta z szacunkiem , wysłucha doradzi i przedewszystkim pomoże. I do tego z poczuciem humoru :) wszystkim Pana Doktora będę polecać :)


  A
  Profil zweryfikowany
  Med-Lux Centrum Medyczne konsultacja lekarza rodzinnego

  Świetny specjalista, empatyczny, zaangażowany. Będę do niego chodzić do końca życia. Wyjątkowy człowiek.


  D
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Anna Bartochowska Inny

  Byłam u Pani Doktor pierwszy raz i bardzo się denerwowałam - była to moja pierwsza wizyta u laryngologa. Jak się okazało, stres zupełnie bez powodu. Pani Doktor bardzo sympatyczna, wszystkiego wysłuchała i dokładnie wszystko wytłumaczyła a samo badanie bezbolesne, nawet nic nie czułam. Z całego serca polecam!

  dr hab. n. med. Anna Bartochowska

  Bardzo dziękuję :)


  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Rybarczyk Inny

  Chodziłam do Pani doktor regularnie na "przegląd" co roku myśląc, że jestem pod dobrą opieką. Zaufałam, jednak się zawiodłam, m.in. dlatego, że został zignorowany kiepski wynik mojej cytologii. Po 2 latach od nieprawidłowego wyniku cytologii, z którym Pani doktor nie zrobiła kompletnie nic, leczę się ze stanu przednowotworowego. Dodam, że wizyty nie należały do najtańszych.


  J
  Profil zweryfikowany
  Med-Lux Centrum Medyczne Inny

  Pani jest rzeczowa, konkretna. Troche trzeba dopytac, ale zawsze wyjasni. Wyczuwa sie jednak niechec do “glupich pytan”, wowczas potrafi odpowiedziec z lekka zlosliwoscia ale i dowcipnie. Dla mnie to akurat zaleta bo wtedy rozmowa szybko staje sie sensowna, mozna pozartowac i wiecej sie do wiedziec. Co do fachowosci to nie mam zastrzezen, diagnoza potwierdzona u innych lekarzy wiec trafna. Ja polecam pacjentkom ktore sie zbytnio nad soba nie rozczulaja i maja do siebie dystans


  J
  Profil zweryfikowany
  Med-Lux Centrum Medyczne Inny

  Niedawno miałam przyjemność (bardziej nie przyjemność) czekać na spóźnioną Panią doktor (jak by rozumiem każdemu się zdarza) . Po wyjaśnieniu objaw które mnie dotyczyły i rutynowym zbadaniu Pani doktor przez cały ten czas była bardzo oziębła oraz bardzo małomówna na temat mojego schorzenia, żadnych rad (oprócz dawkowania lekarstw) cała konsultacja trwała +/- 5min. Po całej konsultacji proszenie się Pani o wystawienie L4 bo chyba myślała że ludzie nie pracują. Ogólnie cały przebieg wizyty oceniam źle , następnym razem na pewno nie wybiorę już tego lekarza. Może i pani doktor dobrze dobiera leki ale jednak sama atmosfera u lekarza nie powinna tak wyglądać .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania