Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Med-Kol

Przejazd 6

95-040 , Koluszki , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marzena Madej-Jędrzejczak konsultacja ginekologiczna

  Byłam u doktor na NFZ z prośbą o skierowanie na badania w związku z endometriozą oraz pocs. Niestety spotkał mnie tylko brak empatii .. Pani doktor nie ma czasu (chociaż zajęło by jej to dosłownie 5 min) na takie rzeczy i odesłała mnie z kwitkiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Monika Wójcik-Suwalska Inny

  Bardzo miła Pani Doktor. Bardzo wnikliwie analizuje stan mojego zdrowia. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Pani doktor jest bardzo kompetentnym lekarzem. Podczas wizyty Pani doktor się nie spieszyla i poświęciła mi dużo czasu. Pani doktor skierowała mnie na badania dodatkowe aby wykluczyć wszelkie możliwe nieprawidłowości.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marzena Madej-Jędrzejczak

  Uwielbiam Panią Doktor. Jest profesjonalistką w swoim fachu a przy tym emaptyczną osobą, zawsze troszczy się o swoje pacjentki. Jako jedyna wykryła już na mojej pierwszej wizycie co mi dolega i szybko zastosowała odpowiednie leczenie. Troszczy się o kobiety w ciąży. Bardzo polecam.


  1
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Pabin-Zielińska choroba

  Polecam serdecznie pełna oddania Pani Doktor. Przyjrzała się mojej sprawie przeanalizowała i bardzo serdecznie podeszła do sprawy


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Magdalena Krakowiak

  ostrzegam wszystkich przed wizytą u Pani Doktor!
  jestem osobą po operacji, ze stwierdzonym schorzeniem, które należy regularnie kontrolować ; przyszłam z teczką badań i opisów; po ''wklepaniu '' w komputer historii choroby nie zostałam zapytana o moje obecne samopoczucie; w trakcie badania odruchów lekarka uderzyła młoteczkiem w moją rękę w taki sposób ,że wylądowałam na pogotowiu z bólem nie do opisania ; dowiedziałam się również, że aby zrobić zalecane mi badanie rezonansu magnetycznego muszę uruchomić swoje znajomości i że rezonans magnetyczny można wykonać bez problemu w ciągu miesiąca. Nie mogłam w to uwierzyć.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Sędzicki dyskopatia

  Miałam przewlekłe problemy z dolną częścią kręgosłupa .Przez dłuższy czas nie mogłam się schylac i bol utrudnial mi zycie. Dzięki cwiczeniom i zastosowaniu zaleconych przez Pana doktora tabletkom czuję się o wiele lepiej . Kręgosłup mniej juz mnie boli. Wizyta byla niecaly miesiąc temu. Dziękuję za pomoc.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marzena Madej-Jędrzejczak

  Wspaniały lekarz, widać że chce pomóc pacjentce, skierowanie na badanie to nie problem dla pani dr.Jak raz trafisz do dr.Madej to już nie zmienisz ginekologa -to lekarz jakich dzisiaj ze świecą szukać. Dziękuję ze Pani jest -Joanna .


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz