Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Markiewicz Clinic to nowoczesne centrum stomatologii estetycznej i implantologii zlokalizowane w centrum Gdańska Wrzeszcza obok nowoczesnego osiedla Garnizon, w którym znajdziemy najlepszych w Gdańsku dentystów i stomatologów.

Dentysta i stomatolog w Gdańsku

Specjalizujemy się w interdyscyplinarnym leczeniu stomatologicznym, dbając o naszych pacjentów i ich wszystkie potrzeby. Nasi stomatolodzy posiadają duże umiejętności na polu implantologii stomatologicznej, co zostało potwierdzone licznymi wyróżnieniami i certyfikatami nadanymi przez największe organizacje i stowarzyszenia implantologiczne na świecie. Jako jedna z nielicznych Klinik Stomatologicznych nasi stomatolodzy oferują indywidualne projekty cyfrowe nowych uśmiechów, cyfrowe wyciski z użyciem najnowocześniejszego aktualnie na rynku skanera Primescan firmy Sirona oraz cyfrowe korony i licówki pełnoceramiczne. Nasza Klinika to nie tylko doświadczeni stomatolodzy i dentyści, to również 4 obszerne i nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne, pokój konsultacyjno-konferencyjny, gabinet RTG wyposażony w najnowocześniejszy tomograf CBCT, ale także własne cyfrowe laboratorium protetyczne, gdzie z pasją, zaangażowaniem i precyzją projektujemy i przygotowujemy licówki, korony i implanty, czasem nawet podczas jednego dnia. Nasze ponad 10-letnie doświadczenie, dostęp do najnowocześniejszego sprzętu oraz wielkie zaangażowanie sprawiają, że jesteśmy w stanie osiągnąć perfekcyjny rezultat w najbardziej możliwie krótkim czasie.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • CBCT
 • Tomografia Komputerowa
 • Rentgen
 • Mikroskopy zabiegowe
 • Nowoczesne systemy implantologiczne
 • Laboratorium protetyczne
 • Skaner Primescan Cerec Sirona
 • Cyfrowy wycisk
 • DSD Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu
 • Przepływowe lampy UVC
 • One Step Concept
Dowiedz się więcej

Języki

 • Angielski
 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Markiewicz Clinic
Karola Szymanowskiego 2 biurowiec Vigo - parter, 80-280 Gdańsk
Markiewicz Clinic logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (179)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Plichta leczenie próchnicy

  Doskonała lokalizacja i nowoczesne wnętrze gabinetu dodają dużo do komfortu podczas wizyt. Wszystkie moje wątpliwości zostały wyczerpująco rozwiane, a leczenie było przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Bartosz Wanda Konsultacja stomatologiczna

  Sprawdzony lekarz dentysta u którego leczę się od wielu lat. Profesjonalne, skuteczne leczenie z bardzo dobrym efektem. Polecam

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Osińska leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Super lekarz, cierpliwy i delikatny idealny dla takich pacjentów jak ja, którzy się boją dentysty.

  Markiewicz Clinic

  Drogi Pani Izabelo,

  Serdecznie dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że wizyta u dr Osińskiej spełniła Pani oczekiwania. To dla nas priorytet, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie. Tym bardziej cieszymy się, że nasze starania zostały docenione :)

  Z pozdrowieniami
  Zespół Markiewicz Clinic

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Nowicki konsultacja stomatologiczna (pierwsza wizyta)

  Pan Michał sprawił, że dotychczasowe negatywne nastawienie do wizyt w gabinecie stomatologicznym odeszło w niepamięć. Profesjonalnie podejście, wszystko wyjaśnił na początku wizyty, zero bólu podczas zabiegu, który został sprawnie przeprowadzony. Polecam każdemu!

  Markiewicz Clinic

  Drogi Panie Arturze,

  Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że doktor Michał pomógł zmienić Pańskie nastawienie do wizyt w gabinecie stomatologicznym. To dla nas ogromna satysfakcja, że nasze profesjonalne podejście, dokładne wyjaśnienia i bezbolesny zabieg spełniły Pańskie oczekiwania. Dziękujemy za polecenie naszych usług i z radością będziemy kontynuować opiekę nad Pańskim uśmiechem.

  Z pozdrowieniami
  Zespół Markiewicz Clinic

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Starzyk odbudowa zębów

  Pani Doktor jest profesjonalna, skuteczna, zaangażowana. Przy tym wszystko wyjaśnia z najmniejszymi szczegółami i co ważne - od razu przedstawia globalny koszt leczenia, więc pacjent na żadnym etapie nie jest zaskakiwany. Polecam z czystym sumieniem.

  Markiewicz Clinic

  Szanowna Pani Katarzyno,
  Serdecznie dziękujemy za tak szczegółową i pozytywną opinię! Cieszymy się, że doktor Kasia spełniła Pani oczekiwania pod względem profesjonalizmu, zaangażowania i skuteczności. Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci byli dobrze poinformowani na każdym etapie leczenia, dlatego tym bardziej cieszy nas, że docenia Pani nasze podejście do transparentności kosztów. Dziękujemy za zaufanie i polecenie naszych usług.

  Z pozdrowieniami,
  Zespół Markiewicz Clinic

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Plichta Konsultacja stomatologiczna

  Zawsze wychodzę z gabinetu uśmiechnięta i pewna, że moje zęby są w najlepszym możliwym stanie. Przyjazna atmosfera i wysoki standard świadczonych usług sprawiają, że z przyjemnością umawiam kolejne wizyty.

  Markiewicz Clinic

  Droga Pani Danuto,

  Bardzo dziękujemy za tak ciepłe słowa! Cieszymy się, że nasze starania i przyjazna atmosfera sprawiają, że jest Pani zadowolona z naszych usług. To dla nas niezwykle ważne, aby nasi pacjenci opuszczali nasz gabinet z uśmiechem i poczuciem, że ich zdrowie jest w najlepszych rękach. Z niecierpliwością czekamy na Pani kolejną wizytę!

  Z pozdrowieniami
  Zespół Markiewicz Clinic

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Plichta Konsultacja stomatologiczna

  Po prostu wow! Bonding, który wykonano na moich zębach, przekształcił mój uśmiech nie do poznania.

  Markiewicz Clinic

  Pani Joanno,

  Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię! Cieszymy się, że bonding wykonany przez dr Aleksandrę przekształcił Pani uśmiech. Pani zadowolenie jest dla nas największą nagrodą. Z przyjemnością będziemy nadal dbać o Pani uśmiech i zdrowie zębów.

  Z pozdrowieniami
  Zespół Markiewicz Clinic

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Starzyk chirurgia stomatologiczna

  Wyrwanie 8 przebiegło bezboleśnie i szybko, pani stomatolog przyjazna i miła. Wizytę oceniam na 5

  Markiewicz Clinic

  Drogi Panie Damianie,

  Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią! Cieszymy się, że leczenie w naszej klinice spełniła Pana oczekiwania, a zabieg przeprowadzony przez dr Starzyk przebiegł bezboleśnie i szybko.

  Pańska pozytywna ocena jest dla nas niezwykle cenna. Z niecierpliwością czekamy na Pańską kolejną wizytę w naszej klinice.

  Z pozdrowieniami
  Zespół Markiewicz Clinic

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Bartosz Wanda cyfrowe projektowanie uśmiechu

  Ogromne podziękowanie dla Pana Bartosza za odmienienie mojego uśmiechu

  Markiewicz Clinic

  Szanowna Pani Klaudio,

  Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa i ogromne podziękowania dla Pana Bartosza! Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że mogliśmy pomóc w odmienieniu Pani uśmiechu. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze i motywuje nas do dalszej pracy na najwyższym poziomie.

  Zawsze staramy się, aby każdy z naszych Pacjentów czuł się komfortowo i był w pełni zadowolony z efektów leczenia. Pani uśmiech jest dla nas najlepszą nagrodą!

  Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na kolejne wizyty w naszej klinice,
  Zespół Markiewicz Clinic

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Nowicki Konsultacja stomatologiczna

  Po wielu latach poszukiwań wreszcie znalazłam dentystę, który naprawdę rozumie moje potrzeby. Profesjonalizm, doskonała komunikacja i nowoczesne podejście do leczenia sprawiają, że polecam ten gabinet każdemu

  Markiewicz Clinic

  Szanowna Pani Mario,

  Bardzo dziękujemy za Pani opinię! Cieszymy się, że nasz profesjonalizm, doskonała komunikacja oraz nowoczesne podejście do leczenia spełniły Pani oczekiwania. Pani zadowolenie jest dla nas największą nagrodą i motywacją do dalszego działania.

  Z pozdrowieniami
  Zespół Markiewicz Clinic

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania