Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Małgorzata Iwaszkiewicz

ul. Zwycięstwa 9/2

56-120 , Brzeg Dolny , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Iwaszkiewicz

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • W

   lekarz do którego chętnie się wraca (nawet będąc zdrowym),miła i fachowa obsługa

  • Polecam panią doktor. Świetne podejście do pacjenta, duża kompetencja i profesjonalizm. Zawsze miła i uśmiechnięta. Nie bagatelizuje żądnych objawów, zawsze chce pomóc. POLECAM


 • Krystyna Zawodniak-Węgrzynowska

  Internista,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: terapia przeciwbólowa

   Nie przesadze jak napisze ze Pani dr mi życie uratowała. Po ciazy byłam u 8 różnych lekarzy którzy nie wiedzieli od czego mnie boli, w końcu trafiłam do dr Zawodniak która bez mrugania wysłuchała wszystkie moje objawi i wykonała badania Cito po czym wystawiła dobra diagnozę. OZT. Dziękuję bardzo.

  • J

   Słaby lekarz, na temperaturę powyżej 40 stopni Pani doktor przepisała Theraflu!!!! - "lek", króry można podać przy lekkim katarku. Skończyło się wizytą na pogotowiu!
   Nie polecam!


 • Waldemar Olszowiec

  Ortopeda, Biegły Sądowy,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   10 miesięcy trwała moja tułaczka po lekarzach ortopedach, pan doktor Olszowiec był jednym z pierwszych, których odwiedziłam. Skarżyłam się na bóle lędźwiowe i promieniujący ból do nogi. Jedyne co dostalam to zalecenie ćwiczeń i rtg, na którym nie widać wszystkiego, do tej pory się zastanawiam czemu nie dostałam skierowania na rezonans. Ostatecznie po roku dowiedziałam się, z rezonsnansu, że jest to dyskopatia na kręgu ledzwiowym z przepuklina naciskajaca na nerw do nogi. Jestem dwa dni po operacji neurochirurgicznej, ale tylko dzięki temu, że w końcu zrobiłam rezonans (którego mi wowczas nie zaproponowano!) I sama dążyłam do rozwikłania problemu tego strasznego bólu, którego nie życzę nikomu.

  • R
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

   Jestem po paru miesiącach od wizyty u Pana doktora i do teraz nie mogę uwierzyć że na chroniczne problemy ze ścięgnem Achillesa można przepisać Voltaren Gel + okłady z lodu, mimo że usilnie powtarzałem jak mantrę, że problem mam od paru lat i takie rzeczy mi nie pomagają (bo były już wielokrotnie stosowane). Jak to opowiedziałem mojemu fizjoterapeucie to się za głowę złapał. Nie polecam Pana doktora szczególnie aktywnym sportowcom, bo stracicie czas/pieniądze, a i tak skończycie u innego specjalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu