M-dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

(33 opinie)

M-Dent jest nowoczesną kliniką stomatologiczną z 15-letnią tradycją. Przez ten czas udało nam się zgromadzić zespół lekarzy, higienistek i asystentek dla których dążenie do jak najlepszego efektu w le... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

M-dent Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii

Sienkiewicza 34a

50-335 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

M-Dent jest nowoczesną kliniką stomatologiczną z 15-letnią tradycją. Przez ten czas udało nam się zgromadzić zespół lekarzy, higienistek i asystentek dla których dążenie do jak najlepszego efektu w leczeniu stomatologicznym jest pasją. Stale kształcimy się, żeby nadążyć za nowymi metodami leczenia.

W naszej pracy stosujemy najwyższej jakości materiały oraz nowoczesny sprzęt. Zapewniamy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną.

Wiele starań dołożyliśmy do niepowtarzalnego wizerunku wnętrz naszej kliniki, wychodząc z założenia, że kontakt z autentyczną sztuką przyniesie Państwu relaks i wyciszenie.

Zabiegi

 • Implantologia
 • Protetyka Stomatologiczna
 • Stomatologia Estetyczna
 • Stomatologia Zachowawcza
 • Endodoncja
 • Chirurgia twarzowo-szczękowa
 • Ortodoncja
więcej

Badania

 • Tomografia Komputerowa
 • Diagnostyka Radiologiczna

Choroby

 • Choroby przyzębia
 • Próchnica
 • Bezzębie

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Nadolna-Karpińska Inny

  Pani dr leczy mnie już z 26 lat. Pomogła mi przez te lata w wielu także trudnych problemach stomatologicznych. Jest to doskonały specjalista, empatyczny i zaangażowany lekarz, w podbramkowych sytuacjach gotowa pomóc nawet w późnych godzinach wieczornych. Ludzie - powiem krótko - ten lekarz spowoduje, że Wasze uśmiechy będą szerokie i szczere, piękne od prawa do lewa, ta pani doktor o nie zadba - serdecznie polecam!!!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Nadolna-Karpińska Inny

  Pani doktor jest moim lekarzem od ponad 7 lat. Jeżeli stwierdzenie „lubię wizyty stomatologiczne” kogoś zaskoczy, to zapraszam do Pani dr Nadolnej. Jest niewiarygodnie empatyczną osobą nastawioną na dobro i piękne oraz zdrowe zęby swoich pacjentów. Szczegółowo wyjaśnia wszystkie zawiłe lekarskie kwestie. Dobiera leczenie, które jest skuteczne. Przy wszystkich tych zaletach nawet opóźnienie w oczekiwaniu na swoją wizytę jest mało znaczące. Polecam gorąco.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Nadolna-Karpińska

  Pani Doktor jest najlepszym specjalistą w mieście ! Perfekcyjna,precyzyjna i bardzo zaangażowana,pomaga osiągnąć wyznaczony cel.Bardzo dobry fachowiec,pracoholik , pasjonata i generalnie serdeczna osoba !Polecam gorąco . Edyta


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Nadolna-Karpińska

  Pod skrzydłami Pani dr M. Nadolnej jestem z moją rodziną już blisko 20 lat. To najwyższej klasy specjalista w dziedzinie stomatologii ,serdeczna , z indywidualnym podejściem do pacjenta, zawsze dokładnie omawia problem i plan leczenia ,zaangażowana- widać że kocha to co robi a efekt-ładne i zdrowe ząbki. Nie wyobrażamy sobie leczenia u jakiegokolwiek innego stomatologa. Polecam w 100%


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Nadolna-Karpińska

  Panią Dr cechuje profesjonalizm i perfekcjonizm. Zapewnia pełen komfort wizyty.Do pacjenta podchodzi z wielkim oddaniem i uwagą. Ratuje nawet w najtrudniejszych przypadkach.Jestem pod jej opieką od wielu lat. Po każdej wizycie jestem usatysfakcjonowana. Dzięki Pani Doktor cieszę się do dnia dzisiejszego zdrowym jasnym uśmiechem. Bardzo mocno polecam to naprawdę wspaniały Lekarz. Joanna


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Nadolna-Karpińska leczenie i estetyka zębów

  Zasłużona pozytywna opinia. Dzięki całej załodze mogę cieszyć się pięknym uśmiechem. Wizyty w tej klinice są przyjemnością oraz panuje tam bardzo miła atmosfera i super podejście na najwyższym poziomie do pacjenta. Szczerze polecam!!! Pracują tam ludzie z powołania !!!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Radosław Romanik

  Doktor Radosław Romanik posiada szeroką wiedzę w zakresie całej stomatologii. Jest bardzo ambitny, profesjonalny i utalentowany w swojej dziedzinie. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, dlatego przychodzę na nie z prawdziwą przyjemnością. Moja opinia jest tym bardziej obiektywna, gdyż jestem również lekarzem stomatologiem i chciałabym serdecznie podziękować Panu Doktorowi za mój piękny uśmiech!


  M
  Użytkownik zweryfikowany

  Polecam wizytę u Pani doktor Moniki (nie pamiętam nazwiska). Pełen profesjonalizm. Ma bardzo dobre podejście do bojących się pacjentów ;)


  K
  Użytkownik zweryfikowany

  Przychodnię Mdent znam od 10 lat- wspaniała atmosfera, przemiły personel, przepiękne wnętrze. Czuję się tam komfortowo, bezpiecznie i uwielbiam to miejsce mimo specyfiki zawodowej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania