Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Zawidowska 4

59-800 , Lubań , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Łużyckie Centrum Medyczne w Lubaniu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ul. Zawidowska 4

59-800 , Lubań , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński ból kolan

  Bardzo konkretny lekarz. Mąż trafił do pana doktora w czerwcu 2017 roku po dwóch latach szukania przyczyny bólu kolan i okolic bioder badania typu tomograf , prześwietlenia były wykonane w 2015 roku.Ortopedzi z Bolesławca i Gryfowa nic nie widzieli kazali przyjść za pół roku może wtedy zobaczą jakieś zmiany chorobowe pan doktor Uszyński po obejrzeniu starych prześwietleń i wszystkich innych badań od razu postawił diagnozę .W tej chwili mąż jest po dwóch operacjach wymiany stawu biodrowego i wszystko jest super . Panu Krzysztofowi Uszyńskiemu zawdzięczamy to że mąż chodzi i może normalnie funkcjonować.

  Dziękujemy Maria i Krzysztof z Lwówka Śląskiego


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński

  W styczniu bieżącego roku poddałem się zabiegowi endoprotezy kolana w szpitalu w Lubaniu. Na moje szczęście zabieg wykonał Pan doktor Uszyński. Z tego miejsca składam serdeczne podziękowania oraz niskie ukłony w stronę Pana doktora. Za co? Za profesjonalizm, potężną wiedzę, szacunek do drugiego człowieka i morze empatii. Doktorze dziękuję za zrozumienie, cierpliwość, uśmiech i za życie w pełnej sprawności bez bólu. Każdemu z czystym sumieniem polecam tego lekarza o wysokiej kulturze osobistej a co dla nas pacjentów najważniejsze kompetentnego lekarza profesjonalisty.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński zabieg endoprotezy

  W imieniu pacjentki a mojej mamy która poddała się zabiegowi endoprotezy z ubiegłym roku w szpitalu w Lubaniu składam wielki ukłon w stronę Pana Doktora Uszyńskiego wybitnego specjalisty w dziedzinie ortopedii.
  Podziękowania za pełen profesjonalizm wszechstronna wiedzę, ale przede wszystkim podejście do pacjenta, człowiek pełen empatii , miły który wzbudza zaufanie pacjenta. Mama po 4 miesiącach po zabiegu porusza się samodzielnie bez wsparcia kul , nie odczuwa bólu i może z pełną świadomością może polecić Pana doktora Uszyńskiego .
  Pacjentka z Nowogrodźca


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński

  Bardzo dobry lekarz pierwszą protezę biodra miałem we wrześniu 2017r odbyła się profesjonalnie noga już po miesiącu doszła do siebie druga 14 luty 2018r jest ok bardzo polecam dr Uszyńskigo i dziękuję za profesjonalną opiekę.Również w szpitalu. Reformat Paweł


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński

  Dr. Uszyński operował mi oba biodra (endo). Nie mam porównania do innych, ale wracałem do zdrowia szybciej niż inni oraz uzyskałem sprawność większą od innych. Pierwsza operacja lipiec 2012, powrót do pracy po dwóch tygodniach, do treningów (jestem siatkarzem oldboy-em) po trzech miesiącach. Pełny zakres sprawności 6 miesięcy. Druga operacja, byłem dużo bogatszy w doświadczenia, październik 2017. Bez kul w 10 dni, powrót do pracy w 14 i do treningów w ograniczonym zakresie miesiąc, trzy miesiące po operacji zająłem w zimowych Mistrzostwach Polski w Siatkówce Plażowej Oldboy-ów w Spale 5-6 miejsce. Dzisiaj 4 miesiące po operacji zaczynam skakać na parkiecie. Większość ćwiczeń, czynności robię na własną odpowiedzialność, ich zakres i obciążenia znacznie odbiegają od przeciętnych, uwzględniając moje możliwości i potrzeby. Jednak podstawą jest znakomita robota jaką wykonał dr. Uszyński. Mogę polecić jako świetnego fachowca.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński rekonstrukcja stawu biodrowego

  Profesjonalny lekarz, wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze. Lekarz dysponuje bardzo duża wiedzą. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczył i pokazał na czym polega problem. Konkretny i stanowczy. Jeszcze raz dziękuję! W pełni świadomie mogę polecić Pana dr. Uszyńskiego.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński alloplastyka stawu biodrowego

  Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Znakomity fachowiec. Przy tym bardzo życzliwy człowiek. Potrafi rozmawiać z pacjentem. Po zabiegu wykonanym przez doktora Uszyńskiego moja noga nabrała pełnej sprawności.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński

  Serdeczne podziękowania dla Pana doktora Krzysztofa Uszyńskiego- świetnego specjalisty w dziedzinie ortopedii, wykonującego zabiegi endoprotez w szpitalu Łużyckim w Lubaniu.
  Zabieg mój został wykonany bardzo profesjonalnie. Po trzech miesiącach mogę już chodzić bez kuli i jestem szczęśliwa, że nie odczuwam już bólu w stawie biodrowym. Pan doktor ma miłe i ciepłe podejście do pacjenta, rzeczowy i konkretny, daje zrozumiałe zalecenia. Z całą odpowiedzialnością polecam Pana doktora Uszyńskiego każdemu z dolegliwościami ortopedycznymi.
  Wdzięczna pacjentka Genowefa z Bolesławca.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński operacja stawu biodrowego

  Doktor Uszyński to lekarz o rozległej wiedzy, pełen empatii i ludzkim podejściem do pacjenta. Rekonwalescencja pod jego okiem szybko stawia na nogi, dosłownie i w przenośni. Serdecznie polecam. Zbigniew (Gryfów)


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Uszyński ból stawu kolanowego

  Profesjonalne podejście, szeroki zakres wiedzy, dodatkowo miły i sympatyczny.
  Po konsultacji jasna diagnoza - endoproteza.
  Wytłumaczył, pokazał, uspokoił, wyjaśnił.
  Po operacji mama zachwycona, nic jej nie boli, wszystko w 100% dobrze się skończyło.
  Życzę każdemu, jeśli będzie musiał trafić do lekarza, aby trafiał na takich ludzi jak dr Krzysztof Uszyński.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz