Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Łomżyńskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.

ks. Kardynała Wyszyńskiego 9

18-400 , Łomża , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Justyna Morawska Inny

  Pani doktor po diagnozie i rozpoczęciu leczenia na reumatoidalne zapalenie stawów jest nieosiągalna. Zapisane leki nie przynoszą zamierzonego efektu, a mają wpływ negatywny. Jej telefon nie odpowiada. Po mimo wielu prób w tym również że stront przychodni nie udało ustalić jak dalej ma wyglądać leczenie i wizyty.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Monika Mazuruk Inny

  Na wizycie byłem ze swoją Babcią z powodu częstych skoków ciśnienia. Pani Doktor bardzo dokładnie przeanalizowała stan zdrowia Babci oraz dotychczasowe leczenie, uspokoiła oraz dobrała leki i odpowiednie dawkowanie. Pani Doktor jest człowiekiem empatycznym, w sposób zrozumiały dla pacjenta potrafi przekazać informacje jak postępować. Dzięki Pani Doktor Babcia czuje się dobrze i ma ustabilizowane ciśnienie. Zdecydowanie polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Maria Szumowska-Pędzińska Inny

  Mam już do czynienie z Panią Doktor parę lat, mogę jedno powiedzieć.... Jest wspaniałym człowiekiem, bardzo dobrym Kardiologiem, która jest na bieżącą z nowościami w Kardiologi i leczeniu ludzi w najlepszy sposób, dostępny dla dobra pacjenta. Jest szczegółowa w swojej dziedzinie i dociekliwą w kierunku,, co zrobić,żeby pacjentowi pomóc w najlepszy sposób jaki istnieje w nowoczesnej Kardiologi. Życzę każdemu, żeby trafił do tak kompetentnego specjalisty, jakim jest pani Doktor.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aneta Monika Mazuruk Inny

  Gorąco polecam Panią dr Mazuruk. Miła, sympatyczna a do tego bardzo profesjonalna i świetny specjalista.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Justyna Morawska ból stawów

  Potwierdzam opinie - Pani doktor jest bardzo przyjazna pacjentowi, dociekliwa, uprzejma, poświęca tyle czasu ile potrzeba :) przy tym opiera leczenie na badaniach a nie na "oko" - a do tego uśmiechnięta , aż miło być w jej gabinecie :) Pozdrawiam Panią doktor serdecznie :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Skrętek Długie cykle. Zaburzenia miesiączkowania.

  Niestety, jestem rozczarowana. Lekarz nie kontaktowy. Nie słucha.
  Bagatelizuje objawy. Nie kieruje na badania. Trzykrotnie zglaszałam się sygnalizując zaburzenia miesiączkowania. Odpowiedź- niektóre tak mają. Dziękuje bardzo, Panie doktorze! Dziś 45 dzień cyklu. No ale...przecież wszystko w porządku.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Justyna Morawska orzeczenie o stanie zdrowia

  Bardzo miła i profesjonalna Pani doktor , bardzo przejęta stanem zdrowia pacjenta,wykonuje dokładny wywiad z pacjentem co do jego stanu zdrowia zleca zrobienie wyników stosuje nowoczesne metody leczenia i kieruje pacjenta do poradni np. Rehabilitacyjnej aby zmniejszyć dolegliwości .Polecam. Taki powinien być lekarz ????

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Kazimiera Ladwiniec-Ściana

  Nie polecam. Pani Doktor była bardzo nie miła i opryskliwa. Nie odpowiada na "dzień dobry" czy "do widzenia". Nie słuchała co do niej mówię a potem warczała, że jej udzielam złych informacji. Zwróciła uwagę, że dziecko może mieć pewien problem medyczny, kiedy zapytałam co to oznacz i co sie z tym robi, zbyła mnie, nie udzieliła żadnej informacji, wyjaśnienia, dała skierowanie do specjalisty i tyle

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kwiatkowski konsultacja ortopedyczna dzieci

  bardzo dobry kontakt z dzieckiem,cierpliwy ,wszystko spokojnie wytlumaczy ....nigdy wczesniej nie spotkalam lekarza z tak dobrym podejsciem do dziecka i rodzica.polecam!!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kwiatkowski

  Najlepszy lekarz u jakiego byłam.
  Profesjonalizm idzie w parze z cudownym podejściem do pacjenta, także tego małego. Pan doktor ma super podejście do małych dzieci i ogromną dozę cierpliwosci w rozwiewaniu wątpliwości pacjenta.
  Polecam wizytę u tego lekarza z czystym sumieniem!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz