Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Lecznica Ursus Filia Nr 1
Tomcia Palucha 37/ lok. U 5, 02-495 Warszawa
Lecznica Ursus Filia Nr 1 logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (3)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  Ewa Skorupska Inny

  Najlepsza Pani doktor która poznałam Zawsze trafiona diagnoza i skuteczne leczenie, chodzimy tylko do pani Ewy. Bardzo dobre podejście do dzieci.
  Pozdrawia Marinka wraz z mamą.

  P
  Profil zweryfikowany
  Ewa Skorupska Grypa, ospa, szczepienia itp.

  Pani Ewa była moim pediatrą od urodzenia. Wspaniała lekarka z genialnym podejściem do dzieci. Jej diagnozy są zawsze trafne a zalecenia dotyczące leczenia zwasze skutkują. Do dziś ubolewam że jestem już trochę za "duża" żeby być jej pacjętką. Zdecydowanie moja ulubiona Pani Doktor

  A
  Profil zweryfikowany
  Danuta Pietraszewicz-Wojciechowska

  Kilkakrotnie zwracałam się do pani dr ze swoim dzieckiem, zazwyczaj nie podobało mi się tylko to, że przepisuje i namawia do kupowania określonych leków (raczej tych droższych). Natomiast ostatnio zaleciła błędne leczenie: córka miała katar i kaszel, pani dr stwierdziła, że osłuchowo czysto, żadnych oznak choroby nie ma i że kaszel może być spowodowany katarem, przy okazji nie ominęła powiedzieć, że córka ani razu nie zakaszlała podczas wizyty, tak jak bym kłamała opisując symptomy (kilkakrotnie to się zdarzało podczas wizyt, raczej z niedowierzaniem podchodziła do tego, jak opisywałam stan dziecka)... Zaleciła nebulizację, po której stan córki znacznie się pogorszył, dostała kataru ropnego, po wizycie u innego lekarza okazało się, że dziecko ma zapalenie ucha i teraz musi brać antybiotyk! Okazało się, że nebulizacja nie jest zalecana do leczenia kataru, wręcz przeciwnie może go nasilić... Bardzo jestem wkurzona i już nigdy do tego lekarza ze swoim dzieckiem nie pójdę i nikomu nie radzę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania