O nas

Laguna Medical Sp. z o.o. jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu. Od ponad 20 lat nieustannie rozszerzamy naszą ofertę medyczną zyskując coraz większe grono zadowolonych pacjentów. Nasi okuliści, dermatolodzy, ortopedzi, chirurdzy i proktolodzy mają do dyspozycji doskonałej jakości sprzęt i przygotowany personel medyczny. Dużą wagę przywiązujemy zarówno do jakości wyposażenia naszych ośrodków, jak również do kwalifikacji i kompetencji całego zespołu Laguna Medical, ponieważ satysfakcja i bezpieczeństwo pacjentów są dla nas priorytetem.

Od wielu lat współpracujemy ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej Polski. Specjaliści Laguna Medical przyjmują zarówno w Trójmieście, Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy i Pile, gdzie prowadzimy placówki partnerskie, a w najbliższym czasie planujemy otwarcie kolejnych ośrodków pod szyldem Laguna Medical.

Główna siedziba Laguna Medical w centrum Gdyni to ośrodek medyczny o podwyższonym standardzie, w skład którego wchodzą: przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt i umiejętności wszystkich członków naszego zespołu lekarskiego i obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem coraz większego grona pacjentów. Monitorujemy jakość obsługi i zarządzania, a zgodność z najwyższymi standardami poświadczają certyfikaty ISO.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (54)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Młodzianowski konsultacja ortopedyczna

  Otrzymałam konkretną diagnozę popartą badaniem USG oraz dalsze zalecenia. Polecam!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sykstus Holeksa konsultacja okulistyczna

  Polecam Pana Doktora. Borykałam się z problemem wypukłości przy kąciku oka. Pan dr dokładnie obejrzał i postawił diagnozę. Następnego dnia był zabieg. Teraz czekam na efekt. Co mnie urzekło, to profesjonalizm i poczucie humoru. Lekarz z pasją, sercem i powołaniem.

  H
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Staniewicz Inny

  Witam, byłam na zabiegu usunięcia zaćmy i jestem bardzo zadowolona. Pan doktor bardzo dobry specjalista, obsługa na wysokim poziomie, serdecznie polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Młodzianowski konsultacja ortopedyczna

  Miłe wrażenie po wizycie, po zbadaniu, dr wdrożył leczenie. Lekarz godny polecenia.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Staniewicz Inny

  Lekarz na światowym poziomie. Wiedza, sprzęt,doświadczenie,możliwości.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jan Staniewicz Inny

  Dr.n.med.Jan Staniewicz..Bardzo jestem zadowolana, ze zdecydowałam się na operację u dr.Staniewicza, jest to bardzo miły, życzliwy,wyrozumiały,cierpliwy,pomocny lekarz..pszez ten czas co jestem jego pacjentką nigdy nie odmówił mi pomocy zawsze odbieral telefon i odpowiadał na smsy,nawet w dni wolne..Nie ma problemu z umówieniem się na wizytę w innym miejscu,jeżeli mi akurat dane miasto nie pasuje..zabieg bezbolesny.Na prawdę z całym sercem polecam dok.Staniewicza-Dziekuje.

  W
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Młodzianowski konsultacja ortopedyczna

  Serdecznie polecam. Szczegółowe, dokładne badanie i kontaktowy lekarz.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sykstus Holeksa konsultacja okulistyczna

  Wizyta odbyła się w bardzo miłej atmosferze, jestem zadowolona, że trafiłam do Pana doktora. Skutecznie złagodził mój zespół suchego oka, z którym borykam się od dawna. Bardzo polecam wizyty u tego lekarza.

  lek. Sykstus Holeksa

  Dziękuję. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gołębiowski laserowa korekcja wady wzroku

  Pan doktor Piotr to sympatyczny i wyrozumiały człowiek, a co najważniejsze, doświadczony specjalista medyczny. Od dziecka zmagałam się z astygmatyzmem i sporą wadą wzroku. Pan Piotr przygotował mnie do operacji LASIK i tak jak zapewniał, wszystko przebiegło bez problemów. Mój wzrok dziś a kiedyś to różnica, której nie da się opisać słowami, coś pięknego. Polecam Pana doktora jak mogę, zarówno swojej rodzinie, znajomym, jak i wszystkim którzy to czytają!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Gołębiowski operacja zeza

  Szczerze nie rozumiem jak można powiedzieć coś złego o Doktorze Piotrze Gołębiewskim. Osoby piszące negatywne komentarze chyba były u innego lekarza. W moim przypadku Pan Piotr wykazał się pełnym profesjonalizmem i ogromną wiedzą. Z czystym sumieniem mogę polecić zarówno lekarza, jak i całą klinikę Laguna Medical, w której miałem wykonywaną operację zeza. Dzięki szczegółowym wyjaśnieniom lekarza nie miałem żadnych wątpliwości co do jej podjęcia. Dodatkowo nowoczesny sprzęt jakim dysponują lekarze w klinice w Gdyni daje gwarancję skuteczności.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Plac Kaszubski 1, 81-350 Gdynia Pokaż w Google Maps
Chałubińskiego 23, 80-808 Gdańsk Pokaż w Google Maps
Lęborska 7, 85-728 Bydgoszcz Pokaż w Google Maps
Skłodowskiej-Curie 73, 87-100 Toruń Pokaż w Google Maps
Kraszewskiego 4, Piła Pokaż w Google Maps
Gilarska 86, Warszawa Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania