Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Laboratorium Psychoterapii STRUKTURA oferuje specjalistyczne usługi terapeutyczne. Prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych, psychoterapię par i małżeństw, grupy terapeutyczne oraz diagnostykę psychologiczną i psychiatryczną. Zatrudnieni w ośrodku specjaliści gwarantują komfortową atmosferę oraz profesjonalną pomoc wszystkim pacjentom. Nasi terapeuci pracują w oparciu o najwyższe standardy zawodowe zgodnie z Kodeksem Zasad Etycznych Psychoterapeuty. Ich praca podlega stałej superwizji zarówno indywidualnej jak i grupowej.

Zapraszamy na naszą stronę: www.strukturalab.pl
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sandra Komisarz Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam, jest to drugi psycholog do którego się udałem i był to stał w dziesiątke ;) nie mam najmniejszego problemu z otworzeniem się i nie mogę się doczekać następnej wizyty

  mgr Sandra Komisarz

  Bardzo dziękuje za tak miłą opinię Kamilu! Do zobaczenia w przyszłym tygodniu :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Woszczyna psychoterapia indywidualna

  Pracowaliśmy razem rok i mogę polecić każdemu. Empatia, pomoc w zrozumieniu moich mechanizmów i konkretne narzędzia do pracy własnej to coś, czego doświadczyłem w trakcie spotkań.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maja Kamińska Inny

  Wszystkim osobom, które się wahają przed umówieniem wizyty, szczerze polecam zrobić to jak najszybciej, ponieważ nie ma się czego bać :) Pani Maja jest bardzo kompetentna, przyjazna i zaangażowana w trakcie konsultacji. Uważnie słucha każdego zdania, dopytuje o istotne informacje, wszystko dokładnie tłumaczy i oczywiście dysponuje ogromną wiedzą. Gabinet również jest bardzo przytulny. Obydwoje z partnerem mieliśmy lekki stres, natomiast po wyjściu z gabinetu czuliśmy się lżej niż kiedykolwiek wcześniej, a to dopiero początek naszego leczenia u Pani Mai. Polecam,polecam i jeszcze raz polecam :)

  mgr Maja Kamińska

  Bardzo się cieszę i dziękuję za ciepłe słowa :)

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Woszczyna psychoterapia indywidualna

  Pani Kasia jest świetną psychoterapeutką z dużym doświadczeniem. Dobrze rozumiała moje emocje i lęki oraz dobrze dobierała sposoby na poradzenie sobie z różnymi problemami. Jest też niezwykle ciepłą i miłą osobą, z którą łatwo było mi nawiązać kontakt. Bardzo mi pomogła. Ułożyła mi wiele rzeczy w głowie. Bardzo polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Maja Kamińska konsultacja seksuologiczna

  Już po pierwszej wizycie wiedzieliśmy, ze to jest to! W gabinecie panuje dobra atmosfera, pani Maja bardzo rzeczowa, miła, kulturalna. W rozmowie z nią czuliśmy się bardziej jak na spotkaniu z koleżanką niż z terapeutą. Wzbudziła w nas pełne zaufanie i bez zawahania polecimy ją każdej parze, która zmaga się z problemami w związku.

  mgr Maja Kamińska

  Bardzo mi miło :) dziękuję :)

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Bilnik-Barańska psychoterapia indywidualna

  Bardzo miło wspominam spotkania z p. Kasią. Będąc zawsze osobą nieśmiałą potrafiłem się otworzyć i dotknąć najgłębszych zakamarków mojego życia. Oceniając wizyty pod kątem faktycznego procesu leczenia, mogę z perspektywy czasu stwierdzić, że dały mi one jedynie zrozumienie tego z czego wynikają moje schematy, nawyki i zachwiania, jednak kompletne "uzdrowienie" z wszelkich tego typu złych nawyków nie jest możliwe ludzką siłą (nie ujmując oczywiście wiedzy i zaangażowaniu każdego specjalisty). Po zakończeniu terapii u pani Kasi, spotkałem w swoim życiu żywego Boga i zacząłem z nim prawdziwą relację, wiele problemów takich jak depresja, lęki czy agresja po prostu odeszły. Tak czy inaczej dziękuję za pomoc i zaangażowanie, na tamten moment terapia była dla mnie zdecydowanie pewnym uśmierzeniem bólu jaki w sobie nosiłem.

  Bóg bowiem nie dał nam Ducha lęku, lecz mocy, miłości i trzeźwego myślenia.
  2 Tymoteusza 1:7

  O
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Woszczyna psychoterapia indywidualna

  Zdecydowanie polecam Panią Katarzynę jako wsparcie w trudnych sytuacjach. Empatia, zrozumienie, a przy tym wiedza i profesionalizm. Wizyty u Pani Katarzyny pomogły mi zmienić postrzeganie problemów które pojawiają się na co dzień i cieszę się że trafiłam własnie na Panią. Dziękuję.

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Woszczyna psychoterapia indywidualna

  Pani Kasia jest Aniołem, który zmienił moje życie!
  Miałam niezwykłe szczęście trafiając na nią. Prowadząc terapię poznawczo-behawioralną pomogła mi uporać się z trudnościami zatruwającymi moje życie. Zawsze pozytywnie nastawiona, chętna do współpracy, kompetentna i szczera. Polecam z całego serca!

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Woszczyna psychoterapia indywidualna

  Polecam tego specjalistę, duże zaangażowanie w terapie, atmosfera bezpieczeństwa, dziękuję również za wszystko.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Woszczyna psychoterapia indywidualna

  Polecam p. Katarzynę, bardzo zaangażowana terapeutka, wyjaśniła mi mój problem i przeszłyśmy przez całą terapię wspólnie. Dziękuję

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Pułaskiego 19/3, Katowice Pokaż w Google Maps
Powstańców Śląskich 1/8, 43-190 Mikołów Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania