Kormed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Kormed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Kormed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
Dmowskiego 9, 59-400 Jawor
Kormed Specjalistyczna Przychodnia Lekarska logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. KRZYSZTOF Gościński Inny

  Doktor sympatyczny i z poczuciem humoru. Dokładnie przeprowadził badanie, bez problemu odpowiedział na zadane mu pytania i dokładnie wyjaśnił w czym tkwi problem. Zalecił kontrolne badanie po kilku miesiącach. Z usług Doktora korzysta także mój dziadek i również bardzo sobie chwali. Z czystym sumieniem mogę polecić.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. KRZYSZTOF Gościński Inny

  Pan Doktor bardzo mi pomógł. Skierował mnie na dalsze badania ale także na laseroterapię czym być może uratował mi wzrok. Miałem przedarcie siatkówki - dzięki skierowaniu na dalsze leczenie jestem już po ważnym zabiegu laseroterapii. Pan Doktor jest bardzo życzliwy i przyjazdy. Bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie.

  P
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Koryś

  Jestem po pierwszej wizycie u Doktora Korysia.
  Miałam do czynienia z trzema lekarzami ginekologii w swoim życiu.
  Pierwszy - masakra, drugi - ok, ale po przeprowadzce zdecydowałam się zmienić gabinet. Wybrałam Dr Korysia. Co prawda jestem po pierwszej wizycie, ale autentycznie w życiu nie uzyskałam tylu odpowiedzi na pytania, których nawet nie musiałam zadać. Jestem bardzo mile zaskoczona. Doktor skrupulatnie wykonał mi podstawowe badania. W kontakcie bardzo miły, empatyczny.

  M
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Koryś przedłużające się krwawienia

  Pierwszy raz trafiłam na lekarza ginekologa, który wyczerpująco i uprzejmie traktuje pacjentki. Jestem bardzo mile zaskoczona i polecam tego Pana każdej kobiecie. Przy okazji wizyty (odbyła się na NFZ) doktor robi wszelkie potrzebne badania.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania