Kompanident

(1 opinia)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Kompanident

ul. Armii Krajowej 35

59-900 , Zgorzelec , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Parviz Kompani

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: KOMPANIDENTUsługa: usunięcie zęba

   Stomatolog marzeń. Usunięcie kawałka zęba kanałowo leczonego, które miało odbyć się usunięciem chirurgicznym - Pan Doktor poradził sobie bez większego problemu, bez potrzeby nacinania. Bezboleśnie.
   Wyszłam zadowolona, jak nigdy!
   Już umówiłam kolejna wizytę, polecam gorąco

  • E

   Stanowczo odradzam !!!
   W trosce o Państwa zdrowie, zdecydowanie odradzam wizytę u tego stomatologa.
   Jestem kobietą po 70-tce, niedawno zdecydowałam się na zrobienie licówek na moje zdrowe, ale już miejscami spracowane zęby. Lekarz spiłował mi zęby tak mocno, że licówki nie miały prawa się na nich trzymać. Co chwilę odpadał nałożony ząb. Powtórnym wizytom nie było końca, a lekarz wiadomo, nie mógł już cofnąć swojego błędu, co więcej, kazał płacić za każdą wizytę. Zapłaciłam kilka tysięcy złotych, a efekt okazał się być opłakany. Dziś musiałam wyrwać wszystkie zęby, by w rezultacie założyć protezę.
   Poszłam do lekarza-partacza, przedstawić mu sytuację, żeby był świadomy, jak wielki popełnił błąd w sztuce lekarskiej. Nie dosyć, że wymyślał fałszywe argumenty takiego obrotu sprawy, nie przeprosił i nie przyznał się do błędu, nie mówiąc o zadośćuczynieniu.

   Pan Kompani pozbawił mnie szansy posiadania własnych zębów, naraził na ogromne koszty i na koniec wykazał się brakiem szacunku dla mnie i mojego cierpienia.
   Sami Państwo zdecydują u kogo będą się leczyć. Piszę jedynie ku przestrodze.


Powiązane wyszukiwania