Informacje o placówce

Gabinety

KoMed

Sienkiewicza 59, Śródmieście

90-009, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Kociuga

  Ortopeda, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • D

   Przeszłam 6 operacji palców stopy. Za każdym razem było tylko gorzej.

   Z powodu "małego pola" zabieg był traktowany jak kosmetyczny. Nie mogłam
   chodzić.

   Jedynie dr Jerzy Kociuga wykonał niezbędne badanie TK i przygotował się
   do zabiegu.

   Pozytywna różnica była natychmiastowa. Jestem bardzo szczęśliwa.

   Dziś wiem, że wszystkie inne łódzkie "ortopedyczne sławy " jeszcze
   dużo muszą się uczyć od dr Kociugi.

   Dr. o którym piszę to uczciwy i życzliwy człowiek. To fachowiec od
   trudnych spraw.

   Bardzo Go polecam.

   Panie Doktorze dziękuję, to była jubilerska robota.

   Danuta S , z Łodzi

  • I
   Lokalizacja: KoMedUsługa: endoproteza stawu biodrowego

   Pan doktor Jerzy Kociuga to bardzo dobry lekarz. Profesjonalne podejście do sprawy i pacjenta, profesjonalny personel i bardzo dobra opieka nad chorym. Jestem po endoprotezie stawu biodrowego i jestem bardzo zadowolony z pracy i wkładu jakim mnie obdarzyli. Naprawdę podziwiam i polecam, szacunek dla Pana dr.Kociugi i jego personelu. Dziękuję bardzo za operację, i opiekę medyczną. Pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Jolanta Urbaniak

  Neurolog, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Pani Doktor bardzo pomocna i zaangażowana w temat. Wyjaśniła mi wszystko dokładnie i zleciła odpowiednie leczenie. Polecam serdecznie

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja telefoniczna

   Lekarz kompetentny , miły i zaangażowany, wyjaśnia sposób kuracji i przyjmowanie leków. Potrafi pozytywnie wpłynąć na psychikę pacjenta

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Maciej Poniatowski

  Okulista, dr n. med.

  • I

   Fachowe podejście do pacjenta. Kontaktowy lekarz, który potrafi wyjaśnic cel badań. Po wizycie ma się wrażenie, że to właściwy człowiek na właściwym miejscu.
   Polecam.

  • W

   Polecam Pana Doktora za fachowość, dokładność i sympatyczne podejście do pacjenta :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Jerzy Loba

  Diabetolog, Internista,

  • G

   prof. Loba jest świetnym lekarzem, ale niestety nie dla pacjentów, nie potrafi się z nimi porozumieć i wysłuchać ich, nie potrafi zając się także pracą na oddziale. Za to jego ogromnym plusem jest to że jest cudownym wykładowcą i jest wprost stworzony do pracy ze studentami i pracy typowo naukowej, zawsze miły i pomocny oczywiście wtedy gdy ma czas.

  • T

   To prawda, w czasie wizyty potrafi odebrac kilka telefonów.Zrezygmnowałam z leczenia u niego

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zbigniew Łucki

  Psychiatra, dr n. med.

  • T

   Leczyłam depresję lękową u dr Łuckiego. Terapia polega na współpracy lekarza z pacjentem. Doktor nie jest cudotwórcą i bez naszego zaangażowania rezultatu pozytywnego nie będzie. Jak czytam pacjent Demon spodziewał się cudu. Kulturę osobistą , szacunek do pacjenta , inteligencję doktor ma wrodzoną i tego nie da się zamaskować tym bardziej przy wielomiesięcznym leczeniu. Bardzo mi pomogły rozmowy , sugestie doktora i szczerość wobec pacjenta. Tym bardziej , że pacjent nie jest traktowany przedmiotowo , w każdej chwili można się z doktorem skontaktować. I to jest m.in. troska , opieka. Dziwię się , że podejrzewa pan Demon(?) doktora o handel lekami , żenada , duża przykrość. A moim zdaniem był to ukłon w stronę pacjenta. Powszechnie jest w tych czasach stosowany zwrot leków do lekarza , które mogą przydać się innym chorym. Pan oszczędził czas a ktoś odzyskał pieniądze. Nie będę się odnosiła do innych pomówień , nie warto. Natomiast wszystkim potrzebującym fachowej pomocy bardzo polecam doktora Łuckiego , bo naprawdę warto. Tylko bądżmy sprawiedliwi i nie krzywdżmy ludzi , którzy niosą nam pomoc. Bardzo dobry lekarz i człowiek.

  • K

   Depresja lękowa. Ponad rok chodziłem do pana Łuckiego na regularną cotygodniową terapię, wspomaganą lekami. Terapia raczej behawioralna niż psychoanalityczna. Postęp niestety zerowy. Już po 7-8 miesiącach panu Łuckiemu brakowało pomysłów: wielka powtarzalność "terapii" zamaskowana uprzejmością i ogładą. W czasie terapii pan Łucki zrobił coś, co po refleksji uznałem za niewybaczalne: sprzedawał mi, po cenie aptecznej, lek, którego rzekomo "nie wykorzystał pewien pacjent". Teraz sądzę, że źródło pochodzenia leku pewnie było inne, możecie się domyślić. Czara zniechęcenia przelała się, gdy wziął mnie do "swojego" szpitala na parę dni, by wykonać pewne badania mające wykluczyć organiczne pochodzenie zawrotów i bóli głowy. Nie zrobił nawet CT, tylko podstawowe badania krwi. Przykre.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Piotr Pietkiewicz

  Laryngolog, Audiolog, Foniatra,

  • H

   Pan doktor to wybitny specjalista, który profesjonalnie zajął się mną i skrupulatnie doprowadził leczenie do bardzo pozytywnego zakończenia. Za tak "zdrowe" podejście do pacjenta oraz umiejętności i kunszt (Pan doktor mnie operował) jestem mu bardzo wdzięczny. Bez skrupułów polecam tego lekarza!


 • Marek Adamczewski

  Okulista,

  • R

   byłam dziś na wizycie u Pana doktora, wizyta przeprowadzona w miłej atmosferze, pan doktor wszystko wytłumaczył wyjaśnił. jestem zadowlona.I bardzo dziękuję.polecam lekarza.


 • Stefan Miller

  Ginekolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia Matki Polki - Klinika Medycyny Matczyno PłodowejUsługa: prowadzenie ciąży

   stanowczo nie polecam !!! Pan doktor był mało zainteresowany mną i moimi wynikami badań . Jest to moja pierwsza ciąża więc przyszłam że tak powiem ,,lewa w te klocki co i jak,, na pytanie ktory to tydzień ? dostałam ironiczne odpowiedź ,,to pani sama nie wie...,, na wyniki z krwi i moczu nawet nie zerknoł co później już u innego lekarza okazało się że jest problem z cukrzuca

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Przed wybraniem tego lekarza, mocno się zastanówcie. Kilka miesięcy temu leżałam w Iczmp na podtrzymaniu ciąży. Dzień przed wigilią niestety zaczęły się skurcze. W tym dniu, na oddziale w którym leżałam nie było lekarza dyżurującego. Lekarzem dyżurującym był dr. Miller. Kazał podawać mi leki wyciszające skurcze. Na kilka godzin pomogło. Niestety po południu kiedy mnie zbadał, stwierdził że rozpoczął się poród. Na cc za późno,muszę rodzić naturalnie. Tylko żebym nie robiła sobie żadnych nadziei, bo nikt nie będzie ratował mojego dziecka - 24 tc. Na szczęście to nie zależy od ginekologa. Urodziła się żywa z wagą 750 gram . Dzięki Bogu, naszym modlitwom i sile naszej córeczki ona żyje. Waży prawie 4 kilogramy, ma się dobrze i za kilka dni wychodzi do domu.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Józef Karbownik

  Neurochirurg,

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PAGAMED - specjalistyczne gabinety lekarskieUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Nie polecam. Zostałam zlekceważona, wywiadu nie było, badanie przedmiotowe było oparte wyłącznie na dwóch puknieciach w kolano oraz na uciskowym badaniu kręgosłupa, po którym trafiłam do szpitala z silnym bólem, pan nie obejrzał płyty dokładnie z rezonansu magnetycznego, nie dopuścił ani mnie ani mojej mamy do głosu, a w karcie która dostalysmy od niego jest ogrom kłamstw, spisał żywcem z opisu dołączonego do wyżej wymienionego badania. Pan się uparł na basen, gdzie przy stwierdzonej chorobie przez neurologa mógł mi jedynie zaszkodzić i bardzo Pan sie żucał kiedy mówiłam, że bóle są tak mocne że używam przeciwbólowki

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PAGAMED - specjalistyczne gabinety lekarskieUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

   Miła atmosfera i ludzkie podejście. Lekarz świetny, wiem co mówię bo byłam już w wielu placówkach i wychodziłam załamana podejściem do pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Leszek Kutwin

  Chirurg, dr n. med.

  • G
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital WeteranówUsługa: operacja

   Nie miałam okazji żeby porozmawiać dłużej z dr bo w szpitalu nie ma na to czasu i stres do tego dochodzi, lecz dr mnie operował 25.12.2019 na wyrostek z innym dr. Chciałam bardzo podziękować dr za trafna diagnozę, udana operacje, najważniejsze że w miarę oszczędzająca. Dr był dla mnie miły. Ale najważniejsze że istnieją lekarze którzy ratują życie nas pacjentów z powołania i zaangażowaniem. Dziękuję jeszcze raz Panie dr. Małgosia

  • Pan Doktor przeprowadził bardzo udaną operację uchyłka przełyku u mojego taty Zbigniewa Stefaniaka w dniu 01.12.2015. Może teraz normalnie przełykać i szybko wrócił do zdrowia i do pracy. Jest teraz znów uśmiechnięty i wdzięczny Panu Doktorowi, ktory zawsze jest miły, pomocny i jest świetnym specjalistą. Polecam i Dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania