KLINIKA TAZBIR Medycyna i Ginekologia Estetyczna, Laseroterapia, Chirurgia

KLINIKA TAZBIR Medycyna i Ginekologia Estetyczna, Laseroterapia, Chirurgia

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W Klinice Tazbir specjalizujemy się w zabiegach MEDYCYNY I GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ oraz LASEROTERAPII, w zabiegach AUTOLOGICZNEJ ODNOWY KOMÓRKOWEJ (ACR – Autologous Cellular Regeneration), modelowania sylwetki oraz wszelkich działań mających na celu przywrócenie i zachowanie ogólnie pojętego dobrostanu kobiecego zdrowia. Naturalne procesy regeneracyjne, zwłaszcza z użyciem osocza bogatopłytkowego (System Regeneris, System Angel) to prawdziwy przełom w medycynie. Zarówno w przypadku zaawansowanych terapii anti-aging, leczenia nadmiernego wypadania włosów i ich innych schorzeń czy usuwania wszelkich niedoskonałości skóry (rozstępy, różnego rodzaju blizny, wiotkość skóry) jest to podstawowy element terapii w stworzonym przez Nas Indywidualnym Planie Terapeutycznym. Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, a uzyskiwane przez Nas bardzo dobre efekty kliniczne przekładają się na satysfakcję i zadowolenie Naszych pacjentów. Proponujemy Państwu wiele autorskich rozwiązań i nowatorskich pomysłów.
W Klinice Tazbir najważniejsze dla Nas są zadowolenie, satysfakcja i bezpieczeństwo Naszych Pacjentów. Dlatego podążając za najnowocześniejszymi światowymi trendami w medycynie estetycznej i laseroterapii oferujemy Państwu zabiegi i terapie z wykorzystaniem sprawdzonych, skutecznych i bezpiecznych oraz certyfikowanych sprzętów medycznych. Cechuje nas holistyczne oraz indywidualne podejście do każdego Naszego Pacjenta i jego problemu. Poza profesjonalizmem i szerokim wachlarzem usług z zakresu medycyny estetycznej proponujemy Państwu zabiegi z użyciem lasera Fotona 4D (jedyny zabieg na świecie przeznaczony do tzw. endoliftingu laserowego twarzy), usuwania blizn, rozstępów i przebarwień za pomocą ablacyjnego lasera frakcyjnego eCO2, zagęszczania i ujędrniania skóry radiofrekwencją mikroigłową INFINI RF, laserowego zamykania rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy i ciele (laser Nd:YAG), najskuteczniejszego na świecie lasera do epilacji Vectus, licznych zabiegów modelujących sylwetkę opartych na technologii Endermologie LPG, karboksyterapii CDT Evolution czy Autorskich programów wyszczuplających sylwetkę ( Stymulacja ciepłem, kriolipoliza ZLIPO z Falą Uderzeniową ZWave ) oraz zabiegi z zakresu Chirurgii Jednego Dnia czy dermatochirurgii. Będąc prekursorami na rynku łódzkim proponujemy również szeroki wachlarz usług z zakresu GINEKOLOGII ESTETYCZNEJ (laserowe leczenie nietrzymania moczu - FOTONA INTIMALase, laserowe obkurczanie pochwy FOTONAIncontilase, lifting warg sromowych, poprawa satysfakcji seksualnej, wybielanie okolic intymnych i in). Wszystkie Nasze Pacjentki otrzymują PAKIET GINEKOLOGICZNY w STANDARDZIE do procedur ginekologicznych. Dlatego zapraszamy do Nas! Zapraszamy do Łodzi! Zapraszamy do Kliniki Tazbir!
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

KLINIKA TAZBIR Medycyna i Ginekologia Estetyczna, Laseroterapia, Chirurgia
Świętojańska 5/9, 93-493 Łódź
KLINIKA TAZBIR Medycyna i Ginekologia Estetyczna, Laseroterapia, Chirurgia logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (2)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Marta Tazbir Konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Cudowne miejsce. Pełen profesjonalizm. Polecam bardzo.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Marek Tazbir chirurgia estetyczna

  Zero indywidualnego podejścia do pacjenta. Lekarz zajęty rozmową z pielęgniarkami na nieważne tematy, gdy pacjent stoi z boku i mówi do niego. Diagnoza była zrobiona bez podejćia do pacjenta i oględzin. Wydałem swoje pieniądze na marne. Kępki żółte zostały na swoim miejscu. Lekarz zwyczajnie ich nie usunął, jedynie co robiąc to blizny, nie wspominając, iż część została kompletnie przeoczona.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania