Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Pięknego Uśmiechu M. Pucek

Narutowicza 68

20-013 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Gawęda Inny

  Panu Doktorowi Piotrowi Gawędzie, który jest Mistrzem szeroko pojętej stomatologii, również tej estetycznej, należą się wielkie wyrazy uznania z mojej strony. Pan Doktor wyjątkowo precyzyjnie poprawia kształt i kolor zębów, jednocześnie wykonując to w tak ekspresowym tempie, iż sam Pacjent nie jest się w stanie zorientować kiedy minęła wizyta. Zresztą, w ogóle nie można tego nazwać wizytą u stomatologa, ponieważ jakikolwiek strach mija przed wejściem do Gabinetu. Pana Doktora cechuje bardzo wysoki profesjonalizm i stuprocentowe spełnianie oczekiwań Pacjentów. Efektem finalnym działań Doktora jest uśmiech, który śmiało można określić jako "Hollywood smile". Wszystkim chcącym oddać swój uśmiech w najlepsze ręce, gorąco polecam Tego Specjalistę. Chyba już nigdy nie przestanę się uśmiechać! ;)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Pucek Inny

  Ja niestety również przestrzegam, choć bardzo nie lubię pisać negatywnych rzeczy.
  Doktor Pucek umawia chyba kilkanaście wizyt na raz, bo za każdym razem czekałam na wizytę minimum godzinę. Leczenie trwało ponad 2 lata, zakończyło się przepisaniem do innego specjalisty. Obecnie niestety muszę leczyć się fizjoterapeutycznie, gdyż stawy żuchwowe zostały tak przesunięte, że naciskają na nerwy i mam nawracające nerwobóle. Aparat do wyprowadzenia stawów na prawidłową pozycję kosztuje mnie dodatkowe 2000zł. Cena wizyty u doktor jest na poziomie warszawskim, a do tego jeszcze w trakcie leczenia potrafi się zmieniać. Uważam, że podnoszenie ceny dla klientów, którym już rozpoczęło się terapię jest niestosowne.
  Brak odpowiedniej i rzetelnej komunikacji o przebiegu leczenia, doktor po prostu brzydko mówiąc „grzebie sobie w mojej buzi” i ładnie się uśmiecha mówiąc że wszystko będzie dobrze.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Pucek Inny

  Ósemki usunięte profesjonalnie i bezboleśnie. Wszystko udało się usunąć bez jakichkolwiek problemów. Super!! Pani Dr godna polecenia

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Pucek Inny

  Chciałbym przestrzec innych przed podjęciem decyzji zakładania aparatu u Pani Pucek. Musiałem zrezygnować z leczenia u Pani ponieważ leczenie miało zająć Max 1.5 roku minęło 3 lata A od Pani przez ten cały czas słyszałem słowa że wszystko idzie w dobrym kierunku i niedługo ściągamy... do tego wizyty były po 150zl na początku następnie wzrosły do 200zl i wizyta trwala zaledwie 5min A umawiając się na konkretną godzinę wchodziłem z godzinnym jak nie większym opóźnieniem, kiedy już miałem ściągać aparat Pani za ściągnięcie aparatu zazyczyla sobie 2500zl!!... do tego wizyta 200zl i dodatkowy koszt o nazwie "pakiet ochronny" 150zl ... że względu na korona wirusa bo pani będzie w ubraniu ochronnym... leczenie przerwalem i udałem się do innego lekarza który powiedział mi że nie dość że źle miałem założony aparat przez ten cały czas to na dodatek byłem leczony metoda której już od dawna się nie stosuje... ponadto u Pani Pucek za aparat zapłaciłem 6000zł a okazało się że aparat był przestarzałym aparatem... lekarz u którego zacząłem aktualne leczenie powiedzial ze w rok naprawi mi uzębienie i że bardzo dziwne że 3 lata spędziłem na leczeniu gdzie ta wada powinna zniknąć w niecałe 2 lata. Moim zdaniem leczenie u Pani Pucek jest leczeniem bardzo długim i bardzo bardzo kosztownym osobiście nie polecam :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Pucek Inny

  Leczenie skuteczne. Gabinet bardzo przyjazny. Niestety kolejki potrafią się przedłużać, ale gólnie lekarz godny polecenia.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Pucek

  Regularnie chodziłam do P. Pucek przez 3 lata. Zęby są wyprostowane, ale wada zgryzu pozostała. Ogromne koszty, leczenie przeciągające się w nieskończoność, długie oczekiwanie na poczekalni. Byłam zmuszona ściągnąć aparat u kogos innego. Nie polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Pucek aparat stały

  Polecam Panią dr Pucek! Aparat stały nosiłam przez 3,5 roku,jednak na początku leczenia pani doktor zaznaczyła że minimalny okres leczenia wynosi 2 lata.Tak sporo to trwało ale efekt leczenia jest świetny. Koszty leczenia ciut wyższe niż u konurencji, ale porównywalne- za profesjonalizm warto zapłacić więcej :) Przy mojej wadzie zgryzu Pani doktor zrobiła świetną robotę - ząbki są proste a uśmiech od ucha do ucha, nawet rysy twarzy delikatnie się zmieniły???? Doktor Pucek tłumaczyła na wizytach co robi i jak układają się zęby. Przez okres leczenia nie miałam wrażenia ze specjalnie je przeciąga , bo sama widziałam ze moje zęby nie były do końca proste. Nie mam żadnych uszkodzeń ani problemów ze szkliwem. Bardzo dobra profesjonalna robota, miła atmosfera, gabinet wyposażony w nowoczesne urządzenia i wszystko dokładnie wytłumaczone. Jedyny mankament to czas oczekiwania na wizytę, który często się przeciągał, ale na takie efekty warto czekać. Poza tym jestem bardzo zadowolona i polecam. ????

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Renata Boguszewska wypadnięcie zęba

  Pani doktor jest bardzo dokładna,wszystko dokładnie wyjaśnia,konsultuje z pacjentem wszystkie czynności które będzie wykonywała. Jest bardzo uprzejma i konkretna. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje na dokładne wykonanie zabiegu.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamil Barham ekstrakcja zatrzymanej ósemki

  Bardzo profesjonalnie podejście. Świetny specjalista. Żadnych powikłań przed i po zabiegu. Doktor zostawił także kontakt do siebie w przypadku jakiś komplikacji. Polecam każdemu :) pozdrawiam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marzena Pucek

  Do pani doktor Pucek trafiłam z polecenia jednej z zadowolonych pacjentek. Niestety nie miałam tyle szczęścia w leczeniu u tej pani, ile osoba, która mi ją poleciła. Zraził mnie do doktor Pucek zupełny brak szacunku wobec pacjenta, objawiający się w bardzo długim czekaniu na wizytę (pomimo umówionej godziny), braku dialogu z pacjentem, wymijających odpowiedziach odnośnie do leczenia, bagatelizowaniu wątpliwości pacjenta. U tej pani leczyłam się 4 miesiące, uważam, iż o 4 miesiące za długo. Kiedy oświadczyłam, że rezygnuję z leczenia i chciałabym odebrać wyciski, za które wcześniej zapłaciłam, aby pokazać je następnemu ortodoncie, okazało się, że nie ma takiej możliwości. Szczerze wątpię, czy są one pani doktor do czegokolwiek potrzebne... Na szczęście znalazłam innego lekarza, z wielką kulturą osobistą i zawodową. Jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji i pragnę przestrzec innych.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania