ORTO – LIVE tworzy zespół lekarzy specjalistów z różnych dziedzin, którzy stale zgłębiają swoje wiedzę, podnosząc swoje umiejętności i kwalifikacje na szkoleniach i kursach potwierdzanych certyfikatam... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika ORTO-LIVE

Lekarska 2 a

26-600 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

ORTO – LIVE tworzy zespół lekarzy specjalistów z różnych dziedzin, którzy stale zgłębiają swoje wiedzę, podnosząc swoje umiejętności i kwalifikacje na szkoleniach i kursach potwierdzanych certyfikatami. Klinika wyposażona jest w nowoczesne urządzenia medyczne usprawniające wykonywanie zabiegów i zapewniające bezpieczeństwo oraz komfort pacjentów. Lokalizacja w centrum Radomia (ul.Lekarska, 2A) gwarantuje wygodny dojazd z różnych miejsc miasta.

Nasz sprzęt

 • mikroskop, lampa wybielająca, pantomograf

Zabiegi

 • wybielanie zębów, higienizacja, Vector Paro, kiretaż

Choroby

 • osteoporoza, dyskopatie, zaburzenia stawów skroniowo-żuchwowych,

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Leszczyńska Inny

  Byłam dziś z dzieckiem u Pani doktor tak ciepłej osoby z podejściem do dziecka jeszcze nie widziałam , moja córka bardzo się boi dentysty a u Pani doktor czuła się bardzo dobrze . Z całego serca polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Leszczyńska Inny

  Pani Doktor szybko zdiagnozowała problem i zaproponowała kompleksowe leczenie. Jej podejście do pacjenta pozwala czuć się dobrze. Dzięki miłej atmosferze leczenie było przyjemnością. Nie bolało - zostałem wyleczony również z lęku przed dentystami :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Janik Inny

  Była to moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia! Pan Doktor bardzo sympatyczny, szczegółowo przedstawił informacje odnośnie zabiegu i wyczerpująco odpowiadał na wszelkie zadane mu pytania. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Jestem w 100% zadowolona z efektu.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Leszczyńska

  Najlepszy stomatolog! Wizyty przebiegają w miłej atmosferze praktycznie bez bólu. Pani Agnieszka jest bardzo delikatna i dokładna. Zdecydowanie polecam!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Janik-Podgórska

  Bardzo serdecznie polecam Panią doktor! Profesjonalnie i zawsze bardzo miłe podejście do pacjenta:) Pani doktor zawsze w bardzo rzetelny i kompetentny sposób podchodziła do moich problemów ortodontycznych. Efekt leczenia- znakomity:) Pani doktor stosuje najnowsze techniki leczenia i cierpliwie tłumaczy etapy leczenia. Jest przemiłą, cierpliwą i ciepłą osobą:) Polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Janik-Podgórska leczenie ortodontyczne

  Pani Doktor Janik jest niezwykle sympatyczną osobą, do tego bardzo kompetentną. Byłam leczona ortodontycznie aparatem stałym, na koniec miałam wybielanie zębów i jestem zachwycona.
  Polecam z całego serca :)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Janik-Podgórska prostowanie zębów w celu uniknięcia protezy

  Jestem kobietą 57 letnią. Dwa lata temu na skutek złamania zęba trafiłam do gabinetu w celu wstawienia implantu. Okazało się, że jest to niemożliwe ponieważ między innymi źle ustawione są korzenie zębowe. Pani doktor zaproponowała aparat korygujący. Po zdjęciu aparatu okazało się, że nie dość iż zęby zostały odpowiednio ustawione to implant nie jest już potrzebny. Nie ma żadnych szpar między zębami. Kilkanaście wizyt przeprowadzonych było bardzo profesjonalnie, z wyjaśnieniem wszystkich moich wątpliwości we współpracy z chirurgiem szczękowym. Pani doktor jest człowiekiem z dużym doświadczeniem, bardzo miłym i empatycznym. Gorąco polecam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Janik-Podgórska wada zgryzu mojej córki

  Moja córka miała poważną wadę zgryzu związaną z zaburzeniem układu kostno-szkieletowego. Pani doktor poprzez dobór odpowiednich aparatów ortodontycznych i po wielokrotnych konsultacjach doprowadziła do wspaniałego efektu. Dodam, że córka jest niepełnosprawna i kontakt z nią jest utrudniony. Tylko dzięki wielkiej wiedzy, wytrwałości i empatii Pani doktor możliwy był sukces. Efekt leczenia córki był doceniony przez zagranicznych lekarzy na światowym zjeździe dzieci i rodzin z zespołu chorobowego naszej córki. Takiego specjalistę gorąco polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jan Podgórski

  Pan Profesor jest specyficzną osobą -nie da się ukryć. Przede wszystkim to fakt, na początku wizyty człowiek ma ochotę stanąć na baczność, ale po chwili już wie, że trafił w odpowiednie ręce. Przede wszystkim za sprawą ogromnej wiedzy i chęci niesienia pomocy ze strony Profesora. To dzięki niemu trafiłam do specjalisty, któremu mogłam zaufać, jestem 3 miesiące po operacji, a w szpitalu w mojej miejscowości (akurat miałam rehabilitację) doktorzy są pełni podziwu, że takie efekty zabiegu, po tak krótkim czasie są wręcz niespotykane. Brykam, mam się dobrze, a przede wszystkim nie boli! Dziękuję po stokroć! - cóż mogę więcej napisać?

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Jan Podgórski konsultacje neurochirurgiczne dyskopatia

  Doskonały specjalista,omówienie mojego przypadku przebiegało w życzliwej atmosferze,profesor przedstawił jasną i zdecydowaną diagnozę oraz inne zalecenia,...dziękuję profesorze

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania