Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika ORTO-LIVE

Lekarska 2 a, Śródmieście

26-600, Radom, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Podgórski

  Neurochirurg, Chirurg, Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • J
   Lokalizacja: Klinika ORTO-LIVE

   Pan Profesor jest specyficzną osobą -nie da się ukryć. Przede wszystkim to fakt, na początku wizyty człowiek ma ochotę stanąć na baczność, ale po chwili już wie, że trafił w odpowiednie ręce. Przede wszystkim za sprawą ogromnej wiedzy i chęci niesienia pomocy ze strony Profesora. To dzięki niemu trafiłam do specjalisty, któremu mogłam zaufać, jestem 3 miesiące po operacji, a w szpitalu w mojej miejscowości (akurat miałam rehabilitację) doktorzy są pełni podziwu, że takie efekty zabiegu, po tak krótkim czasie są wręcz niespotykane. Brykam, mam się dobrze, a przede wszystkim nie boli! Dziękuję po stokroć! - cóż mogę więcej napisać?

  • E
   Lokalizacja: Fizjokoncept Sp.J.

   Zgłosiłam się do profesora, ponieważ rozważałam operacje przepukliny. Zostałam poinformowana o wszystkich możliwych skutkach. Pan profesor zaopiekował się mną lepiej niż bym się spodziewała. To bardzo sympatyczny człowiek, który uratował moje zdrowie. Dzięki niemu mogę wstawać z łóżka bez bólu.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Beata Maciejewska

  Stomatolog, lek. dent.

  • N

   BYŁAM U PANI DOKTOR Z MOJA NIESFORNĄ 3 LATKA TAKIEJ CIERPLIWOŚCI JESZCZE U ŻADNEGO LEKARZA NIE WIDZIAŁAM. MOJA CÓRKA PŁAKAŁA,KOPAŁA MNIE NIE CHCIAŁA OTWORZYĆ BUZI A PANI DOKTOR PRÓBOWAŁA JĄ PRZEKUPIĆ UŚMIECHNIĘTA ZABAWKĄ Z KINDER NIESPODZIANKI. SAMA BYŁAM ZDENERWOWANA NA CÓRKĘ BO NIC JEJ SIĘ NIE DZIAŁO A ONA W TAKĄ CHISTERIĘ WPADŁA ALE PATRZĄC NA PANIĄ DOKTOR NIE MOGŁAM SIĘ DENERWOWAĆ.pOLECAM!!!


 • Krzysztof Kołodziejczyk

  Ortodonta, Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Dla Doktora Kołodziejczyka nie ma trudnych przypadków. Indywidualne podejście do pacjenta, niespotykany w dzisiejszych czasach profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Panie Doktorze bardzo dziękuję ze mój uśmiech, z którego korzystam bez ograniczeń!

  • M

   Polecam z czystym sumieniem.Bardzo dobry specjalista,spokojny i miły człowiek.Zadbał o to,żebym do aparatu usunęła zęby leczone,a zostawiła zdrowe,zamiast usunąć po prostu obie czwórki czy piątki.Po zdjęciu aparatu zęby były idealne!Po kilku latach nic się nie zmieniło.Chodzę nadal na kontrolę co pół roku i pan doktor nie liczy w ogóle za taką wizytę.Miałam koszmarną wadę,wstydziłam się uśmiechać.Teraz na każdym zdjęciu szczerzę się szeroko:)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marek Roszkowicz

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Klinika ORTO-LIVE

   Serdecznie polecam dr Roszkowicza. Usuwał mi 4 ósemki. Wszystkie zabiegi przebiegły bezproblemowo, a potem nie wystąpiły żadne komplikacje.

  • G

   Bardzo dobry !!!!!
   Polecem serdecznie-wspaniały jako lekarz i jako człowiek, pełen profesjonalizmu.
   Do problemu podchodzi bardzo, bardzo indywidualnie.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Ewa Karaszkiewicz-Mucharska

  Chirurg Plastyczny, Chirurg, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46

   Lekarz z powołania znający się na tym co robi. Niejednokrotnie miałam operacje rąk - zespoły cieśni prawa i lewa ręka i trzaskające palce i za każdym razem zadowolona z udanych zabiegów jak i dalszego prowadzenia pooperacyjnego. Lekarz na 6 z +

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46Usługa: cieśnia nadgarstka

   Bardzo kompetentny doświadczony lekarz.Jesteśmy po cieśni nadgarstka,operowano 2017.To była już druga ręka.Opinia jak najlepsza.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Piotr Janik

  Lekarz Medycyny Estetycznej, Chirurg Plastyczny, Lekarz W Trakcie Specjalizacji, lek.

  • A
   Lokalizacja: Klinika Ambroziak ESTEDERMUsługa: powiększanie ust

   Była to moja kolejna wizyta u Doktora Janika i mogę z całego serca Go polecić. Podczas konsultacji zawsze jest bardzo profesjonalny, przedstawia wszystkie za i przeciw, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania i informuje o wszystkich możliwych powikłaniach. Tym razem miałam powiększane usta kwasem hialuronowym, efekt w 100% zgodny z moimi oczekiwaniami. Wcześniej miałam wykonywane zabiegi laserowe i botox przez Doktora i na pewno do Niego wrócę :)

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: opatrunek poparzenie

   Super lekarz z powołania. Bardzo dobrze się mną zajął na SOR-ze. Zrobił to co dwóch chirurgów wcześnie powinno zrobić. Chociaz poparzenie to nie jego dzialka. Polecam z całego serca. Dziękuję Panie Doktorze

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Michał Wieczorski

  Laryngolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: MediconUsługa: konsultacja do zabiegu

   Wspaniały lekarz!Podjął natychmiastową decyzję o usunięciu narośli na języku. Bardzo szybko i dobrze zoperował mnie, wiedza, profesjonalizm i niezwykła empatia do drugiego człowieka. Do takiego lekarza idzie się bez lęku, z pewnością że otrzyma się pomoc. Gorąco polecam i dziękuje Panie Doktorze!! Jan D.


 • Małgorzata Janik-Podgórska

  Ortodonta, lek.

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Kilka lat temu leczyłam wadę zgryzu u Pani doktor. Zęby co prawda są proste, ale Pani doktor przesadziła z niwelowaniem przerwy między jedynkami przez co kiedy wyszły ósemki zęby przednie naszły na siebie i niestety pozostaje to defekt estetyczny. Dodatkowo w wyniku jakiegoś błędu podczas kolejnych wizyt doszło do zmian w żuchwie, które doprowadziły do problemów z bólami w okolicach żuchwy, skroni, szyi oraz nadmiernego naciągu mięśni szyi (jednostronnego) co powoduje stały ból. Obecnie jestem pod opieką ortopedy, stomatologa oraz fizjoterapeuty - ale zmiany niestety są nie do cofnięcia. Może gdyby sposób leczenia był bardziej dostosowany pod dziecko jakim wtedy byłam skutki nie byłyby tak opłakane. Niestety nie mogę polecić. Koszty ponoszone zarówno w trakcie leczenie u Pani doktor jak i późniejszych terapii aby naprawić jej błędy nie są tego warte.

  • N

   Bardzo Polecam! Pani doktor jest przyjemna, bardzo miła, sumienna i dokładna w tym co robi. Opisuje dokładnie co po kolei będzie robiła. Jestem bardzo zadowolona z pracy Pani doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu