Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Klinika Kiełbasińscy, to miejsce w Mikołowie gdzie profesjonalnie o zdrowie pacjentów dba ginekolog Robert i Kamil Kiełbasiński oraz okulista Aleksandra Kiełbasińska. Oferujemy opiekę medyczną z zakresu ginekologii i położnictwa, okulistyki, okuloplastyki, a także medycyny estetycznej. Plastyka powiek górnych i dolnych, dermapen, botoks, radiofrekwencja, OCT, angio-OCT i wiele innych. Zapraszamy! ul. Konstytucji 3 Maja 7/1, Mikołów

więcej O nas

Usługi

Specjaliści

Adres

Klinika Kiełbasińscy
Konstytucji 3 Maja 7/1, 43-190 Mikołów

Opinie o specjalistach (364)

364 opinie

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    B

    Pełen profesjonalizm a do tego bardzo wrażliwa na czyjś ból bardzo delikatna.

     • lek. Aleksandra Kiełbasińska blefaroplastyka  • 

    K

    Milo przyjaźnie szybko konkretne załatwienie sprawy

     • dr n. med. i n. o zdr. Kamil Kiełbasiński Inny  • 

    M

    Serdecznie polecam. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Od samego wejścia do gabinetu można odczuć ogromne zaangażowanie Pana Doktora

     • dr n. med. i n. o zdr. Kamil Kiełbasiński konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    M

    Bardzo profesjonalny i empatyczny ginekolog. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, wszystko zostało dokładnie wyjaśnione. Czułam się komfortowo i zaopiekowana. Zdecydowanie polecam.

     • dr n. med. i n. o zdr. Kamil Kiełbasiński konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    M

    Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Pan Doktor dokładnie potrafi wysłuchać pacjenta.Wszystko wyjaśnić.Dokladne badanie .Indywidualne podejście do pacjenta.

     • dr n. med. i n. o zdr. Kamil Kiełbasiński konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    D

    Super lekarka,oczko wyczyszczone w momencie, podejście do pacjenta na szóstkę z plusem, gorąco polecamy

     • lek. Aleksandra Kiełbasińska konsultacja okulistyczna  • 

    M

    Świetne podejście i bardzo rzeczowa rozmowa. Pani doktor bardzo miła. Czułam się dobrze zaopiekowana.

     • lek. Aleksandra Kiełbasińska konsultacja okulistyczna  • 

    K

    Pan doktor sympatyczny , duża wiedza , podejście do pacjenta najwyższy poziom . Po prostu Człowiek z dusza . Polecam

     • dr n. med. i n. o zdr. Kamil Kiełbasiński konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    W

    Polecam, nie byłam w lepszej klinice z takim podejściem do ludzi, każda kobieta powinna znaleść się w takim sympatycznym miejscu

     • dr n. med. i n. o zdr. Kamil Kiełbasiński konsultacja ginekologiczna + USG  • 

    D

    Wspaniała wizyta. Pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo miła atmosfera. Bardzo polecam

     • lek. Aleksandra Kiełbasińska konsultacja okulistyczna  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz