Klinika Immunologii, Reumatologii i Alergii

(2 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Immunologii, Reumatologii i Alergii

Pomorska 251

92-213 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Marcin Kurowski

  Pan dr Kurowski to świetny, godny zaufania lekarz. Nie skupia się tylko na wąskim wycinku związanym ze swoją specjalizacją, ale podchodzi do pacjenta holistycznie i dokładnie pyta o historię chorób wśród członków rodziny. W ten sposób już na pierwszej wizycie zaznaczył, że jeśli podłożem chronicznych pokrzywek nie będzie alergia (a wszystko wyglądało na to, że nie jest na nic uczulona), to konieczne będą pogłębione badania w kierunku chorób autoimmunologicznych. I poprosił, abym na następną wizytę umówiła się już do poradni w CKD. Jak powiedział, tak zrobił - jestem po wykonaniu szeregu różnych badań w kierunku autoagresji i podejrzenia Pana Doktora się potwierdziły. Co ważne, nie ma absolutnej różnicy w podejściu do pacjenta między gabinetem prywatnym, a tym w poradni. Lekarz z prawdziwego powołania, który wzorowo opiekuje się pacjentem!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Marcin Kurowski

  Z czystym sumienie i gorąco polecam Pana Doktora.
  Do dr Kurowskiego trafiłam pierwszy raz ok. 3 lat temu. Zależało mi na czasie więc poszłam do prywatnej kliniki, w której Pan Doktor przyjmował. Podczas wizyty Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, zadając przy tym dużo pytań pomocniczych. Wstępna diagnoza wydawała się trafna ale na jej potwierdzenie zostałam skierowana na badania. Ponieważ z kłuciem u mnie ciężko, testy skórce odpadały. Pan Doktor zaproponował testy z krwi. Przepisał leki na dręczące mnie objawy (zapas na kilka miesięcy). Gdy wróciłam do Pana Doktora z wynikami badań, zaproponował kontynuację leczenia do jesieni a na jesieni przeprowadzenie odczulania. Na to jednak zaprosił mnie do poradni NFZ. Bardzo podobało mi się to podejście (nie naciągał mnie na koszty). Generalnie dr Kurowski dopytuje, analizuje, wysyła na badania, przedstawia różne opcje, omawia za i przeciw różnych rozwiązań. Przy tym jest miły i widać, że pasją wykonuje swój zawód. Mam nadzieję, że nigdy mu tego nie zabraknie i liczę na to, że mnie wyleczy :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania