Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym współpraca pomiędzy stomatologami różnych specjalności owocowałaby mądrym, kompleksowym podejściem do pacjenta oraz planowaniem prac spójnych technicznie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Dormed

Brzozowa 77

05-806, Komorów, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym współpraca pomiędzy stomatologami różnych specjalności owocowałaby mądrym, kompleksowym podejściem do pacjenta oraz planowaniem prac spójnych technicznie i artystycznie. Takie podejście umożliwia poprawę maksymalną- zarówno zgryzową (prawidłowe ustalenie zwarcia – okluzja) jak i rysową pacjenta (poprawa rysów twarzy).Filozofią działania naszej firmy jest traktowanie stomatologii jako dziedziny sztuki, a standardem jest artystyczne podejście do każdej wykonywanej pracy.

Posiadanie własnej pracowni protetycznej stwarza komfortowe warunki leczenia. Na każdym etapie ( projektowanie, przymiarki, korekty) korzystamy z konsultacji techników, co w praktyce oznacza perfekcyjne i indywidualne podejście do każdej pracy. Jest to planowanie „od projektu do efektu”, łączące funkcję i estetykę, zakończone indywidualnym napaleniem porcelany. Za efekt końcowy odpowiedzialna jest artysta plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Sutkowski

  Stomatolog,

  • I

   Szczerze polecam doktora Sutkowskiego. Już od dobrych paru lat wraz zdziećmi jesteśmy pacjentami Pana doktora. Wszyscy znajomi , którym Go poleciłam zawsze wracają właśnie do Niego, chwalą za profesjonalizm, dokładność. Pan doktor nigdy nie naciąga klientów na dodatkowe koszty (jak potrafią to robić inni), mozna mu całkowicie zaufać i być pewnym, że to co robi będzie wykonane doskonale. Polecam zarówno dorosłym jak i małym dzieciom.
   Iza

  • K

   Świetny lekarz z ogromną wiedzą, umiejętnościami i bardzo łagodnym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, jakość z najwyższej półki. Gorąco polecam, zwłaszcza przy implantach.


 • Krzysztof Kołodziejczyk

  Ortodonta, Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Dla Doktora Kołodziejczyka nie ma trudnych przypadków. Indywidualne podejście do pacjenta, niespotykany w dzisiejszych czasach profesjonalizm oraz rzetelność wykonywanych usług. Panie Doktorze bardzo dziękuję ze mój uśmiech, z którego korzystam bez ograniczeń!

  • M

   Polecam z czystym sumieniem.Bardzo dobry specjalista,spokojny i miły człowiek.Zadbał o to,żebym do aparatu usunęła zęby leczone,a zostawiła zdrowe,zamiast usunąć po prostu obie czwórki czy piątki.Po zdjęciu aparatu zęby były idealne!Po kilku latach nic się nie zmieniło.Chodzę nadal na kontrolę co pół roku i pan doktor nie liczy w ogóle za taką wizytę.Miałam koszmarną wadę,wstydziłam się uśmiechać.Teraz na każdym zdjęciu szczerzę się szeroko:)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska)

  Stomatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek. dent.

  • C
   Lokalizacja: Klinika DormedUsługa: odbudowa

   Dziękuje Pani Doktor za piękny uśmiech, który "wyczarowała" z moich zębów, które były mocno pościerane przez to że mój zgryz był krzywy. Wreszcie mogę się szczerze i śmiało uśmiechać :-) serdecznie pozdrawiam Martyna Wojciechowska

  • Odczarowała dla mnie fotel dentystyczny. Niesamowite podejście do pacjenta, udało jej się oswoić największego panikarza świata i zrobiłem tam remont kapitalny całego uzębienia.