Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym współpraca pomiędzy stomatologami różnych specjalności owocowałaby mądrym, kompleksowym podejściem do pacjenta oraz planowaniem prac spójnych technicznie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Dormed

Brzozowa 77

05-806 , Komorów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym współpraca pomiędzy stomatologami różnych specjalności owocowałaby mądrym, kompleksowym podejściem do pacjenta oraz planowaniem prac spójnych technicznie i artystycznie. Takie podejście umożliwia poprawę maksymalną- zarówno zgryzową (prawidłowe ustalenie zwarcia – okluzja) jak i rysową pacjenta (poprawa rysów twarzy).Filozofią działania naszej firmy jest traktowanie stomatologii jako dziedziny sztuki, a standardem jest artystyczne podejście do każdej wykonywanej pracy.

Posiadanie własnej pracowni protetycznej stwarza komfortowe warunki leczenia. Na każdym etapie ( projektowanie, przymiarki, korekty) korzystamy z konsultacji techników, co w praktyce oznacza perfekcyjne i indywidualne podejście do każdej pracy. Jest to planowanie „od projektu do efektu”, łączące funkcję i estetykę, zakończone indywidualnym napaleniem porcelany. Za efekt końcowy odpowiedzialna jest artysta plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Tomasz Sutkowski

  Stomatolog,

  • I

   Szczerze polecam doktora Sutkowskiego. Już od dobrych paru lat wraz zdziećmi jesteśmy pacjentami Pana doktora. Wszyscy znajomi , którym Go poleciłam zawsze wracają właśnie do Niego, chwalą za profesjonalizm, dokładność. Pan doktor nigdy nie naciąga klientów na dodatkowe koszty (jak potrafią to robić inni), mozna mu całkowicie zaufać i być pewnym, że to co robi będzie wykonane doskonale. Polecam zarówno dorosłym jak i małym dzieciom.
   Iza

  • K

   Świetny lekarz z ogromną wiedzą, umiejętnościami i bardzo łagodnym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, jakość z najwyższej półki. Gorąco polecam, zwłaszcza przy implantach.


 • Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska)

  Stomatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Klinika DormedUsługa: Inny

   Pani Doktor jest niezwykle precyzyjna, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo dokładnie leczy każdy ząb i ma wiele pomysłów na uratowanie tych spisanych na straty. Polecam!

  • C
   Lokalizacja: Klinika DormedUsługa: odbudowa

   Dziękuje Pani Doktor za piękny uśmiech, który "wyczarowała" z moich zębów, które były mocno pościerane przez to że mój zgryz był krzywy. Wreszcie mogę się szczerze i śmiało uśmiechać :-) serdecznie pozdrawiam Martyna Wojciechowska

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania