Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym współpraca pomiędzy stomatologami różnych specjalności owocowałaby mądrym, kompleksowym podejściem do pacjenta oraz planowaniem prac spójnych technicznie... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika Dormed

Brzozowa 77

05-806 , Komorów , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym współpraca pomiędzy stomatologami różnych specjalności owocowałaby mądrym, kompleksowym podejściem do pacjenta oraz planowaniem prac spójnych technicznie i artystycznie. Takie podejście umożliwia poprawę maksymalną- zarówno zgryzową (prawidłowe ustalenie zwarcia – okluzja) jak i rysową pacjenta (poprawa rysów twarzy).Filozofią działania naszej firmy jest traktowanie stomatologii jako dziedziny sztuki, a standardem jest artystyczne podejście do każdej wykonywanej pracy.

Posiadanie własnej pracowni protetycznej stwarza komfortowe warunki leczenia. Na każdym etapie ( projektowanie, przymiarki, korekty) korzystamy z konsultacji techników, co w praktyce oznacza perfekcyjne i indywidualne podejście do każdej pracy. Jest to planowanie „od projektu do efektu”, łączące funkcję i estetykę, zakończone indywidualnym napaleniem porcelany. Za efekt końcowy odpowiedzialna jest artysta plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska) Inny

  Pani Doktor Ewa Luszyńska jest lekarzem z powołania, kompetentna,miła,empatyczna, bardzo zaangażowana i niezwykle dokładna i cierpliwa. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba, nie spieszy się przez co każdy ząb jest perfekcyjnie wyleczony i piękny estetycznie.Dzięki Pani Doktor mój mąż ma hollywoodzki uśmiech, a ja po każdej wizycie czuję się zaopiekowana i spokojna, że mój uśmiech też taki wkrótce będzie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak wybitnej, o wielkim sercu Pani Doktor stomatolog.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska) Inny

  Pani Doktor jest niezwykle precyzyjna, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo dokładnie leczy każdy ząb i ma wiele pomysłów na uratowanie tych spisanych na straty. Polecam!


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska) odbudowa

  Dziękuje Pani Doktor za piękny uśmiech, który "wyczarowała" z moich zębów, które były mocno pościerane przez to że mój zgryz był krzywy. Wreszcie mogę się szczerze i śmiało uśmiechać :-) serdecznie pozdrawiam Martyna Wojciechowska


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska)

  Odczarowała dla mnie fotel dentystyczny. Niesamowite podejście do pacjenta, udało jej się oswoić największego panikarza świata i zrobiłem tam remont kapitalny całego uzębienia.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Sutkowski

  Szczerze polecam doktora Sutkowskiego. Już od dobrych paru lat wraz zdziećmi jesteśmy pacjentami Pana doktora. Wszyscy znajomi , którym Go poleciłam zawsze wracają właśnie do Niego, chwalą za profesjonalizm, dokładność. Pan doktor nigdy nie naciąga klientów na dodatkowe koszty (jak potrafią to robić inni), mozna mu całkowicie zaufać i być pewnym, że to co robi będzie wykonane doskonale. Polecam zarówno dorosłym jak i małym dzieciom.
  Iza


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Sutkowski

  Świetny lekarz z ogromną wiedzą, umiejętnościami i bardzo łagodnym podejściem do pacjenta. Pełen profesjonalizm, jakość z najwyższej półki. Gorąco polecam, zwłaszcza przy implantach.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania