Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym współpraca pomiędzy stomatologami różnych specjalności owocowałaby mądrym, kompleksowym podejściem do pacjenta oraz planowaniem prac spójnych technicznie i artystycznie. Takie podejście umożliwia poprawę maksymalną- zarówno zgryzową (prawidłowe ustalenie zwarcia – okluzja) jak i rysową pacjenta (poprawa rysów twarzy).Filozofią działania naszej firmy jest traktowanie stomatologii jako dziedziny sztuki, a standardem jest artystyczne podejście do każdej wykonywanej pracy.

Posiadanie własnej pracowni protetycznej stwarza komfortowe warunki leczenia. Na każdym etapie ( projektowanie, przymiarki, korekty) korzystamy z konsultacji techników, co w praktyce oznacza perfekcyjne i indywidualne podejście do każdej pracy. Jest to planowanie „od projektu do efektu”, łączące funkcję i estetykę, zakończone indywidualnym napaleniem porcelany. Za efekt końcowy odpowiedzialna jest artysta plastyk, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych.
Dowiedz się więcej

Adres

Klinika Dormed
Brzozowa 77, 05-806 Komorów
Klinika Dormed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Małecka-Zając Inny

  Dzięki Pani Magdalenie przełamałam swoj lek przed fotelem stomatologicznym. Pełen profesjonalizm w bardzo miłej atmosferze. Wszystko rzeczowo wyjaśnia w sposób zrozumiały dla pacjenta. Wracam z przyjemnością i polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Małecka-Zając Inny

  Cudowna lekarka. Wszystko dokładnie wyjaśnia i sprawia że lęk przed igłą i bólem przestaje istnieć. Niesamowicie cierpliwa i świetnie oswaja „trudnych” pacjentów. Polecam wszystkim! Za nic nie zmienię na innego lekarza!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Małecka-Zając Inny

  Profesjonalizm, zaangażowanie, świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Małecka-Zając Inny

  Super kontakt z pacjentem, pełen profesjonalizm, widać, że Pani doktor ma dużą wiedzę, wszystko dokładnie tłumaczy.
  Chodzimy do niej wraz z całą rodziną i jesteśmy niezwykle zadowoleni!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Magdalena Małecka-Zając Inny

  Jedyny stomatolog u którego nie czuć bólu podczas zabiegu. Bardzo wysoki poziom empatii.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska) Inny

  Pani Doktor jest niezwykle precyzyjna, ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Bardzo dokładnie leczy każdy ząb i ma wiele pomysłów na uratowanie tych spisanych na straty. Polecam!

  C
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Luszyńska (vel Kurczyńska) odbudowa

  Dziękuje Pani Doktor za piękny uśmiech, który "wyczarowała" z moich zębów, które były mocno pościerane przez to że mój zgryz był krzywy. Wreszcie mogę się szczerze i śmiało uśmiechać :-) serdecznie pozdrawiam Martyna Wojciechowska

  J
  Profil zweryfikowany
  Klinika Dormed

  Klinika z bardzo dobrym zapleczem, jeśli chodzi o sprzęt - najwyższa światowa półka. Ja długo szukałam miejsca, żeby zrobić licówki i w końcu zdecydowałam się na Dormed. Własna pracownia protetyczna, którą posiadają zdecydowanie skraca czas całego procesu robienia licówek, a ceny również są bardzo atrakcyjne w porównaniu z Warszawą. Jestem zadowolona z licówek, bardzo podoba mi się efekt, jaki lekarze uzyskali - licówki są doskonale dopasowane, kolor rewelacyjny, uśmiech wygląda pięknie :)

  B
  Profil zweryfikowany
  Klinika Dormed

  W klinice Dormed zakładałam aparat ortodontyczny. Chodziłam więc regularnie przez 2 lata i co nieco moge powiedzieć o klinice. Przede wszystkim podobało mi się dokładne omówienie procesu leczenia, wiedziałam kiedy co się stanie, ile zajmie leczenie i jakie będą efekty, na bieżąco omawialiśmy wszelkie problemowe sytuacje.

  J
  Profil zweryfikowany
  Klinika Dormed

  Chodzę do Dormedu już kilka lat i moim zdaniem jest to najlepsza klinika, w jakiej miałem okazję się leczyć. Światowy poziom wiedzy lekarzy, światowej klasy sprzęt, profesjonalne podejście do pacjenta - to wszystko sprawia, że do Dormedu chce się wracać!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania