Klinika Bat-Med powstała w 2006 roku. Pomysł powstania zrodził się z potrzeby połączenia wielu idei. Zależało nam, aby w jednym miejscu pacjent mógł otrzymać kompleksową opiekę lekarską, począwszy od ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Klinika BAT-MED

ks.prof. Włodzimierza Sedlaka 4/6/8

26-600 , Radom , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Klinika Bat-Med powstała w 2006 roku. Pomysł powstania zrodził się z potrzeby połączenia wielu idei. Zależało nam, aby w jednym miejscu pacjent mógł otrzymać kompleksową opiekę lekarską, począwszy od diagnostyki, monitorowanie leczenia, aż po skuteczny proces wyleczenia. Bat-Med jest próbą połącznia lekarzy wielu specjalności, tak aby proces leczenia nie pozostawiał pacjenta zdanego na samego siebie. Dobór kadry nie jest przypadkowy, tworzą ją najwyższej klasy specjaliści. Dbamy o zadowolenie naszych pacjentów, dlatego weryfikujemy systematycznie jakość pracy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez naszych lekarzy. Naszym zadaniem jest to, żeby pacjent czuł, że po wyjściu z kliniki nadal jesteśmy dla niego dostępni.

W 2013 Klinika Bat-Med otrzymała laur pacjenta w kategorii placówka medyczna.
W 2013 lekarz Monika Bator-Gregorczyk otrzymała laur pacjenta w kategorii na najlepszego lekarza 2013 .
20 lutego 2015 roku w plebiscycie zorganizowanym przez Echo Dnia Monika Bator-Gregorczyk otrzymała II miejsce w kategorii Lekarz Roku 2014 w Radomiu i znalazła się w Złotej Dziesiątce lekarzy powiatu radomskiego zajmując trzecie miejsce.
2016-2019 Placówka medyczna roku – plebiscyt Echa dnia
Klinika posiada certyfikowany od 2015 roku System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001 i z powodzeniem przechodzi coroczne audyty zewnętrzne prowadzone przez jednostkę certyfikującą BSI Group Polska Sp. z o.o. ( https://bat-med.pl/wp-content/uploads/2020/02/certyfikat-ISO.pdf)

Badania

 • Punkt Pobrań
 • Laboratorium
 • Seminogram Komputerowa Ocena Nasienia
 • Badanie drożności jajowodów metodą HyCoSy
 • Konsultacje In-vitro
więcej

Choroby

 • Leczenie niepłodności
 • Leczenie otyłości
 • Ginekologia
 • Ginekologia Onkologiczna
 • Ginekologia dzieci i młodzieży
 • Położnictwo
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Franecka konsultacja ginekologiczna

  Do kliniki, w której przyjmowała pani doktor trafiłam w 38 tyg.ciąży, aby skonsultować występujące od paru dni nadciśnienie. Podczas badania KTG do pokoju weszła pani doktor, która zaczęła prowadzić przesłuchanie, wielokrotnie pytając dlaczego zamierzam rodzić w Warszawie, a nie w Radomiu.

  Forma rozmowy przyjęta przez tę lekarkę wywołała we mnie dodatkowe nerwy i poczucie bycia lekceważonym. Nie wiem, jakim prawem ta pani kwestionowała mój dokładnie przemyślany wybór szpitala. Podczas wizyty odczuliśmy razem z partnerem brak szacunku, troski ze strony lekarza i chęci jakiejkolwiek pomocy.
  Pani doktor sugerowała zrobić coś z nadciśnieniem, bo inaczej będzie "bida" (jak wspomniałam wyżej podwyższone wartości występowały dopiero od 3 dni)

  To był dla nas ciężki dzień. Pogoda nie ułatwiała długiej drogi, wysokie ciśnienie pod koniec ciąży powodowało ciężkie emocje. Wisienką na tym torcie stresu było "wspaniałe" zachowanie pani lekarki, która po prośbie mojego partnera, by zaprzestała dalszych pytań o nasz wybór szpitala, postanowiła obrażona opuścić gabinet bez dalszych instrukcji.

  Nie jestem fanką wystawiania negatywnych opinii w internecie, ale czuję, że nie mam wyjścia, bo poziom obsługi pacjenta był poniżej jakiejkolwiek krytyki, a okoliczności tej wizyty były wyjątkowo newralgiczne. Recenzję zamieszczam w trosce o pary, które chcą uniknąć niepotrzebnego stresu w trakcie ciążowych wizyt, zwłaszcza jeśli pani Anna nie prowadzi ich ciąży na co dzień i potrzebują szybkiej oceny sytuacji, konsultacji i rozwiązania problemu.
  Sama klinika (Bat-Med) wygląda dość profesjonalnie i nie spodziewałam się po niej takiego lekarza. Atmosfera jest tam przyjazna, sprzęt nowy, opinie przychylne.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Zachara konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona z mojej pierwszej, prawdziwej wizyty u ginekologa. Po raz pierwszy byłam w pełni przebadana ginekologicznie, z czym wiązał się duży stres. Pani dr. Maria Zachara, sprawiła jednak, że po stresie nic nie zostało! Czułam się zaopiekowana, a także rozumiana. Pani dr. jest niezwykle sympatyczną osobą i delikatnie przeprowadziła badanie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Polecę Panią Marię komu mogę! Dziękuję, za wizytę w miłej atmosferze i „odczarowanie ginelokologów”. :)

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Bator-Gregorczyk Inny

  Z całego serca polecam Panią Doktor. Jest osobą ciepłą, empatyczną, przyjazną a przede wszystkim bardzo dobrym specjalistą. Podczas stymulacji owulacji prowadziła mnie w pełni zaangażowana i podeszła do mojego przypadku bardzo nietypowo. Skonsultowała dawki leków z innym wysokiej klasy Lekarzem a wynik stymulacji był w porównaniu z poprzednim, bardzo dobry. Pani Doktor jest bardzo wnikliwa, potrafi wysłuchać a w przypadku jakiegokolwiek problemu, za każdym razem znaleźć rozwiązanie.Serdecznie polecam ponieważ osobiście mam tylko i wyłącznie pozytywne relacje oraz jestem w pełni usatysfakcjonowana ze sposobu leczenia przez Doktor Monikę.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak konsultacja ginekologiczna

  Witam .Doktor Maciej to nie tylko znakomity specjalista od prowadzenia ciąży ,którą obecnie prowadzi mojej córki .Ja jestem bardzo wdzięczna doktorowi za usunięcie polipa .Polecam .Znakomity fachowiec .

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sylwia Marianowska konsultacja ginekologiczna

  U Pani doktor byłam na jednej wizycie związanej z niepłodnością. Pani doktor była bardzo empatyczna, dała mi nadzieję, wizyta trwała 45 minut -tyle ile potrzebowałam. Zalecila dalszą diagnostykę, po której udało mi się zajsc w ciążę.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak Inny

  Bardzo kompetentny, skrupulatny a zarazem sympatyczny i kulturalny lekarz, prowadziłam u doktora całą ciąże, informacje o przeprowadzanych badaniach podczas wizyt zawsze były tłumaczone w jasny i zrozumiały sposób, na wszystkie pytania zostały mi udzielone wyczerpujące odpowiedzi.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do Pana doktora pod koniec ciąży, byłam miło zaskoczona pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Podczas wizyt doktor cierpliwie i dokładnie tłumaczy kroki podjęte w leczeniu. Pamięta o swoich pacjentkach i interesuje się przebiegiem leczenia ( w moim przypadku porodu).
  Wizyty przebiegają w bardzo miłej, kulturalnej atmosferze.
  Wiem, że będę wracać na wizyty kontrolne właśnie do tego specjalisty :)

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Bator-Gregorczyk Inny

  Przygodę z Bad-Med zaczęłam parę lat temu od pierwszej wizyty czułam, że jestem w dobrych rękach. Pierw zakładałam wkładkę antykoncepcyjną podejście pani Doktor Bator do pacjentki jest bardzo indywidualne i bardzo ciepłe. Staraliśmy się z mężem o dzidziusia znajomi mówili za wcześnie idźcie do lekarza po roku starań dopiero lekarz się wami zajmie. A tu było inaczej nie było nie potrzebnych podtekstów że nic się nie dzieje że mamy czas tylko wszystko było robione w kierunku by to przyspieszyć jako kobieta starająca się o dziecko potrzebowałam działań nie tylko gadań bi tak było okazało się że trzeba zrobić drożność która pomogła kosmicznie. Dziś jestem już w 31 tygodniu ciąży jestem nadal pacjentka pani doktor nie zamieniłabym jej na nikogo innego co wizyta czuje się wyjątkowo o wszystkim jestem informowana można zadawać pytania na wszystkie otrzymuje bogatą i jasna dla mnie odpowiedź. Cieszę się że znalazłam się w rękach dr Bator nie mam żadnych zastrzeż i będę ją polecać każdemu z czystym sumieniem

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Byrczak konsultacja ginekologiczna

  Na lepszego lekarza nie mogłam trafić. Pan doktor prowadził moja ciąże. Każda wizyta była profesjonalna i przebiegała w ludzkiej atmosferze. Doktor odczarował wizyty u ginekologa, które kojarzyły mi się do tej pory ze skrępowaniem i dużym dyskomfortem psychicznym. Nie czułam się tylko statystyczna pacjentka, która wchodzi, płaci i wychodzi. Wszystkie wizyty po ciąży również przebiegły w takiej samej atmosferze. Gorąco polecam

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Bator-Gregorczyk Inny

  Szczerze polecam dr. Monikę Bator-Gregorczyk.
  Lekarz z powołania, który w swoją pracę wkłada całe swoje serce. P. Dr. Monika prowadzi mnie endokrynologiczne, ginekologiczne a także moja obecna ciążę. Na każdej wizycie czuje się w pełni zaopiekowania, zawsze uzyskuje odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Lekarz, który nie zostawi Cię bez rozwiązanego problemu. Dodatkowo gabinet wyposażony w łazienkę, w której można przebrać się w specjalną odzież do badania podczas którego pacjentka czuje się komfortowo, zadbana i bezpiecznie. Dodatkowo dr. Monika cały czas pogłębia swoją wiedzę.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania