Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Klinika Alergika powstała by pomóc dzieciom z alergią w przezwyciężeniu trudności choroby. Nasz wielospecjalistyczny zespół posiada wysokie kwalifikacje i doświadczenie by profesjonalnie i przyjaźnie zaopiekować się małym pacjentem. Naszą Klinikę wyposażyliśmy w sprzęt najnowszej technologii do diagnostyki chorób alergicznych.
Na prośbę pacjentów dorosłych rozszerzyliśmy dla nich ofertę o konsultacje alergologiczne i dermatologiczne.
Zapraszamy pacjentów anglojęzycznych!
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (111)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Kubińska konsultacja gastroenterologiczna kolejna

  Cudowna Pani Doktor.Czasami surowa i czuje się u Pani jak takie małe dziecko,które dostaję naganę od nauczyciela ;) Ale cieszę się, że Pani Doktor mówi mi wprost, co zle robię i daje wskazówki jak nie zaszkodzić swojemu dziecku, nawet w najmniejszym stopniu.Długo walczyslismy z problemem braku regularnych kupek,aż w końcu trafiliśmy do Pani Doktor.Zostały podjęte konkretne działania,dostaliśmy skierowanie na badania do szpitala.Dzieki temu wiemy co dokładnie dolega naszej córeczce.Wdrożyliśmy leczenie i leczymy się u Pani Doktor od roku,a efekty są bardzo zadowalające.Córeczka za kazdym razem ma zrobione USG brzuszka,co dodatkowo mnie uspokaja,że nic zlego sie tam nie dzieje. Pani Doktor ma doskonałą wiedzę i trafnie dobiera leczenie. W każdej kwestii chętnie radzę się Pani Doktor, mam ogromne zaufanie do Pani. Cieszę się, że trafiliśmy do Pani i ogromnie dziękujemy za pomoc i wszystkie cenne wskazówki. Taki Lekarz to skarb. Do zobaczenia na kolejnej wizycie :) pozdrawiamy serdecznie

  dr n. med. Izabela Kubińska

  Dziękuję bardzo i mam nadzieję że nie jestem zbyt "surowa". Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Katarzyna Smejda konsultacja alergologiczna pierwszorazowa

  Polecam z całego serca panią doktor. Byłam na pierwszej wizycie, która trwała 50 minut, na której zostało przedstawione leczenie i dokładnie omówione. Lekarz, który potrafi otoczyć opieką pacjenta. Od dziś to nasz lekarz alergolog. Bardzo pozytywna wizyta. Polecam każdemu kto szuka najlepszego alergologa dla swojego dziecka, który w pełni postawi diagnozę i szczegółowo opiszę zalecenie i leczenie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Kolejwa konsultacja pediatryczna

  Bardzo dziękujemy Panu doktorowi za zaangażowanie oraz opiekę. Podczas wizyty w gabinecie Pan doktor szczegółowo obejrzał nasze wyniki badań, zbadał córkę oraz pokierował jakie powinny być kolejne kroki w dalszym leczeniu. Dzięki Panu doktorowi wykluczyliśmy wszelkie choroby i wiemy co odpowiadało za pogorszone wyniki. Bardzo dziękujemy!
  Pozdrawiamy
  Nela z rodzicami.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Kubińska konsultacja gastroenterologiczna pierwszorazowa

  Do Pani Doktor trafiliśmy z naszą córką po miesiącach poszukiwań rozwiązania w zakresie trudności wypróżniania u niemowlaka. Dopiero Doktor zleciła leczenie, które całkowicie rozwiązało problem. Wreszcie po kilku miesiącach męczarni, nasze dziecko dobrze się czuje. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem tak trafnej i szybkiej diagnozy.
  Poza tym aspektem warto wspomnieć, że Doktor jest życzliwym człowiekiem, który punkt po punkcie rozwiał wszystkie nasze wątpliwości.
  Bardzo ale to bardzo dziękujemy!

  E
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Joanna Jerzyńska konsultacja alergologiczna dzieci

  Świetny lekarz! Z AZS syn zostały wyleczony na jednej wizycie. Dr wszystko wyjaśniła i przepisała odpowiednie maści. Po roku wróciliśmy z innym problemem, tu dostaliśmy wyczerpującą poradę. Trzeba nam więcej takich lekarzy!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Kałuzińska-Parzyszek konsultacja immunologiczna pierwszorazowa

  Bardzo polecam. Pani doktor wszystko szczegolowo wytlumaczyla, poswiecila nam duzo czasu, wizyta przebiegla w milej atmosferze.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Brzozowska konsultacja alergologiczna (kolejna wizyta)

  Najwspanialszy lekarz na jakiego trafiłam z moimi dziećmi, a szukając pomocy na swojej drodze odwiedziliśmy ich wielu. Dr Brzozowska jest ogromnie empatycznym lekarzem ze wspaniałym podejściem do małego pacjenta, a do tego cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Przeprowadza dokładny wywiad, zwraca uwagę na to co rodzicowi może wydawać się nieistotne, zleca potrzebne badania i stawia trafne diagnozy. Moje dziecko (będące wcześniej 6-7 razy w roku na antybiotyku) od trzech lat nie miało nawet kataru. Wychodząc z gabinetu Pani Doktor zawsze czuję się przygotowana i wyedukowana na każdą ewentualność choroby dziecka. Polecam całym sercem. Jest to lekarz, któremu można bezgranicznie zaufać. Ale tego trzeba doświadczyć. Z racji swojej ogromnej fachowości terminy są bardzo odległe, ale warto czekać!!

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Michał Jóźwiak konsultacja chirurgiczna dzieci pierwszorazowa

  Konkretny, bardzo uprzejmy Pan doktor, z dobrym podejściem do małego pacjenta. Działający profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem. Godny zaufania.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Śmiechura-Gańczarczyk konsultacja laryngologa dziecięcego pierwszorazowa

  wizyta 27 stycznia
  Bardzo konkretna Pani Doktor, dobre podejście do dziecka , chociaż moje dziecko jest bardzo trudne do badania (byłam już na kilku wizytach u innych lekarzy). Zbadała, zrobiła badanie kamerką, za moją zgodą trochę na siłę, ale mojej córki inaczej się nie da, postawiła diagnozę i wprowadziła leczenie chociaż zastrzegła oczywiście konieczność leczenia operacyjnego. Wizyta bez pośpiechu, przekazane cenne rady i wskazówki na przyszłość.
  Serdecznie polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Śmiechura-Gańczarczyk konsultacja laryngologiczna

  Wizyta u dr Śmiechury mocno mnie rozczarowała. Na wizytę przyjechaliśmy z sugerowaną przez licznych (po uprzednich hospitalizacjach w Matce Polce, Łagiewnikach i sugestiach lekarzy: pulmonologa, alergologa i rodzinnego) lekarzy fiberoskopią (kamerka),by sprawdzić, czy nie nastąpiło odrośnięcie trzeciego migdałka. Sama też zgłosiłam, iż dziecko od jakiegoś czasu śpi z otwartą buzią, chrapie, obficie się poci i ma bezdechy. Pani doktor uznała, nie proponując fiberoskopii, że migdal nie odrósł, a powyższe należy skonsultować z neurologiem!!! Takie właśnie objawy były przez operacją (którą dziecko miało wiosną), stąd mój upór i determinacja. Pani doktor na wizycie dwukrotnie zwróciła mojemu pięcioletniemu synowi uwagę, że oddycha z otwartą buzią i żeby ją zamknął: "czy ty, dziecko, słyszałeś, co do Ciebie mówiłam: zamykamy buzię, bo potem masz problemy zdrowotne". Syn nie ma nawyku, po prostu od miesiąca tak funkcjonuje w nocy i w dzień, ewidentnie męcząc się (jedna z dziurek nie jest w pełni czynna i tor oddechowy jest nieprawidłowy), więc należałoby to sprawdzić, a nie dając kolejny zestaw kropli do nosa, które podrażniają i tak już zniszczoną błonę nosogardła. Na koniec wizyty, gdy już doktor się z nami żegnała, poprosiłam o badanie kamerką, lecz dziecko nie chciało współpracować (to tylko dziecko, raz się uda, raz nie) i nie miałabym o to pretensji. Syn wrzeszczał, to fakt, lecz po wszystkim chciał panią doktor przeprosić i łkający podszedł do biurka. Pani doktor nie pozwoliła mu wydusić słowa i stwierdziła:"nic już nie mów, nie chcę już od ciebie nic słyszeć". Nie polecam zdecydowanie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Rzgowska 240, 93-317 Łódź Pokaż w Google Maps
Powiązane wyszukiwania