Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Inter-Med

Pisarka 1 B

39-300 , Mielec , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Leokadia Pacholec

  Laryngolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - MielecUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Pani doktor wyraznie gdzies sie spieszyla podczas mojej wizyty (recepcjonistka musiała ja zawrocic z wyjscia z przychodni LuxMed). Wywiad trwał 10 sek, badanie 20 sek. Łacznie wizyta trwała nie dłużej niż minutę i zostałem poproszony o wyjscie z gabinetu i zaczekanie na receptę w poczekalni. Finalnie dostałem receptę na lek ktory został wycofany z obrotu w czerwcu 2019r! Nie polecam i odradzam!


 • Krystyna Lubera

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Ja mam dobra opinie o Pani doktor.Jest kobietą specyficzną ale ja polubiłam,jestem konkretna co mi sie podobało.Byłam u.niej na swojej pierwszej wizycie u ginekologa i po kilku sekundach rozmowy z nią stres minął.Ogólnie ja do niej chodziłam kontrolnie,pomogła mi przy bolących miesiaczkach,prowadzila program szybkiego wykrywania raka szyjki.macicy chyba od 25 czy 24 roku życia-sama zaproponowala mi.badanie mimo,że brakowało mi 2-3miesięcy do tego wieku.Ogólnie kontakt miałam z nią bardzo dobry,wypytywałam ją o różne sprawy i zawsze udzielała mi jasnej odpowiedzi.Przy tabletkach antykocepcyjnych wypytywała o wszystko.Dodam,że moja siostra chodziła do.innej ginekolog i miała te same tabletki ale o.szczegóły itp pytała mnie bo inna ginekolog nie udzieliła jej tak.wielu info co pani doktor Lubera.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Smoczka

   Pani doktor jest sumienną osobą .Profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Cieszę się, że do niej trafiłam. Nie żałuję i szczerze polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Gawryjołek

  Ortopeda,

  • S
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "INTER-MED"Usługa: Ból w stawie skokowym

   Na wizytę przyszłam ze zdjęciem RTG, opisałam swoje dolegliwości, dr spojrzał na zdjęcie rtg kazał stanąć na palcach a potem szybko wydał diagnozę" płaskostopie poprzeczne. wypisał receptę na leki (suplementy diety) zalecił wkładki ortopedyczne. Cała wizyta trwała ok.10 minut, zainkasował 150 zł. Zaraz po wizycie wykupiłam leki i zalecane wkładki.Dwa tygodnie męki z wkładkami ból jeszcze większy niż był przed wizytą. Zaczęrpnęłam opini rehabilitanta który stwierdził że nie widzi żadnego płaskostopia u mnie. Umówiłam się na wizytę do innego lekarza który potwierdził "nie ma pani żadnego płaskostopia to ból stawu skokowego na którym jest mocna opuchlizna". W przeciwieństwie do dr Gawryjołka zrobił USG zbadał dokładnie stopę. Dr Gawryjołek nawet nie spojrzał na stopę od spodu więc na jakiej podstawie wydał taką diagnozę. Nie polecam tego lekarza zmarnowany czas i pieniądze a ból od wkładek ortopedycznych był ogromny.

  • A

   Profesjonalista z wielkim sercem dla pacjenta.Bardzo konkretny, doskonały fachowiec umiejący trafnie postawić diagnozę i przeprowadzić skuteczne leczenie. Bezinteresowny, troskliwy, bez zbędnej wylewności. Dokładnie i zrozumiale objaśnia przebieg leczenia. Z całego serca polecam Pana Doktora Gawryjołka przy dolegliwościach ortopedycznych.
   Wdzięczna pacjentka - Władysława Wróbel

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania