Insignis Centrum Edukacji i Wspierania w Rozwoju Dziecka

Insignis Centrum Edukacji i Wspierania w Rozwoju Dziecka

O nas

Misją naszego Centrum jest wspomaganie w rozwoju dziecka. „Wspomaganie w rozwoju” nie jest ograniczone tylko do dzieci niepełnosprawnych. Znaczenie jest o wiele szersze i dotyczy każdego, którego rozwój chcemy stymulować do optymalnych i indywidualnych możliwości. Nasza oferta skierowana jest zatem do wszystkich dzieci i tych wybitnie zdolnych, z różnymi zainteresowaniami, z problemami w zachowaniu, z trudnościami w uczeniu się jak i do tych, które na co dzień muszą pokonywać różnego rodzaju trudności warunkowane niepełnosprawnością.

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
psychiatria

Psychiatria

psychiatria dziecięca

Psychiatria dziecięca

psychologia

Psychologia

psychologia dziecięca

Psychologia dziecięca

psychoterapia

Psychoterapia

dietetyka

Dietetyka

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Insignis Centrum Edukacji i Wspierania w Rozwoju Dziecka
Wojciecha Żywnego 10, Zapraszamy schodami na górę, 20-854 Lublin
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (1)

1 opinia

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Pani doktor to wspaniała specjalistka – profesjonalna, empatyczna i bardzo zaangażowana. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba, uważnie słucha i wszystko dokładnie wyjaśnia. Dzięki jej wsparciu czuliśmy się bezpiecznie i zaopiekowani. Zdecydowanie polecam.

     • lek. Marta Wdowiak Konsultacja psychiatryczna online dzieci - kolejna wizyta  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania