Impladent Medical & Dental Clinic

(23 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Impladent Medical & Dental Clinic

Andromedy 3

80-180, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Impladent Medical & Dental Clinic

Kartuska 312

80-125, Gdańsk, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Jaraczewska

  Stomatolog,

  • K

   Pani doktor bardzo uprzejma, dba o komfort pacjenta, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Polecam


 • Bartosz Bachar

  Stomatolog,

  • E

   bardzo polecam doktora Bachara, jest dokładny, leczy w sposób delikatny, jest przy tym cierpliwy i efekty Jego leczenia są bez zarzutu. do wizyty Niego również namówiłam mego tatę , koleżankę, kolegę. Wszyscy Oni również chwalą pracę doktora. POLECAM z czystym sumieniem!


 • Adam Ziemlewski

  Stomatolog, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Impladent Medical & Dental ClinicUsługa: Ortognatyka

   Grudzień
   Moim problemem i wielkim kompleksem była cofnięta szczęka. Myślałem, że jest to sprawa na całe życie, ale stomatolog z Impladent namówił mnie na wstępną wizytę u ortodonty. Podczas tej wizyty otrzymałem kompendium wiedzy na temat mojego schorzenia i rozwiązanie w postaci planu leczenia. Najpierw przez jakiś czas nosiłem aparat ortodontyczny, a potem przyszedłem do kliniki na zabieg polegający na przesunięciu kości. Nie będę ukrywał, że po tym wszystkim rehabilitacja trwała długo - ale to było do przewidzenia i zapoznano mnie z wszystkimi konsekwencjami. Koniec końców, minął rok od tamtej pory i nikt by nie powiedział, że kiedyś miałem cofniętą szczękę.

  • N
   Lokalizacja: Impladent Medical & Dental Clinic

   Świetny profesjonalista! Generalna, ekstrakcja zęba do najmilszych nie należy, ale dzięki dr. Ziemlewskiemu była zupełnie bezbolesna. Moja trauma z dzieciństwa minęła, dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Anna Grabowska

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: Impladent Medical & Dental ClinicUsługa: Inny

   Pani Doktor jest cudownym lekarzem. Prowadzi bardzo dokładną diagnostykę. Skupia się na pacjencie i jego problemie. Moja pierwsza wizyta trwała godzinę. Zgłosiłam się z dolegliwościami bólowymi okolicy ucha- okazało się., że mam problem ze stawem skroniowo-żuchwowym. Pani Doktor zaleciła fizjoterapię, zrobiła szynę i na koniec uzupełniła braki zębowe bo okazało się, że były one przyczyną moich problemów. Serdecznie polecam! Pierwszy raz spotkałam się z tak holistycznym podejściem do pacjenta. Ja i moja rodzina zostajemy u Pani Doktor Anny na stałe!

  • Lokalizacja: Impladent Medical & Dental Clinic

   Długo szukałam lekarza z doświadczeniem i pasją, która z pełną starannością i sercem podchodzi do swojej pracy i mogę z czystym sumieniem polecić doktor Annę Grabowską, która jest niesamowicie ciepłą, troskliwą osobą. Doktor podchodzi do każdego pacjenta całkowicie indywidualne, z pełną starannością przygotowuje się do dalszego leczenia, które wcześniej bardzo dokładnie planuje. Jestem ogromnie wdzięczna za tak dokładne i profesjonalne podejście do pacjenta oraz za nowy piękny uśmiech.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Droszkowski

  Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: usunięcie ósemki

   Jestem pod ogromnym wrażeniem. Pan doktor rok temu usuwał mi ósemkę, która nie wyszła do końca. Zajęło mu to może trzy minuty. Po usunięciu nie było żadnych powikłań i problemów. Teraz jestem drugi dzień po usunięciu zatrzymanej ósemki. Strach był okropny, każdy mówił że łatwo nie będzie. Pan doktor bez problemu poradził sobie chirurgicznym usunięciem zęba. Mimo, że jestem straszną panikarą udało się to przejść.. :)
   Z całym sercem polecam, pewna ręka, spokój i doświadczenie!