Impladent Medical & Dental Clinic

(26 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Impladent Medical & Dental Clinic

Andromedy 3

80-180 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Impladent Medical & Dental Clinic

Kartuska 312

80-125 , Gdańsk , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Jaraczewska

  Stomatolog,

  • K

   Pani doktor bardzo uprzejma, dba o komfort pacjenta, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania. Polecam


 • Bartosz Bachar

  Stomatolog,

  • E

   bardzo polecam doktora Bachara, jest dokładny, leczy w sposób delikatny, jest przy tym cierpliwy i efekty Jego leczenia są bez zarzutu. do wizyty Niego również namówiłam mego tatę , koleżankę, kolegę. Wszyscy Oni również chwalą pracę doktora. POLECAM z czystym sumieniem!


 • Adam Ziemlewski

  Stomatolog, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Impladent Medical & Dental ClinicUsługa: Ortognatyka

   Grudzień
   Moim problemem i wielkim kompleksem była cofnięta szczęka. Myślałem, że jest to sprawa na całe życie, ale stomatolog z Impladent namówił mnie na wstępną wizytę u ortodonty. Podczas tej wizyty otrzymałem kompendium wiedzy na temat mojego schorzenia i rozwiązanie w postaci planu leczenia. Najpierw przez jakiś czas nosiłem aparat ortodontyczny, a potem przyszedłem do kliniki na zabieg polegający na przesunięciu kości. Nie będę ukrywał, że po tym wszystkim rehabilitacja trwała długo - ale to było do przewidzenia i zapoznano mnie z wszystkimi konsekwencjami. Koniec końców, minął rok od tamtej pory i nikt by nie powiedział, że kiedyś miałem cofniętą szczękę.

  • N
   Lokalizacja: Impladent Medical & Dental Clinic

   Świetny profesjonalista! Generalna, ekstrakcja zęba do najmilszych nie należy, ale dzięki dr. Ziemlewskiemu była zupełnie bezbolesna. Moja trauma z dzieciństwa minęła, dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Anna Grabowska

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • B
   Lokalizacja: Impladent Medical & Dental ClinicUsługa: Inny

   Pani Doktor jest cudownym lekarzem. Prowadzi bardzo dokładną diagnostykę. Skupia się na pacjencie i jego problemie. Moja pierwsza wizyta trwała godzinę. Zgłosiłam się z dolegliwościami bólowymi okolicy ucha- okazało się., że mam problem ze stawem skroniowo-żuchwowym. Pani Doktor zaleciła fizjoterapię, zrobiła szynę i na koniec uzupełniła braki zębowe bo okazało się, że były one przyczyną moich problemów. Serdecznie polecam! Pierwszy raz spotkałam się z tak holistycznym podejściem do pacjenta. Ja i moja rodzina zostajemy u Pani Doktor Anny na stałe!

  • Lokalizacja: Impladent Medical & Dental Clinic

   Długo szukałam lekarza z doświadczeniem i pasją, która z pełną starannością i sercem podchodzi do swojej pracy i mogę z czystym sumieniem polecić doktor Annę Grabowską, która jest niesamowicie ciepłą, troskliwą osobą. Doktor podchodzi do każdego pacjenta całkowicie indywidualne, z pełną starannością przygotowuje się do dalszego leczenia, które wcześniej bardzo dokładnie planuje. Jestem ogromnie wdzięczna za tak dokładne i profesjonalne podejście do pacjenta oraz za nowy piękny uśmiech.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Droszkowski

  Stomatolog,

  • A
   Lokalizacja: Impladent Medical & Dental ClinicUsługa: Inny

   Najlepszy lekarz- stomatolog pod Sloncem. Jestem naprawde bardzo trudnym przypadkiem, leczenia kanalowe bardzo trudne, problemy ze stawami szczekowymi, do tego bardzo niski prog bolu- Pan doktor otoczyl mnie opieka, wsparciem i fachowym podejsciem. Wreszcie trafilam na fachure. Do tego bardzo sympatyczny, genialne i empatyczne podejscie do pacjenta, dowcipem potrafi umilic wizyte u dentysty, ktora dotychczas kojarzyla mi sie z trauma. Doskonaly diagnosta!!! Wiedza poparta doswiadczeniem. Przerobilam wielu stomatologow- natomiast doktor Droszkowski to ewenement. Widac golym okiem, ze kocha swoja prace.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dr Piotr Droszkowski -> Mistrz Świata !!!
   Chciałbym serdecznie Panu podziękować za uwolnienie mnie od strachu przed "dentysą" zrobił Pan na mnie ogromnie pozytywne wrażenie. Wyrywanie ósemki w 3minuty!!! Totalne zero bólu. Piszę tę opinię ponad dwa tygodnie po zabiegu i polecam Pana doktora każdemu. Napewno do zobaczenia. Bardzo dziękuję wdzięczny pacjent.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania