Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

ID Clinic
ul. Janowska 19, 41-400 Mysłowice
ID Clinic logo
ID Clinic
ul. Janowska 19, 41-400 Mysłowice
ID Clinic logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (14)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Również bardzo rzadko wystawiam opinie w internecie, jednak po ostatniej wizycie postanowiłam skomentować krótko przebieg. Nie przeszkadza mi humor i cenię sobie swobodną rozmowę z lekarzem. Jednak tutaj był to monolog humorystyczny ze strony lekarza, a mało rzeczowych i interesujących mnie informacji o moim stanie zdrowia. Setki niepotrzebnych informacji, straszenie nowotworem, aby usłyszeć na końcu "być może niepotrzebnie nastraszyłem". Po wizycie czułam się zdezorientowana i bardziej "głupia" niż przed wizytą. Więcej informacji w temacie choroby uzyskałam z internetu niż od lekarza. Nie chce ujmować lekarzowi, jednak dalsze leczenie będę kontynuować przy kim innym.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Lekarz czuje sie zbyt swobodnie i zwracał sie do mnie w zbyt bezpośredni sposób.
  Próbuje za wszelką cene wprowadzać radosny nastrój zamiast skupiać sie na mnie
  Przerywa wypowiedż i bagatalizuje problemy których nie widzi lub nie chce widzieć.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Nie jestem zwolenniczką wystawiania ocen na tym portalu, jednak dr Arkadiusz Pisula jak najbardziej zasługuje na wystawienie pozytywnej opinii. Jest On człowiekiem o dużej kulturze osobistej, uśmiechnięty i emanujący pozytywną energią. Jego wiara w skuteczność leczenia udziela się pacjentowi i to jest bardzo istotne w całym procesie leczenia. Jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Lekarz z powołania. Panie na recepcji w ID Clinic także zawsze pomocne i uśmiechnięte. Bardzo polecam i potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na temat tego Doktora.

  I
  Profil zweryfikowany
  dr hab. n. med. Ewa Janczewska Inny

  Wyjątkowy lekarz, działający ponad standardowo, szuka rozwiązań niemal niemożliwych do realizacji, które w końcu wszystkie się udają. Uratowała mi życie wbrew opinii onkologów, kierując do właściwego chirurga.
  Dziękuję Pani Doktor!
  Z wyrazami szacunku i życzeniami sukcesów i wielu wyleczonych pacjentów.- ogromnie wdzięczna i.m.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Dla mnie swobodny, uprzejmy, "dopuszczający" pacjenta. Profesjonalista, który odiera stres swoim fachowstwem. Moją nadwagę nazwał dobrobytem, popraawił humor a nie obraził. To moja druga u niego wizyta, ale od wyjścia ze swojej fajnej furki ma uśmiech na twarzy...
  Wa
  rszawianka AS...

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Gorąco polecam doktora Pisulę. Jest profesjonalistą , z doskonałym podejściem do pacjenta. Każda wizyta u Pana Doktora była rzeczowa i przebiegała w przyjaznej atmosferze.

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Wprawdzie lekarz wyleczył mnie z moich dolegliwości, ale cała reszta to po prostu jakiś koszmar. Już na wstępie zamurowało mnie po tym, jak lekarz zwrócił się do mnie od razu na "Ty". Później poszedł o krok dalej i zwracał się już do mnie per "kochana", "piękna", zdrabniał moje imię, a także komentował mój wygląd. Podczas wizyt omawaniu choroby poświęcał może 5 minut. Przez resztę czasu opowiadał (bardzo szczegółowo) o swojej rodzinie, byłej żonie, domu z basenem, czy o budowie kortu tenisowego. Nieproszony wyrażał także swoje poglądy polityczne nie dając mi w ogóle dojść do głosu. Gabinet lekarski to absolutnie nie jest miejsce na dyskusje na takie tematy, zwłaszcza, jeśli poczekalnia jest pełna zniecierpliwionych pacjentów. Powiem szczerze, że to jak ten lekarz zachowywał się w trakcie wizyt odbierało mi mowę i paraliżowało mnie. Nie chcę nigdy więcej mieć do czynienia z tym człowiekiem.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Panie Doktorze - dziękuję za podniesienie na duchu, za poczucie humoru, za Pański optymizm, za wyleczenie z HCV i za zrozumienie tego jakie są realia życia z HIV. I za cierpliwe tłumaczenie tego jak będzie wyglądało leczenie. Życzę Panu wielu lat wspaniałej kariery. Dziękuję.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Alina Chwist Inny

  Pani dr Alina Chwist, to lekarz z powołania. Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do problemu pacjenta, cierpliwość i jasność przekazywanych informacji, sprawiają, że wizyta u Pani dr jest przyjemnością. Przeprowadzony dokładnie wywiad, spowodował szybkie i trafne postawienie diagnozy a co za tym idzie - skuteczne leczenie. Życzyłabym sobie, aby takich lekarzy było więcej.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Alina Chwist badania diagnostycznei

  Lekarz o niezwykłym podejściu do klienta.Najważniejszą jak dla mie zaletą to to,że słucha co pacjęt mówi.Nie stara się zbyć petenta,bo kolejny czeka za drzwiami.Badania przeprowadza ze staranością,tłumacząc krok po kroku co wykonuje.Gdyby wszyscy lekarze działali w ten sposób,to opieka w naszym kraju byłaby nienaganna.

  dr n. med. Alina Chwist

  Serdecznie Dziękuję za taką dobrą opinię :-) Gorąco pozdrawiam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania