Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

ID Clinic

ul. Janowska 19

41-400 , Mysłowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

ID Clinic

ul. Janowska 19

41-400 , Mysłowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Gorąco polecam doktora Pisulę. Jest profesjonalistą , z doskonałym podejściem do pacjenta. Każda wizyta u Pana Doktora była rzeczowa i przebiegała w przyjaznej atmosferze.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Wprawdzie lekarz wyleczył mnie z moich dolegliwości, ale cała reszta to po prostu jakiś koszmar. Już na wstępie zamurowało mnie po tym, jak lekarz zwrócił się do mnie od razu na "Ty". Później poszedł o krok dalej i zwracał się już do mnie per "kochana", "piękna", zdrabniał moje imię, a także komentował mój wygląd. Podczas wizyt omawaniu choroby poświęcał może 5 minut. Przez resztę czasu opowiadał (bardzo szczegółowo) o swojej rodzinie, byłej żonie, domu z basenem, czy o budowie kortu tenisowego. Nieproszony wyrażał także swoje poglądy polityczne nie dając mi w ogóle dojść do głosu. Gabinet lekarski to absolutnie nie jest miejsce na dyskusje na takie tematy, zwłaszcza, jeśli poczekalnia jest pełna zniecierpliwionych pacjentów. Powiem szczerze, że to jak ten lekarz zachowywał się w trakcie wizyt odbierało mi mowę i paraliżowało mnie. Nie chcę nigdy więcej mieć do czynienia z tym człowiekiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Arkadiusz Pisula Inny

  Panie Doktorze - dziękuję za podniesienie na duchu, za poczucie humoru, za Pański optymizm, za wyleczenie z HCV i za zrozumienie tego jakie są realia życia z HIV. I za cierpliwe tłumaczenie tego jak będzie wyglądało leczenie. Życzę Panu wielu lat wspaniałej kariery. Dziękuję.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Alina Chwist Inny

  Pani dr Alina Chwist, to lekarz z powołania. Wysoka kultura osobista, profesjonalne podejście do problemu pacjenta, cierpliwość i jasność przekazywanych informacji, sprawiają, że wizyta u Pani dr jest przyjemnością. Przeprowadzony dokładnie wywiad, spowodował szybkie i trafne postawienie diagnozy a co za tym idzie - skuteczne leczenie. Życzyłabym sobie, aby takich lekarzy było więcej.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Alina Chwist badania diagnostycznei

  Lekarz o niezwykłym podejściu do klienta.Najważniejszą jak dla mie zaletą to to,że słucha co pacjęt mówi.Nie stara się zbyć petenta,bo kolejny czeka za drzwiami.Badania przeprowadza ze staranością,tłumacząc krok po kroku co wykonuje.Gdyby wszyscy lekarze działali w ten sposób,to opieka w naszym kraju byłaby nienaganna.

  dr n. med. Alina Chwist

  Serdecznie Dziękuję za taką dobrą opinię :-) Gorąco pozdrawiam

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Ewa Janczewska zdiagnozowanie choroby wątroby

  Wspaniały lekarz. Wita pacjentów uśmiechem. Życzliwa, szybka w działaniu i profesjonalna w każdym calu.
  Jeśli ktoś jest chory, chce uzyskać pomoc i poczuć się lepiej – polecam bez wahania! Jerzy B.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Arkadiusz Pisula

  Pan doktor jest bardzo kulturalny,rzeczowy a co najważniejsze skuteczny.Id clinic jest na najwyzszym poziomie.juz na 2 wizycie wdrożył leczenie hcv oczywiście bezpłatnie a inni lekarze zwodzili mnie przez 2 lata.Pan doktor uratował mi życie; 2 lata próbowałam się leczyć i była to zabawa w kotka i myszkę.dopiero gdy dowiedziałam się o doktorze Pisuli sprawy nabrały zupełnie innego obrotu.Natychmiast oznaczenie genotypu wirusa,na co nikt prędzej nie wpadł i natychmiastowe wdrożenie leczenia przeciwwirusowego.Więc z czystym sumieniem polecam doktora Pisule.Anita

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Ewa Janczewska Hcv

  Pełen profesjonalizm. Kultura na najwyższym poziomie, świetna atmosfera, fachowość i indywidualne podejście do pacjenta. Brakuje lekarzy z takiej półki na jakiej pani dr się znajduję.;)

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Ewa Janczewska Inny

  Pani doktor jest skromna ,uśmiechnięta i o ogromnym sercu.Prowadziła mnie ponad 10 lat.Nigdy nie zapłaciłam ani złotówki ,nawet w Mysłowicach .Nie chciała .Wspierała,bardzo chciała pomóc i udało się .wirus c zniknął a miałam go już ze 30 lat i marskość.Polikwidowałam polisy emerytalne juz wtedy ...i co? cud

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania