Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

ID Clinic

ul. Janowska 19

41-400, Mysłowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

ID Clinic

ul. Janowska 19

41-400, Mysłowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Wróbel

  Hematolog, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w KatowicachUsługa: konsultacja

   Kultura, profesjonalne podejście do pacjenta i problemu, zrozumiałe wyjaśnienie postępowania. Polecam.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

   Bardzo rzeczowa konsultacja. Pani dr dysponuje bardzo dużą wiedzą. Zaproponowała konkretne leczenie i wszystko mi cierpliwie wyjaśniła. Jestem zadowolony z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Alina Beata Chwist

  Gastrolog, Internista, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Wizyta profesjonalna,cierpliwość w wysłuchaniu pacjenta,analiza wyników i szczegółowe badanie.Pani doktor miła i rzeczowa.Polecam. Ps.życzliwa atmosfera w rejestracji.

  • J
   Lokalizacja: LEXMED Klinika

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor jest konkretna i sumienna, szybko rozwiązała mój problem, a wszystko w przemiłej atmosferze. Serdecznie polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Barbara Sobala-Szczygieł

  Gastrolog, dr n. med.

  • K

   Jestem pełna podziwu dla P Dr. pomimo olbrzymiej ilości pacjentów zawsze uśmiechnięta i zawsze chętna do wysłuchania skarg chorych. Prowadziła moją terapię wzwC. Dzieki Pani Dr skończyłam leczenie i nie mam wirusa.

  • A

   Zakończyłam leczenie interferonem- było ciężko. Kilka razy chciałam przerwać kurację. Pani Doktor dodawała sił, namawiała aby się nie poddawać. Wcześniej robiła biopsję i przygotowywała mnie do leczenia i była taka troskliwa. Zawsze mogę liczyć na pomoc. Mam nadzieję, że leczenie się powiodło. Jeżeli macie podobny problem -zaufajcie

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Beata Puzanowska

  Internista, Lekarz Chorób Zakaźnych, Diagnostyk, dr n. med.

  • A

   Pani dr Puzanowska jest świetnym lekarzem, doskonała w swoim fachu. Już raz uratowała moje zdrowie, więc gdy pojawiły się nowe problemy gastrologiczne, wiedziałam ze może mi pomóc. Oczywiście nie zawiodłam się. Dokładna, rzeczowa, wytłumaczy, uspokoi. Mam do Pani Dr pełne zaufanie.

  • D

   Pani dr Beata Puzanowska prowadziła leczenie mojej choroby przez okres 10 lat.
   W 2002 roku , jako 33 latek mający jakiekolwiek kontakt ze słuzba zdrowia tylko przy okazji badań okresowych trafiłem na obserwację do szpitala. Powodem były gwałtowne objawy ze strony ukladu pokarmowego oraz silne bóle w kolanach. Po 41 dniach pobytu , niezliczonych badań i konsultacji lekarzy wielu specjalności , moje dolegliwości zakwilifikowano jako wrzodziejące zapalenie jelit - Colitis Ulcerosa.
   Przy okazji wykryte zostało także podwyższone miano cytomegalii. W związku z tym przeniesiono mnie na kolejną obserwacje na Oddział Chorób Watroby . Tu niestety , po roku leczenia famakologicznego znacznie podwyższone enzymy watrobowe nie uległy zmniejszeniu. Na moja prośbę mój, jak się okazało wyjatkowo nietypowy przypadek, przejęła Pani dr Puzanowska. Jej wiedza i doświadczenie ale , co również okazało się bardzo ważne, śledzenie osiagnięć ośrodków zagranicznych , pozwoliło na wysnucie podejrzenia sklerotyzujacego zapalenia dróg zółciowych . W tantym momencie było to bardzo intuicyjne , ale jak się póżniej okazało w trakcie leczeniea - trafne. Niestety schorzenie to prowadzi nieuchronnie do marskości watroby - i w efekcie - transplantacji. Jednakże w/w wiedza Pani dr , jak tez bardzo uważne prowadzenie doboru i dawkowania leków , pozwoliło na przeżycie z własnym narządem prawie 11 lat!. Transplantacja - jak widac z faktu zamieszczania opinii - zakończyła sie także sukcesem. Na podstawie mojego, bardzo nieswoistego przypadku , mogę gorąco polecić Panią dr Beatę Puzanowską , jako specjalistę najwyższej klasy w zakresie chorób wątroby, jak też jak w moim przypadku - chorób współistniejacych.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Pisula

  Internista, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: ID Clinic

   Pan doktor jest bardzo kulturalny,rzeczowy a co najważniejsze skuteczny.Id clinic jest na najwyzszym poziomie.juz na 2 wizycie wdrożył leczenie hcv oczywiście bezpłatnie a inni lekarze zwodzili mnie przez 2 lata.Pan doktor uratował mi życie; 2 lata próbowałam się leczyć i była to zabawa w kotka i myszkę.dopiero gdy dowiedziałam się o doktorze Pisuli sprawy nabrały zupełnie innego obrotu.Natychmiast oznaczenie genotypu wirusa,na co nikt prędzej nie wpadł i natychmiastowe wdrożenie leczenia przeciwwirusowego.Więc z czystym sumieniem polecam doktora Pisule.Anita

  • E

   Bardzo dobry lekarz. Podtrzymuje na duchu, klinika w Mysłowicach na najwyższym poziomie.Doktor Pisula umie dać nadzieję że wszystko będzie dobrze, polecam z całego serca
   Ewa z Sosnowca

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Ewa Janczewska

  Internista, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: ID ClinicUsługa: zdiagnozowanie choroby wątroby

   Wspaniały lekarz. Wita pacjentów uśmiechem. Życzliwa, szybka w działaniu i profesjonalna w każdym calu.
   Jeśli ktoś jest chory, chce uzyskać pomoc i poczuć się lepiej – polecam bez wahania! Jerzy B.

  • R
   Lokalizacja: ID ClinicUsługa: Hcv

   Pełen profesjonalizm. Kultura na najwyższym poziomie, świetna atmosfera, fachowość i indywidualne podejście do pacjenta. Brakuje lekarzy z takiej półki na jakiej pani dr się znajduję.;)

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu