Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

I-D Med.

Warszawska 153

43-300, Bielsko-Biała, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Badowska

  Reumatolog, lek.

  • B

   Wspaniały lekarz wszystkim polecam. Po trzech latach chodzenia z córka po rożnych lekarzach wreszcie ktoś postawił słuszna diagnozę i wdrożył leczenie.

  • S

   pełny profesjonalizm, polecam szczególnie osobom cierpiącym na dne moczanową, pacjenta traktuje z należytym szacunkiem i poświęca wiele uwagi. Naprawdę polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Diana Gadt-Frączek

  Dermatolog,

  • K

   Do Pani Doktor trafiłam po przeczytaniu komentarzy właśnie tutaj. Najbardziej przekonały mnie jej kulturalne i wyważone odpowiedzi na nieprzychylne komentarze.
   Moje oczekiwania w pełni się potwierdziły. Pani Doktor jest osobą bardzo kulturalną, która z uwagą podchodzi do każdego pacjenta. Okazuje każdemu szacunek, pacjentów wita i żegna na stojąco. Jest ogromnie życzliwa, a przy tym swobodna, przez co można jej śmiało pokazać nawet "wstydliwe" dolegliwości.
   Trafiłam do niej z zapaleniem skóry głowy, kuracja poskutkowała na jakiś czas, jednak po odstawieniu specjalistycznego szamponu był nawrót. Ponownie odwiedziłam Panią Doktor, która poradziła mi jakiego zwykłego szamponu bez recepty mogę używać i nie policzyła za drugą wizytę, nazwała ją poradą, co uważam za bardzo, bardzo w porządku.
   Tym razem trafiłam do niej z grzybicą, przepisane leki używam niecałe trzy tygodnie i już widzę poprawę.
   Podsumowując, człowiek-lekarz, a na dodatek skuteczny.

  • S

   Pani Doktor podchodzi profesjonalnie do swojej pracy, wyleczyła mnie z brodawek wirusowych, zajęła się też moim trądzikiem młodzieńczym. Bardzo empatycznie podchodzi do pacjenta, widać, że chce pomóc, a nie tylko zbierać pieniądze: na pierwszą wizytę umówiłam się prywatnie, natychmiast dała mi namiary na placówkę, w której przyjmuje na NFZ (gdzie minusem jest dłuuugie kolejka, ale tak jest w każdych placówkach NFZ...). Myślę, że jak najbardziej można polecić dr Gadt-Frączek innym pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (41) o tym lekarzu


 • Piotr Frączek

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje pediatryczne

   Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Zgłosiłam się z 11mc dzieckiem z powodu wysokiej temperatury , kaszlu i "charczenia" . Lekarz stwierdził ze to od kataru , który zacieka dziecku i tak powstaje kaszel. Przepisał leków za około 70zl. Na katar odpornosc itp. Poczym stan dziecka nie dawał mi spokoju i po kolejnej konsultacji okazało się ze ma ostre zapalenie oskrzeli . Dodatkowo głupie hasła doktora typu, ze mam zmienić rejon skoro nie było pediatry danego dnia itp itd. Sprawiły ze cala wizyta była nie przyjemna . Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie pediatryczne

   Konkretny lekarz,cierpliwie odpowiada na pytania, nie ma się wrażenia ze chce zbyć pacjenta. Badanie pedriatyczne syna bardzo dokładne.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu