O nas

Sprzęt
 • Ultrasonograf z doplerem
 • Echokardiogram
 • Elektrokardiogram
 • Holter EKG i RR
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (9)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Eugeniusz Zenon Piłat konsultacja kardiologiczna

  Dokładny wywiad. Merytoryczne podejście. Profesjonalizm. Zaangażowanie. Gorąco polecam pana doktora.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: Małgorzata Barbara Bednarczyk-Kałużny konsultacja diabetologiczna

  Bardzo mi przykro że bez sensu wydałam pieniądze
  Na spadki cukru zaleceniem jeść co 2 h, a w razie hipoglikemii unikać cukru i zagryźć kiełbasą z chlebem
  Co z nocnymi spadkami nie dowiedziałam się
  Te zalecenia kosztowały mnie 150 zł, nic do przodu, szkoda zachodu naprawdę
  Nie polecam, lepiej iść do dobrego dietetyka

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Wojewódka konsultacja kardiologiczna

  Najlepsza przychodnia! Bardzo dobra opieka i super kontakt z Panem Doktorem, który rozwiązał moje wątpliwości, miłe, pomocne panie z personelu i recepcji.

  Jacek Wojewódka

  Dziękujemy:)

  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Wojewódka konsultacja kardiologiczna

  Najlepszy lekarz w mieście! Pomocny, życzliwy, pomagający pacjentom. Konsultacje i obsługa w najwyższym standardzie. Przesympatyczne panie z rejestracji.

  Jacek Wojewódka

  Jest nam bardzo miło. Dziękujemy.

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Wojewódka konsultacja kardiologiczna

  Postawa pana doktora przywraca wiarę w służbę zdrowia. Fachowy, rzetelny, konkretny. Oby więcej takich lekarzy z sercem

  Jacek Wojewódka

  Dziękuję

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Wojewódka konsultacja kardiologiczna

  Początkowo myślałam, że chłodne podejście lekarza nie przyniesie nic dobrego, natomiast okazało sie zupełnie odwrotnie- Pan Doktor bardzo szybko rozwiązał moj problem. Szczerze polecam ;o)

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Wojewódka konsultacja kardiologiczna

  Konkretnie, rzeczowo, sprawnie. Wystarczyła jedna wizyta i już wiem z czym zmagałam się od miesięcy. Polecam

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Renata Wróbel konsultacja hematologiczna

  Pani doktor leczyła Ojca od kilkanastu lat na białaczkę limfatyczna. Zlecała badania morfologii co pol roku potem co rok. Ojciec dodatkowo robił rozszerzone parametry krwi i przestrzegał zalec. Niestety w lutym 2021 dała o sobie znac przez pojawienie się guzka na jądrze, ojciec zgłosił się najpierw do urologa potem odbył konsultacje z Panią doktor i tylko usłyszał ze mogą to byc nacieki z białaczki ale nie zlecono mu dodatkowych badań rezonansu itp. Skierowany na wycięcie do szpitala, niestety z powodu pojawienia się dodatkowej arytmii wypisany do domu bo nie nadawał się na zabieg. Pomimo wizyt prywatnych i możliwości technicznych w obecnych czasach nie zdiagnozowany wówczas, nie pobrano biopsji pozostawiony bez pomocy w oczekiwaniu na planowany zabieg jak ustabilizuje arytmię. Ponownie trafił w czerwcu na ostry dyżur i stan pogarszał się z dnia na dzień, ostatecznie zdiagnozowano chlonniaka agresywnego, który zajął jądro jamę brzuszna 30 cm i widoczne igniska w śródpiersiu. Nie został zakwalifikowany do leczenia chemioterapia bo był w krytycznym juz stanie . A przecież można bylo tego uniknąć i mógł żyć. Po ciężkim okresie pobytu w szpitalu ponad miesiąc zmarł. Nie rozumiem dlaczego w obecnym czasie zdarzają się takie sytuacje.Człowiek pełen sił, który zgłosił się w lutym z objawami guzka nie został skierowany na dokładniejsze badania, biopsje, która dałaby obraz choroby i mogła zapobiec jego śmierci. Pani doktor po ostatniej konsultacji telefonicznej , w której ojciec potwierdzał tylko możliwość zażywania leków tylko potwierdziła, ze faktycznie może to być naciek z białaczki. Po teleporadzie zadzwoniła żeby upewnić się czy tata uregulował płatność , która oczywiście była dokonana i przesyłał potwierdzenie przelewu. Dziękuje bardzo za takie podejście Pani Doktor.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Renata Wróbel konsultacja hematologiczna

  Niestety muszę negatywnie ocenic pracę Pani doktor, mimo wielu pozytywnych opinii. Niestety lecząc 11 lat mojego ojca nie był on badany / kontrolowany wg mnie należycie i w ciągu miesiąca ojciec stał się osobą w stanie ciężkim walczącym o życie. Niestety poprzez nie wykrycie w odpowiedniej chwilii (m.in. poprzez e-poradę w ostatnim czasie i zapewnienie, ze wszystko jest ok) chłoniaka roznoszacego się po całym ciele taty... w tej chwili stan jest na tyle ciężki ze nie ma możliwości podjęcia leczenia chemioterapia, bo było by to poprostu śmiercią na już.... Mam ogromny żal, bo uważam, że można było temu zapobiec.. lecząc/ kontrolując pacjenta przez 11 lat ze stwierdzoną białaczką limfatyczną.. przecież mamy takie czasy, ze są ogromne zasoby do badań i profilaktyki... tym bardziej, ze wizyty były prywatne.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania