O nas

W Instytucie Psychoterapii HEALIO każdy, niezależnie od wieku i trudności, odnajdzie pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną. Zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów tworzony jest przez osoby, dla których pomaganie innym jest nie tylko pracą, ale również pasją. Dbamy o to, by każdy klient w naszej pracowni czuł się bezpiecznie, jednocześnie pamiętając o jego wyjątkowości i potrzebie dostosowania metod pracy do oczekiwań, trudności i historii życia.

Jeśli potrzebujesz pomocy w warunkach życzliwości i zrozumienia, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Niewątpliwie decyzja o pójściu na psychoterapię to decyzja wymagająca odwagi. Świadczy ona o gotowości do wprowadzenia zmian w życiu. Jeśli jesteś na to otwarty, oddajemy Ci całe swoje zaangażowanie i umiejętności. Wspólnie podniesiemy jakość Twojego życia.

Zapraszamy do gabinetów w Dąbrowie Górniczej, Katowicach - Środmieściu, Katowicach - Bażantowie, Bytomiu, Jaworznie, Rzeszowie i Lublinie na konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych, terapię uzależnień i terapię par. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i uzyskania dalszych informacji.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (300)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Agata Niedźwiedź Psychoterapia

  Bardzo sympatyczna i miła stara się i angażuje aby pomoc pacjentowi.Oby więcej takich osób było można spotkać w gabinetach

  mgr Agata Niedźwiedź

  Pani Ewo, bardzo dziękuję za podzielenie się opinią. Wszystkiego dobrego i pozdrawiam serdecznie :)

  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Flak Konsultacja psychologiczna

  Miałam zaburzenia odżywiania przez długi czas zanim zaczęłam chodzić na wizyty i myślałam że one zostaną ze mną na zawsze. Dzięki pani Paulinie pozbyłam się ich w okolo pół roku. Genialnie wszystko mi wytlumaczyla, nauczyla mnie jak radzic sobie z ciezszymi momentami i stworzyla dla mnie na tyle przyjemną atmosferę, ze przy końcówce terapii, mimo ze wiedzialam ze wszystko ze mna w porzadku, nie chcialam wychodzic. Z czystym sumieniem moge powiedziec ze nie wyobrazalam sobie lepszej terapii niz dostalam tutaj.

  O
  Profil zweryfikowany
  mgr Angelika Ryczek Konsultacja psychologiczna

  Pani Angelika jest profesjonalistką w każdym calu. Posiada rozległą i rzetelną wiedzą, a w pracy z pacjentem kieruje się empatią. Jej pomoc była skuteczna i szybko przyniosła efekty. Dzięki niej moje życie zmieniło się na lepsze.


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Szczygieł Konsultacja psychologiczna

  Serdecznie polecam Panią Magdalenę wszystkim, którzy potrzebują pomocy oraz wysłuchania.Pani Magdalena jest bardzo ciepłą i kompetentną osobą, a do każdego mojego problemu podchodzi z dużym profesjonalizmem.


  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Szczygieł Konsultacja psychologiczna

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Magdaleny i jej podejścia do pacjenta. Wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze, Pani psycholog udziela merytorycznej pomocy. Polecam!


  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Barbara Kaźmierczak konsultacja psychoterapeutyczna

  Zaangażowanie Pani Barbary jest na najwyższym poziomie. Cierpliwie umie wysłuchać drugiego człowieka, a także dobrać rodzaj terapii do aktualnie panujących warunków i sytuacji pacjenta.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Karina Wojciechowska Psychoterapia

  Polecam z całego serca. Spokojna i wyrozumiała Pani psycholog. Pacjent czuje się zaopiekowany i zrozumiany. Pani Karina potrafi złapać wspólny język z pacjentem. Widać zaangażowanie w prowadzenie terapii, która jest dopasowana w punkt do pacjenta i jego trybu życia.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Nikoletta Dziedzic konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Profesjonalna i pomocna wizyta. Bardzo polecam wszystkim którzy szukają dobrego psychologa.

  mgr Nikoletta Dziedzic

  Bardzo dziękuję za opinię!


  Profil zweryfikowany
  HEALIO Instytut Psychoterapii Justyna Rać psychoterapia indywidualna

  Pani Ola jest empatyczną osobą, z którą bardzo dobrze się rozmawia. Tworzy przyjazną atmosferę i ma dużo ciekawych pomysłów na spotkania. Sesje przynoszą oczekiwany skutek.
  Polecam


  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Barbara Kaźmierczak Inny

  Z Panią Basią pracuje już dłuższy czas. Podziwiam Panią Basię za wiarę w dobro drugiego człowieka oraz za wiarę, że klient da sobie radę z danym problemem czy zagadnieniem. Pani Basia podczas sesji wykazuje się wysoką kulturą osobistą, zaangażowaniem, zrozumieniem, cierpliwością. Styl pracy dopasowany jest do potrzeb klienta - Pani Basia jest bardzo delikatna i łagodna w swojej metodzie pracy dzięki czemu cały proces terapeutyczny jest dla mnie łatwiejszy. Poziom empatii na najwyższym poziomie.

  mgr Barbara Kaźmierczak

  Bardzo dziękuję za opinię . Cieszę się , że nasze sesje psychoterapeutyczne są dla Pani użyteczne. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Aleja Armii Krajowej 76/45, Rzeszów
aleja Kompozytorów Polskich 5/85, 20-848 Lublin
Rymarska 1/9, 40-425 Katowice

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania