Grupowa Praktyka Lekarska Centrum Zdrowia

(1 opinia)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Grupowa Praktyka Lekarska Centrum Zdrowia

ul. Konopnickiej 23

82-200, Malbork, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Pichlak

  Okulista,

  • J
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: wizyta kontrolna

   Do Pani doktor wybrałam się z 3 letnią córką z podejrzeniem zeza. Po pierwszej i drugiej prywatnej wizycie, byłam zadowolona, P. dr miała dobre podejście do dziecka i dokładnie je zbadała, wypisała receptę na okulary zachęcając rabatem do zakupu u niej. Sama zaproponowała, że kolejna wizyta będzie na nfz mówiąc, że nie wiadomo jak to będzie w przyszłym roku, więc możemy sobie jeszcze skorzystać. 27 lipca miałam wizytę kontrolną na nfz, czekaliśmy z córką 1,5 godz, ale mniejsza z tym. Po wejściu do gabinetu panowała niemiła atmosfera, P. dr w ogóle się nie uśmiechała do córki, wydawała krótkie i ciche polecenia, musiałam wszystko powtarzać i sama zachęcać dziecko - byłabym w stanie to zrozumieć, bo nie zawsze trzeba mieć dobry dzień - na koniec zapytałam P. dr kiedy kolejna wizyta i tu się zaczęło, jakieś dziwne tłumaczenia - że Ona nie prowadzi poradni zeza, ale leczy, ale nie opłaca jej się to na nfz, że klienci nie pomagają i nie kupują u niej okularów, że żal było jej dziecka i przyjęła na nfz, a my się nie odwdzięczamy kupując u niej i że jak chcę to mogę na wizytę, ale prywatnie itp.
   Bardzo się zawiodłam, szczególnie, że ta wizyta na nfz wyszła z inicjatywy P. dr, ja wcale tego nie oczekiwałam. Szkoda, bo cieszyłam się, że znalazłam dobrego lekarza, chciałam też zarejestrować siebie i męża i pewnie bylibyśmy częstymi klientami wizyt prywatnych, bo wcale mi nie zależało na wizytach na nfz tylko na dobrym i skutecznym leczeniu szczególnie córki, niestety po takim potraktowaniu zrezygnuję.
   P. dr Pichlak jest dobrym lekarzem, i gdyby przyjmowała tylko prywatnie, a cenę wizyt uzależniła od zakupu okularów w swoim gabinecie, zaoszczędziłaby tym nerwów i sobie i takim osobą jak ja.
   Pozdrawiam

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski

   Poszłam do pani doktor z problemem rozmazywania się obrazu podczas czytania. Pani doktor nie raczyła zrobić żadnego konkretnego badania oprócz przeczytania literek z tablicy, po czym stwierdziła, że nue widzi problemu, bo ja dobrze widzę. Po wizycie u innego okulisty i badaniu komputerowym wyszła wada -0.5 i -0.75 i okulary. Nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu