Good Doctor Centrum Medyczne Słupsk

Józefa Piłsudskiego 18, 76-200 Słupsk

Nowe miejsce na mapie Słupska – otwarcie Good Doctor Centrum Medyczne

Z radością informujemy, że od 26 stycznia rozpoczyna działalność Good Doctor Centrum Medyczne Słupsk – miejsce stworzone z myślą o Pacjentach, którzy oczekują czegoś więcej niż standardowej wizyty lekarskiej.

Good Doctor to nowoczesne centrum medyczne, w którym najwyższej klasy sprzęt diagnostyczny spotyka się z empatią, uważnością i indywidualnym podejściem do każdego Pacjenta. Pracujemy w oparciu o aktualną wiedzę medyczną, precyzyjną diagnostykę oraz komfortowe warunki, które sprzyjają poczuciu bezpieczeństwa i spokoju.

Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, dla których czas poświęcony Pacjentowi, dokładna rozmowa i partnerska relacja są równie ważne jak technologia. Stawiamy na jakość, estetykę i standard opieki charakterystyczny dla nowoczesnych klinik typu private medical care.

Zapraszamy do miejsca, w którym medycyna łączy się z troską, a nowoczesność z ludzkim podejściem.
Good Doctor Centrum Medyczne Słupsk – bo zdrowie zasługuje na najlepszą opiekę.

19/01/2026

O nas

Centrum Medyczne Słupsk.
Nowoczesne Centrum Medyczne  klasy premium, stworzone jako alternatywa dla bezosobowych sieciówek. Łączymy doświadczonych lekarzy, najwyższej klasy sprzęt medyczny i indywidualne podejście do pacjenta. Pracujemy w kameralnej atmosferze, bez pośpiechu i kompromisów jakościowych.
•⁠  ⁠Zaawansowana diagnostyka
•⁠  ⁠Nowoczesne technologie
•⁠  ⁠Kompleksowa opieka specjalistyczna
•⁠  ⁠Standard premium, który czuć  od pierwszego kontaktu

•⁠  Darmowy parking 

więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
ginekologia

Ginekologia

laryngologia

Laryngologia

neurologia

Neurologia

urologia

Urologia

Dietetyk

Dietetyk

dietetyka

Dietetyka

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Good Doctor Centrum Medyczne Słupsk
Józefa Piłsudskiego 18, 76-200 Słupsk
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (266)

266 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    K

    Kornela

    To była moja pierwsza wizyta i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest konkretna, miła i uważnie słucha pacjentki. Zdecydowanie polecam.

     • lek. Marta Szmania konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia LBC  • 

    M

    Magda

    Polecam serdecznie
    Bardzo miła pani doktor.
    Wizyta super wszystko dokładnie wytłumaczone.

     • lek. Marta Szmania konsultacja ginekologiczna + USG + USG piersi  • 

    K

    Kasia

    Pani bardzo miła. Wszystko zostało wyjaśnione i na pytania też umiała odpowiedzieć. Da się zauważyć że wie co robi. Bardzo dobrze potrafi pokierować klienta. Pozdrawiam

     • lek. Katarzyna Porada-Sypuła konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)  • 

    P

    PFG

    Rzeczowa, miła, z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Podczas wizyty zostało przeprowadzone szczegółowe badanie USG wraz z szczegółowym wytłumaczeniem co się dzieje. Jeżeli zajdzie potrzeba na pewno skorzystam z usług ponownie

     • lek. Magdalena Kukulska konsultacja neonatologiczna + USG  • 

    M

    M.L

    Serdecznie Polecam - Miła Pani doktor która od podstaw wyjaśniła wszystko i przebadała naszą córeczkę

     • lek. Magdalena Kukulska Konsultacja neonatologiczna  • 

    K

    KP

    Jak zawsze rzeczowe, profesjonalne podejście, Pani Doktor pilnuje żeby wszystkie wyniki badań były prawidłowe, żeby leczenie przebiegało bezpiecznie.

     • lek. Agata Mazur konsultacja online - kontynuacja leczenia + e-recepta  • 

    lek. Agata Mazur

    Bardzo dziękuję za opinię


    E

    Ewa

    Podczas wizyty dowiedziałam się bardzo wielu rzeczy o swojej chorobie. Pani Doktor bardzo szczegółowo opowiedziała o możliwościach leczenia. Cała wizyta to była wspaniała rozmowa i wymiana spostrzeżeń, zaleceń ze strony Pani Doktor. Na pewno upewniłam się co do konieczności podjęcia leczenia aby w przyszłości czuć się lepiej. Bardzo polecam wizytę u Pani Doktor chociażby po to aby zrozumieć na czym polega problem z otyłością.

     • lek. Agata Mazur Konsultacja obesitologiczna (leczenie otyłości)  • 

    lek. Agata Mazur

    Dziękuję bardzo, cieszę się że jest Pani zadowolona z wizyty


    N

    Natalia

    Bardzo miła Pani lekarz. Dokładne badanie w miłej i spokojnej atmosferze.

     • lek. Justyna Jaśkiewicz-Szpunar USG brzucha i przestrzeni zaotrzewnowej  • 

    A

    Adrian

    Pani bardzo miła, profesjonalna i wszytko fajnie wyjaśniła

     • lek. Justyna Jaśkiewicz-Szpunar USG jąder  • 

    M

    Mk

    Bardzo dziękuję.Poszłam z polecenia, faktycznie b. Dokladna, konkretna, miła Pani doktor

     • lek. Justyna Jaśkiewicz-Szpunar USG tarczycy  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania