Gminny Ośrodek Zdrowia w Unisławiu

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gminny Ośrodek Zdrowia w Unisławiu

Parkowa 16

86-260 , Unisław , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Szóstakowska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • G

   Jak najbardziej potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Kobieta dzięki szybkiej i poprawnej diagnozie uratowała moje życie. Oby wiecej takich lekarzy.

  • P

   lekarz z powołania..cudowna i dobra osoba...ufam tej pani...nigdy nie odmawia pomocy

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Krzysztof Julian Jaroszewski

  Diagnostyk,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Badanie usg

   Bardzo niemiły lekarz. Badanie przeprowadzono szybko, jakby mechanicznie. Więcej czasu poświęcił na jakieś osobiste uwagi i problemy do pacjenta niż samo badanie, które przeprowadził błyskawicznie, spiesząc się, bez jakichkolwiek pytań czy rozmowy poza wcześniejszym zgryźliwym teksicie „przesuń sie chłopie”.


 • Sławomir Jabłoński

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Gminny Ośrodek Zdrowia w UnisławiuUsługa: badanie ginekologiczne

   Osobiście jestem niezadowolnona z wizyty- na szczęście byłam jeden, jedyny raz... Nie wyobrażam sobie gdyby miał prowadzić moją ciążę. Źle obliczony tydzień ciąży (potwierdzone przez innego ginekologa) nie czułam się dobrze podczas wizyty- bardzo niekomfortowo. Jest to ważne, aby mieć zaufanie do lekarza, który opiekuje się Tobą i dzidziusiem, prawda? Dlatego zmieniłam lekarza. Niesympatyczny, oschły, brak optymistycznego podejścia do pacjentki, gdzie moim zdaniem potrzebne jest aby zbudować zaufanie przy pierwszej wizycie. Żeby cokolwiek sie dowiedzieć o stanie zdrowia swoim i dzidziusia trzeba wypytywać- zero informacji od samego lekarza. Jest mi przykro że jeszcze są tacy lekarze w XXI wieku. Osobiście nie polecam.

  • G

   dr Sławomir Jabłoński to wspaniały lekarz. Prowadził mnie jako nastolatkę, potem ciążę, a dwa lata wykonał bardzo dla mnie ważną operację, po której czuję się b.dobrze. zawsze pytał o szczegóły, zawsze rzeczowo tłumaczył każdy, nawet najprostszy zabieg, cierpliwie odpowiadał na pytania. miły, uśmiechnięty, pomocny, po prostu ANIOŁ!!! oddany pacjentkom(gdy leżałam po operacji w szpitalu wpadał wieczorem na oddział zobaczyć czy wszystko ok z jego pacjentkami.)
   mam 29lat i dzięki niemu mam dwoje pięknych dzieci, jestem zdrowa i szczęśliwa.
   z ręką na sercu mogę polecić każdej pani.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu